IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    За имотите още не са , но очаквам тези дни да го приведат преди финализирането на увеличението на капитала.
    До 21.9 когато стават 3 месеца от провеждането на ОСА
    Мисля че при АДСИЦ-ите срокът за дивидента е до края на годината. В този смисъл не вярвам да го преведат преди увеличението на капитала. Един вид парите от увеличението ще отидат за дивидент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
      Абе тъп въпрос, ама преводоха ли дивидента... и ако да - кога ?

      Същото питане и за Имотите, ако някой може да сподели, да не пиша и в дургата там ?

      Нещо се замотах със сметките, а ми се струва че не видях постъпления по акаунта ми.... пък не са чак толкова акции - може и да съм го пропуснал

      мерси предварително,
      За имотите още не са , но очаквам тези дни да го приведат преди финализирането на увеличението на капитала.
      До 21.9 когато стават 3 месеца от провеждането на ОСА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
        Абе тъп въпрос, ама преводоха ли дивидента... и ако да - кога ?

        Същото питане и за Имотите, ако някой може да сподели, да не пиша и в дургата там ?

        Нещо се замотах със сметките, а ми се струва че не видях постъпления по акаунта ми.... пък не са чак толкова акции - може и да съм го пропуснал

        мерси предварително,
        трейдингът май беше на 30.08. и вече замина по направление

        Коментар


        • Абе тъп въпрос, ама преводоха ли дивидента... и ако да - кога ?

          Същото питане и за Имотите, ако някой може да сподели, да не пиша и в дургата там ?

          Нещо се замотах със сметките, а ми се струва че не видях постъпления по акаунта ми.... пък не са чак толкова акции - може и да съм го пропуснал

          мерси предварително,

          Коментар


          • Тук някаква голяма сделка е минала ...

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...na-bfb,157145/

            Коментар


            • Аферим ,дано да останат здрави за стари години ,макар да имам други планове за местожителството си тогава ,ама знай ли се
              Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              Да Ви е честито ,, на ТОНИ и ТОТОто и интернет да ви пуснат
              http://www.dnes.bg/stranata/2013/09/...parkove.198112

              Коментар


              • Да Ви е честито ,, на ТОНИ и ТОТОто и интернет да ви пуснат
                http://www.dnes.bg/stranata/2013/09/...parkove.198112

                Коментар


                • На цената, на която излязох, доходността е еднаква. Облизвациите тоже ще са търгуеми, а и по-голямата част от парите ми в Жабокът пак ще са си в акции.

                  Но стига сме писали жабешки работи в трейдинговата тема.



                  И моят дивидент е снесен.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • имам, макар и малко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ми пуснал съм оферта Продава (освен тия Купува) - земи ми ги.

                      Главницата ми може да стане два кинта - ама от облизвациите нали пак ще си взема парите на същия плюс? И после няма да мисля какво ще стане с простите акции, когато привилегированите също станат прости.

                      Не отричам и твоята правота - затова си задържах повечето бройки. А и тук като с Любовното съм спечелил вече повече от достатъчно - та аз си пазарувам Жабоци още откак ги емитираха на, т.е. от Шеста година.
                      Ами не са точно на същия "плюс" едното е 12%, (държиш 3 год.) другото е 14% влизаш-излизаш в желан момент. До конверсията има още 4 години, за какво си се разкахърил отсега, а щом налееш кинтите за облизвации, бизнеса ще живне, милионките, които наливате с облизвации би трябвало по план да се даде ефект най-вече на обикновените и кандидат-обикновените но с дивидент артии ))))
                      Last edited by precakanoto; 02.09.2013, 14:59.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        и като е до 16 има още 4 дивидента. 4*.75*.95 = близо 3 кинта !!! След това "Главницата" ти става 2 кинта, а в същото време обикновените се валят по 7, (само профита ти е пънкар срещу всеки жабешки картон) Питомното си е питомно, импе Гледай да не стане като при любовното послание
                        Ми пуснал съм оферта Продава (освен тия Купува) - земи ми ги.

                        Главницата ми може да стане два кинта - ама от облизвациите нали пак ще си взема парите на същия плюс? И после няма да мисля какво ще стане с простите акции, когато привилегированите също станат прости.

                        Не отричам и твоята правота - затова си задържах повечето бройки. А и тук като с Любовното съм спечелил вече повече от достатъчно - та аз си пазарувам Жабоци още откак ги емитираха на, т.е. от Шеста година.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Да, ама жабешкият дивидент е до 16-а... а и на Пънкар ще си го земеш, ама друг път - не и тоя сезон.

                          Аз там поизлязох отчасти на около шестак - на това ниво доходността се изравнава с тази по облизвациите.
                          и като е до 16 има още 4 дивидента. 4*.75*.95 = близо 3 кинта !!! След това "Главницата" ти става 2 кинта, а в същото време обикновените се валят по 7, (само профита ти е пънкар срещу всеки жабешки картон) Питомното си е питомно, импе Гледай да не стане като при любовното послание
                          Last edited by precakanoto; 02.09.2013, 14:10.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Не, жабока на 5 кинта си е 0.75*0.95/5 = 14 % дивидентен профит, (точно и определен) а и обикновените му артии са дори още по скъпи с 2 кинта отгоре...не става дума за него.
                            за това - тукашното става дума. Съизмерено с жабока, това трябва да снася 35 стинки дивидент при текуща 2,70/картон, т.е балоняче малко си пада А се каниш и да купуваш... сиреч набалончваш...
                            Да, ама жабешкият дивидент е до 16-а... а и на Пънкар ще си го земеш, ама друг път - не и тоя сезон.

                            Аз там поизлязох отчасти на около шестак - на това ниво доходността се изравнава с тази по облизвациите.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Кое - жабата - нещо за Златният жабок ли намекваш?
                              Не, жабока на 5 кинта си е 0.75*0.95/5 = 14 % дивидентен профит, (точно и определен) а и обикновените му артии са дори още по скъпи с 2 кинта отгоре...не става дума за него.
                              за това - тукашното става дума. Съизмерено с жабока, това трябва да снася 35 стинки дивидент при текуща 2,70/картон, т.е балоняче малко си пада А се каниш и да купуваш... сиреч набалончваш...
                              Last edited by precakanoto; 02.09.2013, 13:55.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Е как поносоима Императоре !? Изневеряваш нещо на фундмента. Чичо ти Уорън тъй ли щеше да купува на п/б близо 2 ?Балоняка се дуе постоянно и на малки стъпки, да не разбере жабата, че я варят на бавен огън. Не е ли тъй ?
                                Кое - жабата - нещо за Златният жабок ли намекваш?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X