IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей, няма да ме оставят да напазарувам на 1.30
    ==================
    Редакция - някой се бе объркал ли ? Имаше "купува" за над 21'000 бр. на 1.66
    Last edited by vzhekoff; 30.03.2021, 16:18.
    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

    Коментар


    • абе що триете?!? Поясних въпросният случай , но било извън темата ???

      Коментар


      • -"Освен ББР, като миноритарен акционер с малко над 7% от капитала в ПИБ влиза и Valea Foundation на чешкия бизнесмен Карел Комарек."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          Мисля, че го бъркате с Карел Комарек.
          Да бъркаме, точно се чудех кой беше с хазартните инвестиции и се сетих че Комарек ( от "комар").
          фалшива тревога
          Last edited by precakanoto; 29.03.2021, 20:43.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Май нещо се е случило с чешкия инвеститор, който влезе заедно с държавата в увеличението на капитала на пиб. Хари, знаеш ли подробности?
            Не е коментирал,дано не е бил в хелито

            Коментар


            • Нерде Келнер, нерде Комарек.....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Мисля, че го бъркате с Карел Комарек.
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • Petr Kelner е загинал при катстрофа с вертолет близко до столицата на Аляска гр. Анкъридж. Това вероятно ще доведе до размествания на акционерните портфейли на ПИб и на БТВ - 2.

                  Коментар


                  • Май нещо се е случило с чешкия инвеститор, който влезе заедно с държавата в увеличението на капитала на пиб. Хари, знаеш ли подробности?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      При тази цена, и мания на БФБ за т.н. Технологични компании, си мисля, че в момента точно това се купува тук. Капацитета на тех отдела на банката. Убеден съм че, ИТ отдела на ПИБ е повече хора и с повече продукти и поддръжка от СГЩ, ТСБ, Лещперко и Билогичен ОДит взети 4етерите заедно. В тази връзка затова и вероятно все още ПИБ се търгува на по-голяма капитализация - имат по-голям ИТ отдел и повече тех продукти!
                      ИТ капацитета на банката е около средното за банка ниво. Нивото в банките като цяло е ниско. Повечето от нещата се аутсорсват на външни ИТ фирми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        При тази цена, и мания на БФБ за т.н. Технологични компании, си мисля, че в момента точно това се купува тук. Капацитета на тех отдела на банката. Убеден съм че, ИТ отдела на ПИБ е повече хора и с повече продукти и поддръжка от СГЩ, ТСБ, Лещперко и Билогичен ОДит взети 4етерите заедно. В тази връзка затова и вероятно все още ПИБ се търгува на по-голяма капитализация - имат по-голям ИТ отдел и повече тех продукти!
                        Сега вече сме сигурни, че има силен фундамент и в пиб - it отдела

                        Коментар


                        • Седя и си мисля - къде да се приготвя за големия удар - на 1.30, на 1.20 или дори на 1.10 за бройка ? Ще е забавна промоция 3 за едно.
                          Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                          Коментар


                          • К'о сте се изнервили Фсички Не е нещо, което да не се е случвало. Както казваше един прЕятел - никога не е късно да продадеш евтино и да купиш скъпо.
                            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              При тази цена, и мания на БФБ за т.н. Технологични компании, си мисля, че в момента точно това се купува тук. Капацитета на тех отдела на банката. Убеден съм че, ИТ отдела на ПИБ е повече хора и с повече продукти и поддръжка от СГЩ, ТСБ, Лещперко и Билогичен ОДит взети 4етерите заедно. В тази връзка затова и вероятно все още ПИБ се търгува на по-голяма капитализация - имат по-голям ИТ отдел и повече тех продукти!
                              Значи вече ПИБ е и технолочина компания?А скоро ли ще пусне и електрически коли?За един преател питам.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • При тази цена, и мания на БФБ за т.н. Технологични компании, си мисля, че в момента точно това се купува тук. Капацитета на тех отдела на банката. Убеден съм че, ИТ отдела на ПИБ е повече хора и с повече продукти и поддръжка от СГЩ, ТСБ, Лещперко и Билогичен ОДит взети 4етерите заедно. В тази връзка затова и вероятно все още ПИБ се търгува на по-голяма капитализация - имат по-голям ИТ отдел и повече тех продукти!

                                Коментар

                                Working...
                                X