IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • браво на отбора!

    за цялата 2012 печалбата бе 8,6млн, а вече до август са 7млн.
    дивидента отива на 25стинки, май?
    Last edited by tony1975; 25.09.2013, 18:48.

    Коментар


    • Отново добри резултати на компанията !!!!!!!!!!!!!!!!!!


      Софарма Трейдинг” АД реализира през месец август 2013 г. продажби на стока в размер на 40.4 млн. лева, достигайки 7.0 % ръст на продажбите за текущия месец спрямо същия период на 2012 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 810 хил. лв. за осмия месец на 2013 г., което представлява 35% ръст спрямо август 2012 г.

      Компанията реализира през 2013 г. продажби от 328.1 млн лева и печалба преди данъци в размер на 6 992 хил лева. Реализираният нетен финансов резултат преди данъци представлява ръст от 54.7 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

      Пазарният дял в стойност на „Софарма Трейдинг” АД за фармацевтичния пазар по данни на IMS за 2012 г. е 21.8 %. През месец юли 2013 г. компанията отново заема лидерска позиция с 22.13% пазарен дял.

      Коментар


      • BravO
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • ще гледам утре Огнян Донев при Сашо Диков по Нова
          мисля, че ще е интересно

          http://kmeta.bg/news/17964/Azis-Ogny...f-po-Nova.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            пих кафенце, напазарувах, видях една баничарка на СФТРД да работи.... и викам я да се прибирам че купона на БФБ почва!!!

            Коментар


            • http://www.spekulanti.com/analizi-oc...ri_v_berkshire

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Това си мисля, че си го хванал за дръжката. Колко е макса бе импе ?
                Максът е ного, а въпросът ти - ного общ. Максът - до кога, в какъв времеви период? Максът при какви обстоятелства - ако дебилът бойкоборисов пак заграби властта, или ако аз, Императорът стана дуче? Нали се сещаш - чи това за коренно различни ситуации.

                Фортиссов - стараем се да не бръкаме - всички ний.
                А и средната ми цена на пазаруване туканка е около 2.2 кинта според платформата ми.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Това си мисля, че си го хванал за дръжката. Колко е макса бе импе ?
                  На моят приятел Импертора, едно не може да му се отрече, че в общи линии взема правилни решения, доста преди много от останалите играчи на борсата.
                  и тук бъдещето ще покаже.........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Максът: дръжки.
                    Това си мисля, че си го хванал за дръжката. Колко е макса бе импе ?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Май и той ще ти благодари, задето се буташ из макса
                      Максът: дръжки.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Май и той ще ти благодари, задето се буташ из макса
                        Това ли е максималната цена по позицията??? За колко време напред?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Благодаря на който ми помогна да си допълня тук нужната бройка.
                          Май и той ще ти благодари, задето се буташ из макса
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Благодаря на който ми помогна да си допълня тук нужната бройка.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                              Аз не си измислям ,а цитирам прес съобщението на дружеството за дивидента.
                              Не съм казал че си измисляш. Казвам, че преди да се впише увеличението в ТР едва ли ще платят дивидента.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                                Мисля че при АДСИЦ-ите срокът за дивидента е до края на годината. В този смисъл не вярвам да го преведат преди увеличението на капитала. Един вид парите от увеличението ще отидат за дивидент.
                                Аз не си измислям ,а цитирам прес съобщението на дружеството за дивидента.

                                Коментар

                                Working...
                                X