IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поръчки в дясно : 185, 180, 300, 20 ... Вчера някой си беше забол плашещ айсберг на 233 връх

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Ще ми развали системата. Днес зареждам платформата с парици и докато идат току виж паднал на 1.05.
      Не е препоръка.
      По-добре на 1.05 отколкото на 1.60 лв да се купува.Питаш ли ги хорицата дето се насърбаха с артии на повече от 1.60 лв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Хихихи Потъник слезе на 1.122 лв
        Ще ми развали системата. Днес зареждам платформата с парици и докато идат току виж паднал на 1.05.
        Не е препоръка.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Мале мале някой колеги са вече с над 35 к загуба от тая позиция.

          Коментар


          • Хихихи Потъник слезе на 1.122 лв

            Коментар


            • Ръъъст ръъъъст хеврейски........женички.хяхяхяххя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                Дълги химически оръжия от бомбата на 1.10 еврейски таш..........хяхяхяяхх
                И аз мисля да купя малко на 1.111
                Не е препоръка.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Дълги химически оръжия от бомбата на 1.10 еврейски таш..........хяхяхяяхх

                  Коментар


                  • Ликвидността на тези нива е плачевна Поне някаква търговия да се случваше

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Първата на 1.10 втората на 1 лев.
                      Не са ли много близки тези нива? Не е ли по-вероятно да 1 лев и послед да кажем 70-80 стотинки? Нивото межди 1 -1.1 лв. могат да си го разиграват по цял ден като горна и долна граница.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        а колко площадки ще има, с две ли ще се размине работата ?
                        За сега толкова ги виждам.Затова не трябва да се бърза като някой баламурник да се купува на скъпото а после да са виновни другите.Нали всеки сам си взима инвестиционните решения.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Първата на 1.10 втората на 1 лев.
                          а колко площадки ще има, с две ли ще се размине работата ?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Колко площадки ги вижда великия дух !??)))
                            Първата на 1.10 втората на 1 лев.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Потопихме се .Първа площадка на 1.10 лв .
                              Колко площадки ги вижда великия дух !??)))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Тя простотията по хората ходи.Какво да кажат тия дето от 1.90 разправяха че акцията си струвала цената пък виж на 1.15 отиде.Колко ли мъка има у тези хора превърнали се в най-големите злобари.Да не говорим как се обозначават кои са когато им кажеш че любимата им акция в която са се набутали и загубили пари ще пада още надолу.Дребни душици !!

                                Коментар

                                Working...
                                X