IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    43% спад от върховите цени преди 9-10 мисеца.
    Ако бях на ЕЦБ щях да искам проверка, същото бих направил и на мястото на КФН.
    Очевидно е, че някой блъска цената надолу.
    С тези постове ще отблъснеш всеки купувач в акцията. Твърдиш, че веднъж ако някой си купи няма право да продава докато г-н Кейн не излезе на печалба. Така погледнато кой би искал да купи нещо, което да не може да продаде? Логиката ти е контрапродуктивна. Приеми, че си направил грешка и продължавай нататък. Случва се. Ако пък си уверен, че сега е подценена купувай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
      43% спад от върховите цени преди 9-10 мисеца.
      Ако бях на ЕЦБ щях да искам проверка, същото бих направил и на мястото на КФН.
      Очевидно е, че някой блъска цената надолу.
      Зареждай евтино Харчо. Нали е на далавера.
      Ако стане 1 кинт може да отделя от закуска
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

        Търсиш под вола теле. Проблема не е в продаващите, а в собствениците и политическата им зависимост. Те отблъснаха купувачите. Не проверка от ЕЦБ, а разследване от главния прокурор, но такъв нямаме....все още.
        извинявай, нещо ново ли е имало от Август до момента? Собствениците са един и същи от над 25 г., промяната е, че има нови големи миноритари
        идинественото ново е Банковият съюз, и не разбирам защо на някого това не се харесва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          43% спад от върховите цени преди 9-10 мисеца.
          Ако бях на ЕЦБ щях да искам проверка, същото бих направил и на мястото на КФН.
          Очевидно е, че някой блъска цената надолу.
          Що ще искаш проверка?
          Щото няма купувачи ли?
          Че кво са виновни продавачите, че не няма канарчера да си купят мега, гига яката банка дето държавата й направи увеличението щото тя не можа да излъже никой.
          Миии няма да има купувачи щото вече сме им сърнабали по парата ма мажовците и не само тук..
          А ти Хари можеш да купуваш несправедливо подценената банка на 43% от върховите цени и да реализира профит...... някога евентуално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            43% спад от върховите цени преди 9-10 мисеца.
            Ако бях на ЕЦБ щях да искам проверка, същото бих направил и на мястото на КФН.
            Очевидно е, че някой блъска цената надолу.
            Търсиш под вола теле. Проблема не е в продаващите, а в собствениците и политическата им зависимост. Те отблъснаха купувачите. Не проверка от ЕЦБ, а разследване от главния прокурор, но такъв нямаме....все още.

            Коментар


            • 43% спад от върховите цени преди 9-10 мисеца.
              Ако бях на ЕЦБ щях да искам проверка, същото бих направил и на мястото на КФН.
              Очевидно е, че някой блъска цената надолу.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                Груйче,при Молдован чакали дивидент..
                Бе то и аз чакам Меган фокс да ми пусне, ама тя не знае Дори и да има дивидент там - а все някога ще има, щото чичката обича пр акциите - няма да е сега, щото е ковид. Отделно, никой от нас, дребосъка, не знае какви изисквания има регулаторът в Молдова, а още по-малко пък знаем какво пише в договорът с банката-кредитор по покупката. Та дивидент и да има някога, то 0 стотинки от него ще стигнат до дребосъка. Екселски печалби, сър, ма молдовскитв ексели били по-добри от българските, дето са под контрола на ЕЦБ и са минали 2 стрес теста по европейска методология. Смееех
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груйче,при Молдован чакали дивидент..

                  Коментар


                  • Знаете, никога не съм харесвал фибанкасъ, но при цена от 250 милки за банка с капитализация от 10 милиарда лева, проверявана от ЕС неколкократно и в която държавата волю-неволю е собственик с 5 кинта на папир, да викаш, че е шит, докато в същото време банка с капитализация от 2 милиарда лева в държава, на която цялото БВП е по-ниско от това на София, да се оценява на 90 милки и ти да викаш, че е персективна и трбявало цената да е поне двойно - ми как да го кажа, на шизофрения ми чини.

                    Ма всеки си знае - нямам акции тук и се уших прилично при предишното имане, но това не ми пречи да смятам, че сегашната цена на акцията е ниска, особено сравнена с тази на Доверие в мега перспективната Молдова!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Harry Kane спря да пише тук и акцията започна да пада....

                      Коментар


                      • Каролец ми продаде, но не пробвах тапата дали не е тяхна

                        Коментар


                        • Тук ПФБК ли продължава да се явява основно като посредник от страната на продавачите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                            Ей, няма да ме оставят да напазарувам на 1.30
                            ==================
                            Редакция - някой се бе объркал ли ? Имаше "купува" за над 21'000 бр. на 1.66
                            На един и трийсе да няма да има ликвидация?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                              Седя и си мисля - къде да се приготвя за големия удар - на 1.30, на 1.20 или дори на 1.10 за бройка ? Ще е забавна промоция 3 за едно.
                              1.33 ми звучи секси

                              Коментар


                              • Тия пичове от ПИБ чакат Влади ГораноФ да стане отново министър на финансите, за да си публикуват годишния отчет или чакат държавата да им изкупи акциите минимум на 5лв?
                                Last edited by Innocent; 06.04.2021, 13:50.

                                Коментар

                                Working...
                                X