IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Както се казва в пазарната икономика, загубата за един е печалба за друг! Тези които продават на 1.50 на 1000% продават на загуба, вероятно огромни загуби!
    С чужди пари лесно се работи.
    Интересното е, че няма вариант на събитие, което да обърне посоката.
    Ето, на БХ се изяснява вече бъдещето Му,
    но никой не рискува да го отиграе.
    От месеци/години отиграват само апокалипсис.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Както се казва в пазарната икономика, загубата за един е печалба за друг! Тези които продават на 1.50 на 1000% продават на загуба, вероятно огромни загуби!

      Коментар


      • Фактите са, че Б-я влезе в Чакалянята на Еврозоната, която беше много малко вероятно събитие, и неочвано за целият пазар, много бяха дори против, и по всяка вероятност вече ще влезе в Еврозоната 2024 г. Булбанк е в Еврозоната отдавна, чрез собтвеника си Уникредит - евтини пари на корем, така, че там няма нищо ново толкова. Новото е за ФИБ, която вече ще има достъп до тези евтини пари, които ще ги раздава на хора които си получават заплатите в Евро и котират имотите си в Евро. А загубите са за тези които купуваха на 4-5 лв. преди няколко години, на 13-15 лв. 2007 г. и сега продават на 1.50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Обратното. Това е единственото им напрвено както трябва. Банката като видя, че се задва отворен прозорец за Чакалнята, поискаха дори 8 лв. Естествено, акциите им стават по-скъпи в Еврозоната, свършват Шменти-капелите. Но държавата поиска 5 лв., което беше разумен компромис. До последно акциите не бяха купени, бяха купени в последният възможен момент, защото ако ня бяха, сега нямаше да сме в Чакалнята.

          Между другото очаквам това Служебно праеителство да се задейства за Еврозоната.
          Хари, моля те за миг поне да допуснеш че е възможно да бъркаш. И тук не става въпрос само за ПИБ и затова дали ще струва 1, 5 или 10 лева. Очебийно е, че нещата миришат от години. Да, фундамент има, било им е трудно да създадат такава структура, евала за което, но сега нещата са много различни. Погледни фактите - как става така, че банки /например Булбанк и ПИБ/, функциониращи на един и същи пазар, при еднакви условия, в едни и същи времена и условия са толкова различни. Кака така се налага едната да е спасявана поне 3 пъти, а другата - не. Как така едната успява да дава дивиденти и да не прави пречки за влизането в така свещената за теб еврозона, а другата да няма такива проблеми. Идеята ми е, че ти със сигурност ще прогледеш за фактите. Въпросът е дали ще преглътнеш това с ПИБ и ще си вземеш поука или ще повтаряш тази грешка винаги и ще губиш страшно много.

          П.П. Изненадан съм, че никой по-голям акционер тук не прави постъпки затова да съди Борисов, който публично обеща, че ПИБ ще си ги изкупи тези акции на минимум 5 лева! Еми аз на база тези думи е могло да си заложа бъбреците, панелките и да съм купил на 4 лева! Може би защото е силен ли, зависят от него ли. За мен това е подсъдимо! Или поне да каже срок! Чел съм, че нормален участник от този форум бил съден за десетки хиляди само защото бил казал нещо в този форум, а Борисов в качеството си на министър-прецедател обещава пред всички нелепости и няма кой копче да му каже!

          Успех!
          Last edited by 15%; 11.05.2021, 18:53.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Обратното. Това е единственото им напрвено както трябва. Банката като видя, че се задва отворен прозорец за Чакалнята, поискаха дори 8 лв. Естествено, акциите им стават по-скъпи в Еврозоната, свършват Шменти-капелите. Но държавата поиска 5 лв., което беше разумен компромис. До последно акциите не бяха купени, бяха купени в последният възможен момент, защото ако ня бяха, сега нямаше да сме в Чакалнята.

            Между другото очаквам това Служебно праеителство да се задейства за Еврозоната.
            Имаш голям проблем с главата.
            Имам си 50тина акциики на Пиба искаш ли ги на 4.5?
            От Твоите думи излиза, че можеш да извиваш ръцете на държавата щото иначе нямало ЕЗ.
            Ми да бяха си направили увеличението сами, да бяха си намерили участници ама тъй е по лесно. Накрая всички доволни, някой с комисионни, други по друг начин ама всичко с нашите пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Много добра идея ! Току виж Тиквата и Черешара са влезнали в затвора заради кражба от бюджета !
              Обратното. Това е единственото им напрвено както трябва. Банката като видя, че се задва отворен прозорец за Чакалнята, поискаха дори 8 лв. Естествено, акциите им стават по-скъпи в Еврозоната, свършват Шменти-капелите. Но държавата поиска 5 лв., което беше разумен компромис. До последно акциите не бяха купени, бяха купени в последният възможен момент, защото ако ня бяха, сега нямаше да сме в Чакалнята.

              Между другото очаквам това Служебно праеителство да се задейства за Еврозоната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Както с Градус, искам КФН да провери и пазарни манилупации с акциите на ПИБ.
                Много добра идея ! Току виж Тиквата и Черешара са влезнали в затвора заради кражба от бюджета !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Както с Градус, искам КФН да провери и пазарни манилупации с акциите на ПИБ.
                  Пиши писмо до КФН....

                  Коментар


                  • Както с Градус, искам КФН да провери и пазарни манилупации с акциите на ПИБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Естествено, че трябва да се разследва. Всяка борсова манипулация трябва да се разследва. 6 лв беше нереална цена - за онова време. За след Чакалнята мисля, че е нормална, защото надзора на ЕЦБ е променящо играта събтие за Б-я и цялата банкова система, всички банки са с друг фундамент след Юли миналата година.. 1.5 е също цена, която трябва да се разследва, кой я манипулира, зашото очевидно няма нищо общо с реалността.
                      И Елън Мъск за кучешкия койн трябва да разследват и да лежи в каторга

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                        Хари, абе що не разследваха Каролев, като пускаше туитове. А ? Това си беше груба манипулация
                        Естествено, че трябва да се разследва. Всяка борсова манипулация трябва да се разследва. 6 лв беше нереална цена - за онова време. За след Чакалнята мисля, че е нормална, защото надзора на ЕЦБ е променящо играта събтие за Б-я и цялата банкова система, всички банки са с друг фундамент след Юли миналата година.. 1.5 е също цена, която трябва да се разследва, кой я манипулира, зашото очевидно няма нищо общо с реалността.
                        Last edited by X_Y; 11.05.2021, 10:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Кога ще има комисия да разследва Пенсионните дружества? Как си подаряват акциите и после как купуват на балонни цени?
                          Хари, абе що не разследваха Каролев, като пускаше туитове. А ? Това си беше груба манипулация
                          Last edited by X_Y; 11.05.2021, 10:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                            пенсиите сега продават, после ще купят на 5 лв. как иначе подходящите хора ще източат едни пари
                            На 5 лева и аз ще продавам, другия вариант е на лев!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                              пенсиите сега продават, после ще купят на 5 лв. как иначе подходящите хора ще източат едни пари
                              Кои пенсии продават?

                              Коментар


                              • пенсиите сега продават, после ще купят на 5 лв. как иначе подходящите хора ще източат едни пари
                                Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                                Коментар

                                Working...
                                X