IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Ами печалба, приходи не скачат 100% колкото скочила артията за има няма година, а знаем, как при балоняците цената скача повече
    Да, но акцията преди година бе подценена.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Да, ама и колко скачат приходи, печалба?



      Небалоняк.
      Ами печалба, приходи не скачат 100% колкото скочила артията за има няма година, а знаем, как при балоняците цената скача повече
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Е как поносоима Императоре !? Изневеряваш нещо на фундмента. Чичо ти Уорън тъй ли щеше да купува на п/б близо 2 ?Балоняка се дуе постоянно и на малки стъпки, да не разбере жабата, че я варят на бавен огън. Не е ли тъй ?
        Да, ама и колко скачат приходи, печалба?



        Небалоняк.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Че аз ако исках - щях - и мога по всяко време да.

          Не ща - дори искам да се задържи тази поносима цена, та евентуално да си зема още.







          Небалоняк.




          .
          Е как поносоима Императоре !? Изневеряваш нещо на фундмента. Чичо ти Уорън тъй ли щеше да купува на п/б близо 2 ?Балоняка се дуе постоянно и на малки стъпки, да не разбере жабата, че я варят на бавен огън. Не е ли тъй ?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            И от този балоняк ли искаш да избягаш сгодно
            Че аз ако исках - щях - и мога по всяко време да.

            Не ща - дори искам да се задържи тази поносима цена, та евентуално да си зема още.







            Небалоняк.




            .
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Какво става: реинвестирате дивидентът ли?
              Що още не сме на 2.8 ?
              И от този балоняк ли искаш да избягаш сгодно
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Какво става: реинвестирате дивидентът ли?
                Що още не сме на 2.8 ?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                  Вътрешния глас или външния е гласувал
                  всичко ми говореше едно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    не, пълно мнозинство
                    като през комунизма
                    Вътрешния глас или външния е гласувал
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      това един срещу един глас ли е?
                      не, пълно мнозинство
                      като през комунизма

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        тъкмо изпихме с жената по едан бира с риба на оперативката по харченето на дивидента

                        след гласуване с 1/1 гласа спечелих - да се купят нови акции
                        това един срещу един глас ли е?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ами доста по-сгодна е от Любовното послание, дума да няма !!!
                          Верно любовното послание в орбита се носи от любовно щастие опиянено, ама значи ли, че става за критерий за сравнение !?
                          А и тук е вече доста добре оценено и според мен купуващите на сегашни цени просто се чудят къде да си набутат кеша. Не казвам че е безидейно, но само това ми изглежда разумно като обяснение.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • ..... иначе гледам: моето сухо още няма - сигур понеделник-вторник - няма значение.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              аз нямам не е ли скьпа сега
                              Ами доста по-сгодна е от Любовното послание, дума да няма !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                тъкмо изпихме с жената по едан бира с риба на оперативката по харченето на дивидента

                                след гласуване с 1/1 гласа спечелих - да се купят нови акции
                                аз нямам не е ли скьпа сега
                                Last edited by tony1975; 31.08.2013, 07:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X