IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Kато картодържатели - да, това би трябвало да ни кефи, почти няма да има разводняване =добро рали ни чака.

    Ама на мен лично повече ми харесваше по голямото разреждане, на 2лв примерно, при което тия двамата хаирс...опс, благородни джентълмени щяха да отидат при минора, заслужено. Бих бил по булиш дори.
    Ма кво да се прави - пълно щастие няма.
    ПИП, банките в момента не са за никъде добре а у нас цъфтенето се отлага за по късно...Чакалнята ще стане само ако холандците и немците гласуват за но аз не съм сигурен Франсето в момента обещава мед и рози....Ама

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Точно така.....НАЙ ДОБРАТА Банка и най добрите мажо - вечно да я водят..... много ще съжалявам ако забравя да си купя акции...
      Най-важното е да не забравяш, че не се пикае срещу вятъра!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!
        Kато картодържатели - да, това би трябвало да ни кефи, почти няма да има разводняване =добро рали ни чака.

        Ама на мен лично повече ми харесваше по голямото разреждане, на 2лв примерно, при което тия двамата хаирс...опс, благородни джентълмени щяха да отидат при минора, заслужено. Бих бил по булиш дори.
        Ма кво да се прави - пълно щастие няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

          Пазар, братле! Кой стискал е устискал!
          Точно така.....НАЙ ДОБРАТА Банка и най добрите мажо - вечно да я водят..... много ще съжалявам ако забравя да си купя акции...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!
            Пазарната не могат я докара до 8 лв.Много нисък праг са си сложили нещо ,явно ще е формалност.
            Last edited by toto 2; 15.04.2020, 23:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.
              Пазар, братле! Кой стискал е устискал!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                Кой го е бил през ръцете да продава ...
                Държавата в лицето на БФБ беше длъжна да затвори тъговията когато обявиха извънредното. Съвет към продалия на 1.45 - да съди БФБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.
                  Кой го е бил през ръцете да продава ...

                  Коментар


                  • Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!

                    Коментар


                    • Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение

                        100% имат вече договорен инвеститор на тази емисионна стойност!
                        Сега го прочетох, ако е вярно, значи спадовете последния месец са биле пладнешки обир, не случайно още в началото ви писах - спрете борсата, за да не се крадат акциите на хората.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Айде, честито )) Утре ще е интересно...

                          http://x3news.com/download/?id=459184
                          100% имат вече договорен инвеститор на тази емисионна стойност!

                          Коментар


                          • Аиде на хаирлия да е !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              Има ли вече яснота как ще бъде увеличен капитала тук?
                              Много ми липсва прозрачността по въпроса!
                              Ако, властта ще предприема някакви мерки, свързани с тази банка за влизане в ERM 2, очакванията ми са да бъдат посочени първо лицата и институциите, евентуално, които ще се занимават с процеса, след това те да предложат какви действия и как ще бъдат постигнати със съответния срок.
                              Не мисля, че искам много, напротив, дори минимизирам очакванията си, предвид практиката по света.
                              Що да не ни пуснат без това увеличение, или при условия до края на годината да стане - сега е Корона вирус

                              Коментар


                              • Има ли вече яснота как ще бъде увеличен капитала тук?
                                Много ми липсва прозрачността по въпроса!
                                Ако, властта ще предприема някакви мерки, свързани с тази банка за влизане в ERM 2, очакванията ми са да бъдат посочени първо лицата и институциите, евентуално, които ще се занимават с процеса, след това те да предложат какви действия и как ще бъдат постигнати със съответния срок.
                                Не мисля, че искам много, напротив, дори минимизирам очакванията си, предвид практиката по света.

                                Коментар

                                Working...
                                X