IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

    Надеждата на бфб казват не вършела много работа. Умирала последна
    Сега с прерогатив изглежда са артиите на фармата
    Май не е точно така

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

      май половината ти портфейл вече зависи от чичо
      Да. Фарма, ДОХ и Трейдинг.. над 50% са.
      Трябва всеки ден да паля свещ за негово здраве

      Коментар


      • От пбфк ми дадоха, но бях в движение последните дни и слабо взех

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Купих си още няколко тончета в петък, понеже предполагам натиска тук ще спре с края на месеца. А без него и с оглед все по-силните резултати, мисля че едно движение от 10-15% нагоре е много вероятно.
          май половината ти портфейл вече зависи от чичо
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Купих си още няколко тончета в петък, понеже предполагам натиска тук ще спре с края на месеца. А без него и с оглед все по-силните резултати, мисля че едно движение от 10-15% нагоре е много вероятно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Тук след такъв добър "масаж" се надявам да се възстановим бързо
              Надеждата на бфб казват не вършела много работа. Умирала последна
              Сега с прерогатив изглежда са артиите на фармата

              Коментар


              • Тук след такъв добър "масаж" се надявам да се възстановим бързо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Тва е БФБ.
                  Едно лице манипулира цената на 4-5 свързани акции и си прави каквото и когато си иска.
                  Мда тъжно е че едва ли ще спечелим нещо кой знае какво от тук,нищо че компанията фундаментално е във вихъра си.......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    Единственото което ми се връзва тук е едно бъдещо търгово от Софарма .За това и не отпускат цената нагоре,защото борсовата цена е от голямо значение при формирането на търговата.
                    Тва е БФБ.
                    Едно лице манипулира цената на 4-5 свързани акции и си прави каквото и когато си иска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от logic Разгледай мнение
                      ОпиВъпрос от нов инвеститор като мен, който иска да влезне в SFTR. Представете си , че имате печеливш бизнес , който дори е с потенциал за още повече печалби, което може да увеличи стойността на компанията многократно. В този момент решавате да разпродадете акции на случайни хора на безценица. Звучи ли ви познато ? .
                      Познато ни е:
                      Преди 10 години Софарма продаваше няколко тримесечия около 1.7 - 1.8лв. Седемцифрена бройка.
                      Интересни продажби от Донев имаше през годините при СФИ -под 3лв.,и ДОХ - на около 80ст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Може да е това: Продаваш малки количества за да задържиш цената ниска и в последствие на нея да купиш голямо количество. Примерно. Времето ще покаже.. засега можем само да предполагаме..
                        Единственото което ми се връзва тук е едно бъдещо търгово от Софарма .За това и не отпускат цената нагоре,защото борсовата цена е от голямо значение при формирането на търговата.

                        Коментар


                        • Ако бизнеса е толкова успешен , по-изгодно е да се вземе кредит на лихва от 4-5% и да се запишат варанти , отколкото да се разпродават акции от страна на Софарма. Плащаш 4-5 % за една година или две , но пък акцията (SFTR) нараства със 100% за същия период. Възможно ли е потенциално много голямо увеличение на капитала твърдо под 4 лв. Разпродаваш на 4-4.5 и след това правиш примерно тройно увеличение на капитала примерно на 2 лв или дори номинал? Според вас възможен ли е този сценарий ? Тогава май нещата се връзват ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                            ... или ще се емитират варанти...
                            или пък ще се записват акции от варанти(Софарма) и трябва много кеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Ако е това би трябвало да се знае, че някой с повече бройки обмисля продажба или този някой да има срок за продажба.
                              ... или ще се емитират варанти...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Може да е това: Продаваш малки количества за да задържиш цената ниска и в последствие на нея да купиш голямо количество. Примерно. Времето ще покаже.. засега можем само да предполагаме..
                                Ако е това би трябвало да се знае, че някой с повече бройки обмисля продажба или този някой да има срок за продажба. С ромите при мама май такава беше играта. От скоро имам тук и не съм гледал. Освен Донев и компания, кои са другите големи тук, пенсии и фондове има ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X