IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Е как няма нищо, какво не е ясно?
    Аз без да съм го слушал знам какво за казали. С двете думи - никой не може да ви обещае това, което аз мога да ви обещая. Мадоф какво е правил - говори се само това което ИСКАТЕ ДА ЧУЕТЕ - растежност, дивиденти, стабилност и т.н. само хубави неща! Но умерено за да може - хем да държите акциите, хем да не се усъмнявате! Няма какво друго да ви кажат!
    Вярно.......не се бях сетил !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Все още няма нищо!
      Е как няма нищо, какво не е ясно?
      Аз без да съм го слушал знам какво за казали. С двете думи - никой не може да ви обещае това, което аз мога да ви обещая. Мадоф какво е правил - говори се само това което ИСКАТЕ ДА ЧУЕТЕ - растежност, дивиденти, стабилност и т.н. само хубави неща! Но умерено за да може - хем да държите акциите, хем да не се усъмнявате! Няма какво друго да ви кажат!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        Имам мейл, че ще го качат тук

        https://www.impulsegrowth.eu/%D0%B2%...86%D0%B8%D1%8F
        Все още няма нищо!

        Коментар


        • Очаквания за днес, след петъчния уебинар?
          Моите са, че няма да има промяна, цената ще продължава да се движи в диапазона 1.25 - 1.32.
          По сериозни изменения след увеличението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            Превъртам канали вчера и попадам на CNBC. Филм за живота и делото на Бернард Мадоф - живот и измами.
            Та и ТОЙ е бил брокер, бил с афинитет към "новото", бил стигнал до шеф в Насдак, правел нововъведения - иновативни финансови продукти - звучи познато?.
            При една криза, се бил усетил, че инвеститорите много се успокоявали, ако им казваш неща които искат да чуват - прави ги спокойни и им правило кеф. Примерно като растежност, дивиденти и т.н. Лъжел ги НЕ прекалено много, а достатъчно колкото да лапнат и да не звучи съмнително. харесвал такива които не са бързаци - а ще си стят с години в инвестицията - чухте и това няколко пъти нали? Четял вчерашният вестник и попълвал бюлетин за сделките си - малко като във форума - гледаш какво се е качило и се хвалиш, че го имаш.
            Та от какво мислите един брокер разбира друго освен как се прави "борсов фурор", борсови манипулации? Разбира от стартъпи, от технологии, от ИоТ? Дръжки
            Всички прилики са случайни!
            Ти се насра, братле.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Имам мейл, че ще го качат тук

              https://www.impulsegrowth.eu/%D0%B2%...86%D0%B8%D1%8F
              Превъртам канали вчера и попадам на CNBC. Филм за живота и делото на Бернард Мадоф - живот и измами.
              Та и ТОЙ е бил брокер, бил с афинитет към "новото", бил стигнал до шеф в Насдак, правел нововъведения - иновативни финансови продукти - звучи познато?.
              При една криза, се бил усетил, че инвеститорите много се успокоявали, ако им казваш неща които искат да чуват - прави ги спокойни и им правило кеф. Примерно като растежност, дивиденти и т.н. Лъжел ги НЕ прекалено много, а достатъчно колкото да лапнат и да не звучи съмнително. харесвал такива които не са бързаци - а ще си стят с години в инвестицията - чухте и това няколко пъти нали? Четял вчерашният вестник и попълвал бюлетин за сделките си - малко като във форума - гледаш какво се е качило и се хвалиш, че го имаш.
              Та от какво мислите един брокер разбира друго освен как се прави "борсов фурор", борсови манипулации? Разбира от стартъпи, от технологии, от ИоТ? Дръжки
              Всички прилики са случайни!

              Коментар


              • Имам мейл, че ще го качат тук

                https://www.impulsegrowth.eu/%D0%B2%...86%D0%B8%D1%8F
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от haryy Разгледай мнение
                  Опитвам се да открия снощния уебинар, че бях зает и не можах да го гледам, но безуспешно. Някой да помогне като даде линк.
                  здравейте, мисля че не е качен все още - надявам се в понеделник.

                  Коментар


                  • Опитвам се да открия снощния уебинар, че бях зает и не можах да го гледам, но безуспешно. Някой да помогне като даде линк.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Откакто има БФБ, тази мания и увличане по такива Стартъп, шортлисти от 100-ина компании, ЗАЛАГАНИЯ на такива, е най-голямата простотия - HR, 11kanibali - Пълна простотия. Това е бетер ХАЗАРТ - от 100 да уцелиш 1 или 2. Какви стартъпи в Б-я, кой ще си продаде компанията на такива мошеници? Освен т.н. Дронове = 100% ИЗМАМА!! Под покоривителството на държавната БФБ, което е СКАНДАЛНОТО. Измама с държавно покровителство!!
                      Може ли един списък от кои компании да стоим далеч, ако е възможно с истинските им имена и борсови кодове.

                      Благодаря предварително за инфото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Откакто има БФБ, тази мания и увличане по такива Стартъп, шортлисти от 100-ина компании, ЗАЛАГАНИЯ на такива, е най-голямата простотия - HR, 11kanibali - Пълна простотия. Това е бетер ХАЗАРТ - от 100 да уцелиш 1 или 2. Какви стартъпи в Б-я, кой ще си продаде компанията на такива мошеници? Освен т.н. Дронове = 100% ИЗМАМА!! Под покоривителството на държавната БФБ, което е СКАНДАЛНОТО. Измама с държавно покровителство!!
                        Що се хабиш всекидневно???
                        Гледай си котвите и не мисли за нашите печалби.
                        Мислиш, че, ако ги нямаше горе изброените познатите ни дружества с мажовци Цеко и меко, тимур и неговата команда и останалите от зората на БФБ щяха да са на други нива, не мисля, че е възможно. Политиката си трябва да променят! Кога, последно гледа уебинар с участието на Цеко и меко? Щото тези изброените от теб често правят такива събирания.
                        Успокой се и спри да лееш ла*на във всички теми.
                        Препоръка е!

                        ​​​​​
                        Last edited by polax; 19.02.2022, 08:24.

                        Коментар


                        • Желязко Желязков, търговски директор на DISCORDIA за България, Румъния и Украйна

                          Коментар


                          • https://www.investor.bg/novini-i-ana...godina-346263/
                            Дружеството преговаря с няколко компании за дялови инвестиции, тази година няма да изплаща дивидент на инвеститорите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                              От уебинара:
                              • Първи дивидент се очаква 2023 г. от финансовия резултат за 2022 г.;
                              • Балансова стойност: около 1.13 лв./акция;
                              • 4-6 шортлистнати компании за придобиване на дял;
                              • Няма планове за излизане от инвестициите (тъй като е рано);
                              • Мениджмънтът е ангажиран с множество срещи, широкият шортлист се състои от 100-ина компании;
                              • Адекватно представяне на господата от Болерон и Промото;
                              • Увеличението на капитала най-вероятно ще бъде над средното аритметично към момента (1.20) между балансова с-ст и борсова котировка;
                              • и накрая, но не последно място - приличен интерес към онлайн събитието като за петък вечер.
                              Откакто има БФБ, тази мания и увличане по такива Стартъп, шортлисти от 100-ина компании, ЗАЛАГАНИЯ на такива, е най-голямата простотия - HR, 11kanibali - Пълна простотия. Това е бетер ХАЗАРТ - от 100 да уцелиш 1 или 2. Какви стартъпи в Б-я, кой ще си продаде компанията на такива мошеници? Освен т.н. Дронове = 100% ИЗМАМА!! Под покоривителството на държавната БФБ, което е СКАНДАЛНОТО. Измама с държавно покровителство!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                                Доста грешно предположение... човека ти каза 27% годишен ръст при венчъри 1 и 2 ... каза ти и алтерко с колко е скочило... промо ти обевиха че правят нов рунд за финансиране на очевидно друга оценка след брутални ръстове...та не знам какво бълнуваш...
                                Аааааа нищо не бълнувам ,просто не успях да гледам онлайн срещата и четейки коментарите след нея е твърде вероятно да си правя грешни и прибързани заключения .......имам около 3 процента от портфейла.

                                Коментар

                                Working...
                                X