IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Е чак басче, не но не мисля, че ще има особен интерес към акцията. Според мен по-голяма подкрепа може да има около 1 лев.
    Хванете се моля

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      Коле, едно басче, а? Какво ще кажеш?
      Е чак басче, не но не мисля, че ще има особен интерес към акцията. Според мен по-голяма подкрепа може да има около 1 лев.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Цената последните години почти винаги се препокрива с тая Хима

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Неграмотността ти е шокираща, както във финансово отношение, така и на български. Това до някъде може да се обясни с днескашното поредно падане. Спокойно страшното още не е дошло. Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
          Коле да ме простиш обаче хич не ми дреме Не плашете акулата с месо, тя си знае, все някъде ще хапне стадото, след ноща идва ден, тека е било и тека ще бъде, БФБ няма кои знае какъв потенциал за надолу, и да има нещо ще е кратко и плод на страх и случайност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            ...........Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
            Коле, едно басче, а? Какво ще кажеш?
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вътрещаря Разгледай мнение
              АХХАХА
              Ти пишеш сега, а сега кои модел за оценка ти показа това.Пълните ви поредни шизофрении.
              То ако зависеше нещо от такива, никога нямаше да има борса и стойност.
              Неграмотността ти е шокираща, както във финансово отношение, така и на български. Това до някъде може да се обясни с днескашното поредно падане. Спокойно страшното още не е дошло. Просто изчакай понеделник да изчезнат офертите купува.
              The weak are meat and the strong do eat.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                И тука всичко върви по план.
                Дори доста по бързо от предвиденото.
                След зрънцето на 1.60, днес клъвнах 2 на 1.50.
                Ама истинската попарка чакам да хапна около 1.30 някъде.
                Нормалното е да са в съотношение 2: 1 с ЦКБ-то
                Съотношението е ок....преди време писах, че ще стане 3:1 - не, че съм го искал
                имай предвид, че съотношението може да се получи не само със спад
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • И тука всичко върви по план.
                  Дори доста по бързо от предвиденото.
                  След зрънцето на 1.60, днес клъвнах 2 на 1.50.
                  Ама истинската попарка чакам да хапна около 1.30 някъде.
                  Нормалното е да са в съотношение 2: 1 с ЦКБ-то

                  Коментар


                  • Абе КТБ си е нещо повече от любимец... Ама това е друга тема, а?

                    Коментар


                    • Ако продължи така да пада, след 2 седмици е при CCB. Мисля един депозит да открия тези дни тук, какво мислите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Valuator Разгледай мнение
                        В момента най-напред в списъка на любимците май е Цветан Василев и КТБ но ... това е дълга тема
                        Има неща които не знаеш но и към Цецо любов струи, спор няма

                        Коментар


                        • Едно поне е ясно - ще става интересно .
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • В момента най-напред в списъка на любимците май е Цветан Василев и КТБ но ... това е дълга тема

                            Първоначално изпратено от al4en
                            Реда е обратен за любимците ) Пиб... но е дълга тема

                            Коментар


                            • [QUOTE=ravnovesie;1059265774]Почакай и ще видиш

                              Или както там някакъв перверзен китаец е казал, ако стоиш достатъчно дълго на брега на реката ще видиш труповете на врагове ти да се носят по нея [/QU

                              Много добре си го е казал китаеца, само не разбрах защо да е первезен?
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Кой продава тук и на трейс?
                                На ПИБ големия пакет е от КОБУС , а при ТРейса е от първа брокерска

                                Коментар

                                Working...
                                X