IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Това е професията ни! Залагане на добре преценен риск. Без риск - ДЦК с 0,1% лихва
    "Добре преценен риск" тук ? Караш ме да се усмихвам...

    Респект за това, което ти донесе акцията ! Заслужаваш всеки лев доход, които си изкарал за смелостта да заложиш тук (въпреки че не съм убеден дали залогът ти не е бил по-скоро на психологически моменти като "мажо няма да остави акцията да се сгромоляса" отколкото на някаъв финансов анализ), но да третираш този залог като "добре премерен риск"..... За мен си е тежък хазарт... но едва ли ти пука, когато си нацелил цвета на рулетката...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Както съм го правил и преди, пожелавам успех на държащите тук, за мен е прекален хазарт, но всеки сам си преценява рисковете. Вашият риск е успешен засега, дано да е такъв и в бъдеще
      Да, взе ми думите от устата, пък и точно днес ))
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Това е професията ни! Залагане на добре преценен риск. Без риск - ДЦК с 0,1% лихва
        Винаги има риск, макар и много по - малък от акциите. ДЦК на нормални държави се намират и с доходност от 4%, но често не са подходящи за по - малките инвеститори поради изискуемите минимални обеми за закупуването им, които често са над 20 - 50к. С въвеждането на ДЦК на БФБ и SEE Link (хърватски ДЦК например) по - консервативните инвеститори ще получат чудесна възможност за диверсификация.

        А БГ банките се справят чудесно, рекордни печалби и то няма как друго да е при пик на такси и исторически дъна на лихви по депозити.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Миналата година стигнаха 5 лв, ако не бъркам. Така, че тук въпросът е на колко да се продава ?
          ________________________________________
          без паника

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Както съм го правил и преди, пожелавам успех на държащите тук, за мен е прекален хазарт, но всеки сам си преценява рисковете. Вашият риск е успешен засега, дано да е такъв и в бъдеще
            Това е професията ни! Залагане на добре преценен риск. Без риск - ДЦК с 0,1% лихва

            Коментар


            • Добро мечо капанче стана тук последните 3-4 дни... Който е продал, да ходи да се утеши в близката кръчма

              Коментар


              • Както съм го правил и преди, пожелавам успех на държащите тук, за мен е прекален хазарт, но всеки сам си преценява рисковете. Вашият риск е успешен засега, дано да е такъв и в бъдеще
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение
                  Чакам коментарите на Грую
                  Дано е послушал съвета ми от оня ден.. вече да е направил бързи 10%
                  А ако има търпение ще станат и много повече

                  Коментар


                  • Чакам коментарите на Грую

                    Коментар


                    • През ПФБК са покупките

                      Коментар


                      • Трябва да са я продали при тоя юруш

                        Коментар


                        • Преди три години любимото ПФ на монти дигна цената до 4.60 .
                          Да видим сега.....

                          Коментар


                          • Хайде честито на печелившите!
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Каква е тази бурна търговия тук

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                                аз пък си чакам при равни други условия минимум 100% тук
                                Мда, при тази рентабилност на бизнеса на банката, едно Р/В 1 си е съвсем резонно, дори консервативно.

                                Коментар

                                Working...
                                X