IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ади уа, дей утчета за црънио шестък? Миналата година още във вторник беше пуснат с дитирамби как продали 3 крушки в Сиера Леоне, тая година нещо срамежливи с екселите? Гледам сценария (сега се зачетох за ролята на великия гусин Мартинов, та навързах още повече нещата за сценариста) и всичко си е по план - в Дойчланд никой не ги ще, а пък цената на великия скандинавски махагон се спиханала с 2/3 за дна година и вече е само за окоо 3 милиона левчета - пари за дъвки на сегашната капитализация. Може и по-бързо да настане последната сцена от очакванията ми, макар че за чистите акции или за онези, в които един чичак си играе на борса, резултатите нямат никакво значение, важно е само черният петър да не остане в теб накрая.

    П.С. Виждам, че 4Д вече ми избирал уиски за баса - мерси, знаех си, че си сериозен човек - дано успееш и да излезеш навреме!
    Ти кажи, как ти се получиха нещата при Неохима и Импулса, че да се позабавляваме на големия разбирач и бърборко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      уж на 200 щеше да ходи (според всички) пък то


      Няма как на 200 преди да иде на 100, теорема болцано-ваерщрас не си ли учил от висшуто?
      Last edited by mecka_stryvnica; 01.12.2021, 16:18.

      Коментар


      • уж на 200 щеше да ходи (според всички) пък то


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          Имало само едно нещо, което се приемало по-тежко от личния провал и това бил чуждия успех.
          Сус бре, не се обаждай от игнора, остави човека да изпита щастие, че само мъка мъка много се събра. Рядко се случва Алтерко да направи почивка.
          Нооо нямам против ако събираме на промоция, особено ако се случи преди някоя страхотна новина или отчет. Камилчетата са се преместили изглежда при чичовите, ама там каква попара може да изядат..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Ади уа, дей утчета за црънио шестък? Миналата година още във вторник беше пуснат с дитирамби как продали 3 крушки в Сиера Леоне, тая година нещо срамежливи с екселите? Гледам сценария (сега се зачетох за ролята на великия гусин Мартинов, та навързах още повече нещата за сценариста) и всичко си е по план - в Дойчланд никой не ги ще, а пък цената на великия скандинавски махагон се спиханала с 2/3 за дна година и вече е само за окоо 3 милиона левчета - пари за дъвки на сегашната капитализация. Може и по-бързо да настане последната сцена от очакванията ми, макар че за чистите акции или за онези, в които един чичак си играе на борса, резултатите нямат никакво значение, важно е само черният петър да не остане в теб накрая.

            П.С. Виждам, че 4Д вече ми избирал уиски за баса - мерси, знаех си, че си сериозен човек - дано успееш и да излезеш навреме!
            Имало само едно нещо, което се приемало по-тежко от личния провал и това бил чуждия успех.

            Коментар


            • Ади уа, дей утчета за црънио шестък? Миналата година още във вторник беше пуснат с дитирамби как продали 3 крушки в Сиера Леоне, тая година нещо срамежливи с екселите? Гледам сценария (сега се зачетох за ролята на великия гусин Мартинов, та навързах още повече нещата за сценариста) и всичко си е по план - в Дойчланд никой не ги ще, а пък цената на великия скандинавски махагон се спиханала с 2/3 за дна година и вече е само за окоо 3 милиона левчета - пари за дъвки на сегашната капитализация. Може и по-бързо да настане последната сцена от очакванията ми, макар че за чистите акции или за онези, в които един чичак си играе на борса, резултатите нямат никакво значение, важно е само черният петър да не остане в теб накрая.

              П.С. Виждам, че 4Д вече ми избирал уиски за баса - мерси, знаех си, че си сериозен човек - дано успееш и да излезеш навреме!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                За хората, които си имат хал-хабер от графики беше ясно, че ще последва корекция. На графиката много добре се вижда до какви стойности беше стигнал индикаторът RSI.


                Ама ти това сериозно ли го мислиш. Или наричаш корекция скок от 20 на 28 и връщане на 25-24 ? - тоест имаме интегрално скок от 20 на 24. Каква корекция бе чадо. За 3 лв, ли да правим въпрос при положение, че след няма и два месеца, алтерко пак и пак и пак , на всеки отчет ще си защити цената? Гледахме го при спиди, ако си наблюдавал развитието там. Затова на мен ми се струва, че мечките тук ще ходят озъбени още една две години ....че и повече
                Last edited by shokova terapia; 01.12.2021, 10:40.
                Не е препоръка

                Коментар


                • Аз съм заложил на 30-тара тоя петък

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    От негова гледна точка е инвестиция ,с цел да се продаде въздух под налягане и то скъп въздух.Ама кофти момент избраха с това листване.Да бяха наели поне хора професионалисти да ги консултират

                    Да сте чели навремето, за да знаете в момента, в кои убави артии да инвестирате.
                    Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 09:06. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      За хората, които си имат хал-хабер от графики беше ясно, че ще последва корекция.
                      ДА ти кажа честно на никои не му беше ясно,ама карай

                      И ти квичеше като краставо магаре ,че отивало видиш ли на 50 и 100,ама нъцки.....явно не е било много ясно и за теб

                      Коментар


                      • За хората, които си имат хал-хабер от графики беше ясно, че ще последва корекция. На графиката много добре се вижда до какви стойности беше стигнал индикаторът RSI.



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                          че похарчи 150 хил евра от вашите за тоя дето духа. Франкфурт показа, че царя е гол - толкова и за неограничения капитал, туй не значи неограничен балък както типичния на БФБ
                          От негова гледна точка е инвестиция ,с цел да се продаде въздух под налягане и то скъп въздух.Ама кофти момент избраха с това листване.Да бяха наели поне хора професионалисти да ги консултират

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Тогава от къде идва в теб тази увереност че ще познаеш за първи път?
                            Оставам с впечатлението ,че вие сте по уверени от мен ......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Нула
                              Тогава от къде идва в теб тази увереност че ще познаеш за първи път?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Митето освен че заблуждава за двойното листване (причината е че се минава и на Фра без проспект така), ви е казал в очите че похарчи 150 хил евра от вашите за тоя дето духа. Франкфурт показа, че царя е гол - толкова и за неограничения капитал, туй не значи неограничен балък както типичния на БФБ

                                Коментар

                                Working...
                                X