IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
    Някой ми се губи тук !?
    Да не е продал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Някой ми се губи тук !?
      мИчетата какво да пишат след толкова шамари а си мисля че шамарите от Варна ще са доста по големи

      Коментар


      • Някой ми се губи тук !?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Тук май си има някаква цел.
          Нямам препоръки!
          определено. вече декада се борим за прозрачно управление, постоянна ликвидност(а не на пошалтерни договорки), ДВИ и АКТУАЛЕН и ясен корпоративен сайт.
          от изброеното по-горе досега има една неизрисувана конфигурация от три пръста с преобладаващ среден.

          единственото изключение е гласуваният дивидент, на който се радват основно едрите инвеститори тук

          да им пожелаем да ги измътят най-сетне липсващите брънки от веригата.

          Коментар


          • Тук май си има някаква цел.
            Нямам препоръки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
              Всички на кораба
              Ми ние не сме слизали от кораба, взимаме си дивидентчета и си чакаме !

              Коментар


              • Всички на кораба

                Коментар


                • Днес единственото любопитно нещо е да ли ще видим 2 лв при Хим и ЦКБ

                  Коментар


                  • позамирисва на нафта от потегляне

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Давидов, както споменах преди няколко поста, аз продадох всичко на около 1,78. Мога да бъда обвиняван във всички грехове, но не лъжа. Просто се оп3твам да разбера грешката си...
                      Времето ще покаже дали е грешка, но да продава АКО някой реши, рпи това през борса - странно малко ми идва.
                      Без препоръки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Давидов, както споменах преди няколко поста, аз продадох всичко на около 1,78. Мога да бъда обвиняван във всички грехове, но не лъжа. Просто се оп3твам да разбера грешката си...
                        Това беше опит за майтап от моя страна, явно не особено сполучлив.

                        Лека нощ на всички!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                          Слагането на въпросителен знак в съобщително изречение е запазена марка най-вече на жълтите медии? Затова почти никой не приема сериозно такива детайли, когато някой съобщава нещо в такава форма? Не е ясно човек дали пита или просто казва нещо?
                          Давидов, както споменах преди няколко поста, аз продадох всичко на около 1,78. Мога да бъда обвиняван във всички грехове, но не лъжа. Просто се оп3твам да разбера грешката си...
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            изречението ми завършва с въпросителна.....
                            Слагането на въпросителен знак в съобщително изречение е запазена марка най-вече на жълтите медии? Затова почти никой не приема сериозно такива детайли, когато някой съобщава нещо в такава форма? Не е ясно човек дали пита или просто казва нещо?

                            Коментар


                            • Пак да питам - техничари няма ли да се произнасят?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                изречението ми завършва с въпросителна.....
                                Дори и с този препинателен знак се чудя защо въобще се хабят толкова знаци за въпроса.

                                Коментар

                                Working...
                                X