IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дружество с над 6 млн. капитал прави 350К печалба (около 5%) и то от преоценки. Някак си ми напомня на хубавото дружество Лекс отпреди 30 г. Може да раздадете по някоя "безплатна" акция на всеки 20, да се радват балъците, пардон - акционерите
    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

    Коментар


    • Като гледам, всички ще пропуснете

      Коментар


      • Общото събрание на акционерите на дружеството ще се състои на 29 юли

        Коментар


        • За мое съжаление, ще пропусна...

          ИмПулс I АД-София
          Представяне на покана за свикване на общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите
          19:41
          ИмПулс I АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 29-07-2022г. от 11:00 часа в София - 1000, ул. Лъчезар Станчев № 5, Партер, Търговски Център Софарма Бизнес Тауърс, Софарма Ивент Център, при следния дневен ред:

          Приемане на доклада на Съвета на директорите за 2021 г.;
          Приемане на одитирания Годишен финансов отчет на Дружеството за 2021 г. и одиторския доклад;
          Освобождаване от отговорност на членовете на Съвета на директорите;
          Приемане на решение относно печалбата на Дружеството;
          Назначаване на одитор на Дружеството за 2022 г.
          Промени в устава на Дружеството.


          Допълнителна информация може да получите на тел: +35929533621. Прикачени файлове: Материали * Материали * Материали * Дневен ред * Материали *

          Коментар


          • Ппродавачите май размислиха нещо след вчера?!

            Коментар


            • Стартирахме собствен продукт за управление на уязвимости, по който работихме година и половина и взехме първи рунд финансиране, коментира пред Economic.bg Красимир Коцев, основател на компанията за киберсигурност SoCyber

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Не разбрах, но да ти кажа честно не ме и интересува. През живота си не съм ходил на нито 1 ОСА. Това обаче скоро ще се промени, че бизнесчето ни нещо закъсва и ще взема да обърна повече внимание на БФБ и в частност на ОСА. Това, което ме интересуваше за Биодит го чух. Липсва инфо за A4E и затова ми се щеше да има някой да обясни.
                щом са така нещата - изгледай и днешния на Алтерко, може да се върнеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  +1
                  Явно има няколко проблемни компании в портфолиото и А4е е една от тях.
                  А успя ли да разбереш защо те и Биодит( е и Химимпорт ) още нямат дати и покани за ОСА?
                  Не разбрах, но да ти кажа честно не ме и интересува. През живота си не съм ходил на нито 1 ОСА. Това обаче скоро ще се промени, че бизнесчето ни нещо закъсва и ще взема да обърна повече внимание на БФБ и в частност на ОСА. Това, което ме интересуваше за Биодит го чух. Липсва инфо за A4E и затова ми се щеше да има някой да обясни.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Изгледах с удоволствие и този уебинар. Перфектно водене на хората от Импулс с цифри, графики и информация. На предишния ме впечатли момчето от Болерон. На този също Юлиан и момчето с хакерската фирма /той самият така се изрази/ бяха супер. Млади, умни и амбициозни хора, евала! Имам само 1 препоръка - предвид голямата счетоводна загуба от A4E ми се щеше да участва някой и от тях. Да обясни защо не вървят нещата, докога мислят да бъде така, какво са предприели и т.н. Не знам дали A4E не са искали да се включат или не са били поканени. Въбоще не давам акъл /просто изказвам мнение/ и нямам представа въобще дали съм прав, но мисля, че би било добре ако в тези уебинари се пуска информация основно за дружествата извън БФБ. Особено ако има добри или лоши новини. Тези от БФБ имат котировки и всеки може с един поглед да разбере на къде вървят.
                    +1
                    Явно има няколко проблемни компании в портфолиото и А4е е една от тях.
                    А успя ли да разбереш защо те и Биодит( е и Химимпорт ) още нямат дати и покани за ОСА?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Изгледах с удоволствие и този уебинар. Перфектно водене на хората от Импулс с цифри, графики и информация. На предишния ме впечатли момчето от Болерон. На този също Юлиан и момчето с хакерската фирма /той самият така се изрази/ бяха супер. Млади, умни и амбициозни хора, евала! Имам само 1 препоръка - предвид голямата счетоводна загуба от A4E ми се щеше да участва някой и от тях. Да обясни защо не вървят нещата, докога мислят да бъде така, какво са предприели и т.н. Не знам дали A4E не са искали да се включат или не са били поканени. Въбоще не давам акъл /просто изказвам мнение/ и нямам представа въобще дали съм прав, но мисля, че би било добре ако в тези уебинари се пуска информация основно за дружествата извън БФБ. Особено ако има добри или лоши новини. Тези от БФБ имат котировки и всеки може с един поглед да разбере на къде вървят.
                      И Илевън и Импулс възлагаха големи надежди за А4Е, но и двата фонда я обезцениха.Не се разбра защо.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Изгледах с удоволствие и този уебинар. Перфектно водене на хората от Импулс с цифри, графики и информация. На предишния ме впечатли момчето от Болерон. На този също Юлиан и момчето с хакерската фирма /той самият така се изрази/ бяха супер. Млади, умни и амбициозни хора, евала! Имам само 1 препоръка - предвид голямата счетоводна загуба от A4E ми се щеше да участва някой и от тях. Да обясни защо не вървят нещата, докога мислят да бъде така, какво са предприели и т.н. Не знам дали A4E не са искали да се включат или не са били поканени. Въбоще не давам акъл /просто изказвам мнение/ и нямам представа въобще дали съм прав, но мисля, че би било добре ако в тези уебинари се пуска информация основно за дружествата извън БФБ. Особено ако има добри или лоши новини. Тези от БФБ имат котировки и всеки може с един поглед да разбере на къде вървят.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                          Важното е да имате доверие на водещите фигури, те знаят какво правят
                          Те знаят какво правят, и го правят добре!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение

                            И пазарът така смята - от връх 1.70 - на годишно дъно днес - 1.03
                            Важното е да имате доверие на водещите фигури, те знаят какво правят
                            Ще ви гледам отстрани, понеже от дете обичам да играя със сапунени мехури.
                            Жека, мисля, че прибързваш с изводите, но нека видим ! Всичко що е технологично и стартъп по света падна най много, така че и тук не е изключение !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                              И аз като Виктор сключих застраховка за пътуване в последния момент чрез Болерон и мога да кажа, че потребителското преживяване е доста приятно.

                              Новините от последната среща с инвеститорите също са много добри.
                              И пазарът така смята - от връх 1.70 - на годишно дъно днес - 1.03
                              Важното е да имате доверие на водещите фигури, те знаят какво правят
                              Ще ви гледам отстрани, понеже от дете обичам да играя със сапунени мехури.
                              Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                              Коментар


                              • И аз като Виктор сключих застраховка за пътуване в последния момент чрез Болерон и мога да кажа, че потребителското преживяване е доста приятно.

                                Новините от последната среща с инвеститорите също са много добри.

                                Коментар

                                Working...
                                X