IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Е тези безмислени, безконкретики си писал .Какво си познал не е ясно.Постнал си и тази графика и си драснал няква линийка.Ако си бил пиян те разбирам,но иначе тренд линии не се чертаят така.Тази линия има 7-8 нарушения .Начало край всичко се размива


    Петрунке, ти що не вземеш да начертаеш некоя линия с по-малко нарушения. Че на предната ти драсканица всички се смяхме.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Без промяна в "скоростта".... ("ъгълчето" по Ган)
      Който разбрал - разбрал. После става - "кака се ожени"
      Е тези безмислени, безконкретики си писал .Какво си познал не е ясно.Постнал си и тази графика и си драснал няква линийка.Ако си бил пиян те разбирам,но иначе тренд линии не се чертаят така.Тази линия има 7-8 нарушения .Начало край всичко се размива

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        че там нещо техническия анализ
        Не ти е ясен изобщо,вервай ми
        затова и не отговаряш...затова и бягаш...но както и де.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Оня ден даде някаква графика с недомлъвки и без да казваш нищо.Кажи къде отиваме сега ? Дай малко повече конкретика ?
          Щото той и Агресивния бик ги пускаше уж продал НАД върха,после пък не бил,след това пък по-надолу уж бил продал и т.н. според посоката както тръгне на другия ден

          Конкретиката каква е ? къде отиваме сега?
          "Пенчо бре чети", ...
          долу на няколко места пише къде отиваме.
          Това са последните 55 стинки които ти оставям, колкото да изкараш за едно кайве
          Видно че ни се разминават изцяло тех-анализите, така че, да се продължава спора за мен е безсмислено, защото освен че чартовете ти са "омазани", нищо друго не научавам покрай тотално неверни и заблуждаващи данни за % и за оборот. То и това е нещо де, остани си със здраве,
          Е едно акордеонче може да разпъна довечера
          Да видим какво става сега с мечкадарите в Агрия, че там изостана нещо техническия анализ,
          Не е препоръка, а в случая и на теб препоръчвам да не флудиш още и още в темата.
          Аз също спирам, - както казах гледам месечен чарт, а не хазарт
          ps. Вслушай се в препоръката
          Last edited by precakanoto; 16.12.2021, 16:09.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            И да кажа, че илюстрирах пинг-понга по-добре със седмичен чарт, поради кратката "месечна история"
            Оня ден даде някаква графика с недомлъвки и без да казваш нищо.Кажи къде отиваме сега ? Дай малко повече конкретика ?
            Щото той и Агресивния бик ги пускаше уж продал НАД върха,после пък не бил,след това пък по-надолу уж бил продал и т.н. според посоката както тръгне на другия ден

            Конкретиката каква е ? къде отиваме сега?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Сега какво следва? Блъскане по стълбите надолу?
              Ако имаш хартишки - пробвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение

                Точно съм писал, че е корекция на спада от 22.11 и , че е важно според мен.
                Относно главния тренд да, възходящ е, но дали ще продължи ще кажем чак като бием последния връх, евентуално
                С цените на услугата не е много доходоносно да се търгува интрадей, но тук последните 2-3 дни се получава
                Имаше добавка към тех-анализ теорията на известен играч италианец, за отклоенията от тренд линиите, (забравих му името, борсов участник от времето на Костолани), в която беше дал някакво моделче за при около 20% отклонение от тренда, но пак казавм, че и при него се отнсяше за месечен или поне седмичен бар, а не за дневен. Дневния е напред- назад, поради което на много незапознати и нови участници може да им изглежда, че борсата е хазарт.
                Да кажем и това - Борсата не е хазарт !!!
                Любителите на хазартния елемент може да се насочат към койните и койно-манията
                И да кажа, че илюстрирах пинг-понга по-добре със седмичен чарт, поради кратката "месечна история"
                Иначе Месечният чарт изглежда ей така:
                (с уточнение, че барчето за декември не е още "затворено" - ще изчакаме Дядо Коледа(y) да го затвори)
                Click image for larger version

Name:	alterko3.jpg
Views:	1
Size:	84.2 КБ
ID:	3845710

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Според мен трябва да се мисли за алтерко като за златната хартишка.
                  А кой си хвърля златото ей така без никаква без причина !?
                  Не е препоръка, разбира се
                  хаха и за лалетата така са мислили едно време

                  Балонерко е един шит.И знаеш ли защо.Всяка една акция,каквато и да е тя,ако един ден е -12%,a другия +15% е пълен шит. Несъмнено настъпва денят х с -80% или -90% и всички пият по една студена вода

                  Той Бат Киро Измамника,по известен и като Канадеца,нали каза ,че ще ги проверят тея фондове който играят рулетка с парите на хората.
                  Тука в Балонерко точно такива схеми се забелязват.Да не стане един слънчев ден инфекция?
                  Не е препоръка както винаги

                  едит : Обема в Германия продължава да е само 190 артии днес !!! а в БГ цената е +15% хаха ....повече какво да говорим Този ръст днес не е легитимен за мен ! Фалш и хелий
                  Last edited by petrg5s; 16.12.2021, 16:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
                    Напълно е възможно, щото някой надигна цената и после търсенето изведнъж изчезнА!
                    Да друсаш присада - безценно!

                    Коментар


                    • Напълно е възможно, щото някой надигна цената и после търсенето изведнъж изчезнА!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Сега какво следва? Блъскане по стълбите надолу?
                        Пак ли продаде на дъно.

                        Коментар


                        • Сега какво следва? Блъскане по стълбите надолу?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                            +1, precakanoto. И на два пъти се отскача от 100-дневната MA.
                            Да, погледнах, така е наистина, а МА е в основите така да се каже на класическия тех.анализ. .
                            Да призная почти не ползвам МА, което си е пропуск за изложението, но някак действам по други сигнали, защото МА на мен ми и изглеждат малко "по-бавни", отколкото ми се иска.
                            Свикнах уж с "по-бързите" сигнали, макар да отчитам че са малко по-рискови Дори понякога са толкова бързи, че не успявам да им повярвам та още има какво да се шлайфа по тях. В случая и поради естеството на графиката МА100 е сравнително изгладена и почти съвпада с "ъгъла" по ган. Вероятно може да има и други сигнали, но за мен тренда е нагоре и дори доскоро не виждах смисъл да се гледа и за "Елиът броене". Сега като се развълнува малко морето може да се получи нещо, но още не съм се заигравал в тая насока.
                            Трендът е нагоре дами и господа. Според мен трябва да се мисли за алтерко като за златната хартишка.
                            А кой си хвърля златото ей така без никаква без причина !?
                            Не е препоръка, разбира се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Гледам че много се захласва форума по технически анализи нпоследък, но това за което пишеш не е корекцията на корекцията че и там да броим 62%, да временно може би, нооо тренда е друг и продължава ...
                              Просто си продължаваме със същата скорост.

                              Въпреки всичко, добре е за пазара да се намират все пак ентусиасти....
                              Точно съм писал, че е корекция на спада от 22.11 и , че е важно според мен.
                              Относно главния тренд да, възходящ е, но дали ще продължи ще кажем чак като бием последния връх, евентуално
                              С цените на услугата не е много доходоносно да се търгува интрадей, но тук последните 2-3 дни се получава

                              Коментар


                              • +1, precakanoto. И на два пъти се отскача от 100-дневната MA.

                                Коментар

                                Working...
                                X