IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Яд ме е, че имам много малко. При всяка възможност допълвам.Изключително подценени.

    Коментар


    • Малееееееееееееее .


      Успех на всички на БФБ!
      Мнението ми не е препоръка!!!

      Коментар


      • Отчетчето много добро - неслучайно скочи акцията

        Имам - от скоро - и засега съм доволен.
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Борсата беше ъп ама теб те нямаше на нея.
          За съжаление – бях – купих си ПИБ на 12, - абе не питай, осреднявах после, а сега чакам добри времена. Но ще е дълго чакането, знам.

          Няма значение – аз съм мечка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R.Hr. Разгледай мнение
            Това което се случва... е свързано с мълвата за закупуването на МКБ Юнионбанк от ПИБ....от два дни повечето "стари" банкери в системата са приели, че продажбата е факт и реагират преди новината да се обяви официално .
            Човек с един пост да го казва това... Малко съмнително е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
              Ех, даааа, какви времена бяха...... цялата борса беше up up up
              То ако всеки ден беше велик ден, циганина щеше да се насити на козунаци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
                Ех, даааа, какви времена бяха...... цялата борса беше up up up
                Борсата беше ъп ама теб те нямаше на нея.

                Коментар


                • Ех, даааа, какви времена бяха...... цялата борса беше up up up

                  Коментар


                  • Това готина ситуация.

                    А че е подценена, вярно е.
                    Историческия максимум на акцията е 14,5 лева на 12.07.2007 г.

                    Колко яко я е оценявал пазара тогава.........
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Наистина банката е подценена – всички го знаем! Просто някой отвън е – нашите инвеститори загубиха интерес към който и да е на тази борса.
                      Златното правило – купувай, когато е бъркотия.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R.Hr. Разгледай мнение
                        Това което се случва... е свързано с мълвата за закупуването на МКБ Юнионбанк от ПИБ....от два дни повечето "стари" банкери в системата са приели, че продажбата е факт и реагират преди новината да се обяви официално .
                        Това звучи добре , ако е истина .
                        Купих малко около 2 лв. - за спорта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Най-вероятно се очаква подобряване на резултатите през 2-рото тримесечие
                          Това което се случва... е свързано с мълвата за закупуването на МКБ Юнионбанк от ПИБ....от два дни повечето "стари" банкери в системата са приели, че продажбата е факт и реагират преди новината да се обяви официално .

                          Коментар


                          • То и сега тази бамка си е супер подценена.
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • Най-вероятно се очаква подобряване на резултатите през 2-рото тримесечие

                              Коментар


                              • На две неща може се дължи - някой от вътре да се изпуснал за това което ни чака др седмица или се спекулира с пак с това което ни чака др седмица и се дисконтира предварително. Като гледам и обема, мирише си на 2-рото
                                Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X