IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гарване, и ти, птицо проклета,
    на чий гроб там тъй грозно грачеш ?

    Ох, зная, зная, ти плачеш, джипсо,
    затуй, че ти си черна робиня,
    затуй, че твоят мръсен глас, манго,
    е глас без помощ, глас във пустиня...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      Аз лично предпочитам да си мисля за този, който е спечелил два апартамента от борсата. Загубеняците не ме интересуват.
      хм ..ако имало, такъв печеливш ще да е преди 8 гоидни в края на 2007. след това, къде е, и щеше да е възможно, ако продаваш на някого насреща реално. И това щеше да стане, ако имаше къси, ама то няма, Ами ВИЕ, въобще не знаете, къде се намирате !!!

      Което е меко казано смешно!!!

      може ли борса на акции да бъде само за спекуланти, като тази, значи рядко са печалившите, те даже не се хвалят, ама вие ЗА ТЯХ ЛИ СИ МИСЛИТЕ!!??? хахахаха
      Та това борса ли е имате ли представа!!????

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Да май си прав.Какво да го мисля загубеняка.Ама щото много отворен беше че и злобен.
        е добре,че ти си благороден...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
          Аз лично предпочитам да си мисля за този, който е спечелил два апартамента от борсата. Загубеняците не ме интересуват.
          Да май си прав.Какво да го мисля загубеняка.Ама щото много отворен беше че и злобен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Така е ама за загубилия младеж е тежко.Знаеш ли как подскача като декоративен петел ако предвещавш спад на бфб.Запенва се от злоба чак и обижда.Въобще много неуравновесено поведение.
            Аз лично предпочитам да си мисля за този, който е спечелил два апартамента от борсата. Загубеняците не ме интересуват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
              помисли и от другата гледна точка - някой е спечелил два апартамента
              Така е ама за загубилия младеж е тежко.Знаеш ли как подскача като декоративен петел ако предвещавш спад на бфб.Запенва се от злоба чак и обижда.Въобще много неуравновесено поведение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Сърцето ми се къса за един карък.Досега е два апартамента загуба на борсата.
                помисли и от другата гледна точка - някой е спечелил два апартамента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  не прави сметки на други хора, гледай си в собствения джоб! Безплатен съвет от един циганин към друг!
                  Сърцето ми се къса за един карък.Досега е два апартамента загуба на борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                    Taшунко, на 1 лв ли ще купуваш пак? Какъв ти е плана?
                    Да ще купувам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от i_hristov Разгледай мнение
                      Няма да са за дълго на загуба. Химипорт е показал през годините, че само за седмица цената може да се качи двойно. Така че няма да се изненадам като минат разпродажбите да отскочи на 2.2, което си е към 40% печалба за тия младежи. Е за мен повече, но пък аз съм с 1000 акции (все още)
                      Химимпорт също така са показали, че могат с години да не пускат никакви съществени новини и да са публични само на хартия.
                      BSE is dark and full of terrors...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                        Моята средна цена е дори още по-висока...
                        Няма да са за дълго на загуба. Химипорт е показал през годините, че само за седмица цената може да се качи двойно. Така че няма да се изненадам като минат разпродажбите да отскочи на 2.2, което си е към 40% печалба за тия младежи. Е за мен повече, но пък аз съм с 1000 акции (все още)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                          Моята средна цена е дори още по-висока...
                          +
                          Важно е да имаш и парички, за да може пак да вземеш от акцията, ако прецениш че си струва.
                          Така могат да се правят печалби и от ниските нива, без да се продават акции купени по-рано на по-високи. Аз така правя на 1-2 места, които ми са интересни Не се притеснявам, че съм имал купени в предишен момент, даже не ги и мисля, нито им смятам средна стойност
                          Last edited by padre Bonaventura; 13.07.2016, 11:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Това е така но какво да кажат тия дето да купували на1.60 лв 100к бройки.Нали сега са на загуба 40 к.
                            Моята средна цена е дори още по-висока...
                            BSE is dark and full of terrors...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Това е така но какво да кажат тия дето да купували на1.60 лв 100к бройки.Нали сега са на загуба 40 к.
                              не прави сметки на други хора, гледай си в собствения джоб! Безплатен съвет от един циганин към друг!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Това е така но какво да кажат тия дето да купували на1.60 лв 100к бройки.Нали сега са на загуба 40 к.
                                Taшунко, на 1 лв ли ще купуваш пак? Какъв ти е плана?

                                Коментар

                                Working...
                                X