IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Уведомлението на ПИБ излезе и в еКстри-то.

    Нагаждане н а дати е имало.
    На 22 и 23 е кипял усилен труд.

    Уж са го нагодили! Не мож ги пипна с пръст.

    Срамна работа!
    Срамно би било, ако примерно цената беше 10 лв. или 1 лв. Когато е правилно, когато има баланс, когато е за хубаво, няма нищо срамно. Срамно е това, което направи Родина примерно и много други. Когато правиш каквото трябва и е честно, няма нищо срамно. Да забавиха се, но важното е че става.

    Коментар


    • Уведомлението на ПИБ излезе и в еКстри-то.

      Нагаждане н а дати е имало.
      На 22 и 23 е кипял усилен труд.

      Уж са го нагодили! Не мож ги пипна с пръст.

      Срамна работа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Имат.Банкери са и двамата
        ха, вярно, хвана ме !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение

          Ей, на Вуте да ме зле, а.... Да, ама Вуте за дват три дена направил 30%, а ти...
          А ти къде видя да пиша, че желая на Вуте да му е зле ? Всички сме на борсата за да печелим, който може да го прави ! Аз каквото съм направил си е за мен, а ти щом си на +30% браво !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Не бъркай Младен Михалев/Маджо/ с мажо, нямат нищо общо !
            Имат.Банкери са и двамата
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Тук преди два три дена водих спор с един колега, който беше казал, че цена от 8лв. му е добре ! Сега при 5лв. му пожелавам да изкупи цялата емисия, та най сетне сагата с увеличението да се свърши, че стана като латино сериал !
              Ей, на Вуте да ме зле, а.... Да, ама Вуте за дват три дена направил 30%, а ти...

              Коментар


              • Най-голям обем от повече от година.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Като гледам как се купува, явно хората си мислят, че ако не друго, поне докато е увеличението, няма да се допусне цената да пада - някакси не върви.
                  Тук преди два три дена водих спор с един колега, който беше казал, че цена от 8лв. му е добре ! Сега при 5лв. му пожелавам да изкупи цялата емисия, та най сетне сагата с увеличението да се свърши, че стана като латино сериал !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение

                    Защо бързаш бе човек-знам защо ,защото 5 дузини АХМАЦИ ви облъчваха и ПРОДЪЛЖАВАТ да ви заблуждават за АПОКАЛИПСИИСА на БФБ -пу тяхната вяра и Ахмашка
                    натиках в другата банка, онази без капиталовия дефицит... и там процентите тичат
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Мигел Разгледай мнение
                      Според мен няма да е чуждестранен инвеститор, а някаква игра на маджо. Но парите са си пари, така или иначе ще влязат в увеличаването на капитала, само да видим как ще ги използват, да не би да излязат във вид на тяхните кредити.
                      Не бъркай Младен Михалев/Маджо/ с мажо, нямат нищо общо !

                      Коментар


                      • Като гледам как се купува, явно хората си мислят, че ако не друго, поне докато е увеличението, няма да се допусне цената да пада - някакси не върви.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                          Прибрах си 18-те процента изкарани за 24 часа, успех на рискуващите.
                          Защо бързаш бе човек-знам защо ,защото 5 дузини АХМАЦИ ви облъчваха и ПРОДЪЛЖАВАТ да ви заблуждават за АПОКАЛИПСИИСА на БФБ -пу тяхната вяра и Ахмашка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            Прибрах си 18-те процента изкарани за 24 часа, успех на рискуващите.
                            Само за протокола на 17 януари съм купил ФИБ на 3,1+ и съм продал на 20 на 3,4+....
                            Цената е интересна ...дотам беше ентусиазма ,нямаше го тогава а сега...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Някой има ли информация за връзки на старите или новите кадри с други хора, което би подсказало кой би взел акциите от увеличението?
                              КОЙ ?

                              Коментар


                              • Прибрах си 18-те процента изкарани за 24 часа, успех на рискуващите.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X