IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от chart_boss Разгледай мнение
    Здравейте,

    На някой направи ли му впечатление, че в последните дни изглежда се появи агресивен продавач?

    Нивото около 2 лв. е тествано вече нялко пъти и засега някой упорито го защитава. Интересно ми е какво мисли форума, дали ще издържи? Ако бъде пробито, 1,60-1,70 лв. не е толкова трудно за достигане.

    Разглеждайки дългосрочната графика на мен ми се струва, че за съжаление вероятността да преминем под 2 лв. не е малка. Цялото представчне от 2009 г. насам изглежда корективно като при повечето банки по света.
    На БФБ всичко може. Ликвидните акции трябва да имат сериозна подкрепа на бида в противен случай стават храна за спекулантите. Ако няма подкрепа, някой може да реши да изтъргува спекулативно какво би станало ако стрес тестовете на банките са шит.
    Именно поради тази причина на БФБ трябва да присъстват Пенсионните и Договорните фондове, които да са гарант, че цените търсят балансирани стойности, а не от един екстремум на друг, като те винаги купуват когато е исторически най-високо.
    Ако едно Пенсионни излезе с оферта 500 хил. броя купува, варианта за който говори ш отпада.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Технически нива

      Здравейте,

      На някой направи ли му впечатление, че в последните дни изглежда се появи агресивен продавач?

      Нивото около 2 лв. е тествано вече нялко пъти и засега някой упорито го защитава. Интересно ми е какво мисли форума, дали ще издържи? Ако бъде пробито, 1,60-1,70 лв. не е толкова трудно за достигане.

      Разглеждайки дългосрочната графика на мен ми се струва, че за съжаление вероятността да преминем под 2 лв. не е малка. Цялото представчне от 2009 г. насам изглежда корективно като при повечето банки по света.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
        Тестовете може вече да са започнали ... http://www.mediapool.bg/zapochvat-st...ews245596.html


        с цитат - "... Очакванията са обаче, че до използването на тези средства за подпомагане на банките надали ще се стигне."

        Ти избираш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
          Тестовете може вече да са започнали ... http://www.mediapool.bg/zapochvat-st...ews245596.html
          Дали са им проверили сайтовете, че да не окаже майката - дъщеря а дъщерята - майка.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Това изречение не Ви ли стига ?

            - "Най-бедната страна в Европейския съюз се стреми да набере средства за рефинансиране на дълга, включително и за намаляване на бюджетния дефицит и изграждане на паричен буфер, преди централната банка да извърши стрес тестове на банките в страната, коментира Bloomberg. България емитира през миналата година дълг за рекордните 3,1 милиарда евро. "
            http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...loviia-213094/
            Тестовете може вече да са започнали ... http://www.mediapool.bg/zapochvat-st...ews245596.html

            Коментар


            • Това изречение не Ви ли стига ?

              - "Най-бедната страна в Европейския съюз се стреми да набере средства за рефинансиране на дълга, включително и за намаляване на бюджетния дефицит и изграждане на паричен буфер, преди централната банка да извърши стрес тестове на банките в страната, коментира Bloomberg. България емитира през миналата година дълг за рекордните 3,1 милиарда евро. "
              http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...loviia-213094/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Продължавам да купувам на инат!
                Продължавай ... тя промоцията много скоро ще свърши

                Коментар


                • Продължавам да купувам на инат!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
                    +6


                    и на мен ми позаприличва на влака на Кой
                    Не им разваляите рахатлъка - те са в друго измерение
                    Вярват в отчети - вярват в баММката - така и трябва да е

                    Блажени са верващите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Доста хора не обичат влакчета....на ужасите
                      +6


                      и на мен ми позаприличва на влака на Кой

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Дали може да изкараме печалбата за 2015-та още в отчета за първото тримесечие на т.г.?
                        Батя, колко ти стана средната тук?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Доста хора не обичат влакчета....на ужасите
                          Какво е влакчето предстои да видим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                            Позицията определено заспа ... но лошо няма, доста хора ще се хапят, че не са се качили овреме на влакчето

                            P.S. Не е препоръка за покупко-продажба на акции
                            Доста хора не обичат влакчета....на ужасите

                            Коментар


                            • Позицията определено заспа ... но лошо няма, доста хора ще се хапят, че не са се качили овреме на влакчето

                              P.S. Не е препоръка за покупко-продажба на акции

                              Коментар


                              • Дали може да изкараме печалбата за 2015-та още в отчета за първото тримесечие на т.г.?

                                Коментар

                                Working...
                                X