IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

    А и П/е -то падна толко много, че бай велю тотално се мина
    Ще пълним аккции евтинджос,
    ...нека абдикират колко може повече безхаберници, да заредим и отново ол тайм хай !!!
    Евтинджос ша е, проби под 12 евро днес Бълбук!
    Орозов очаквал бая повече продажби, не е бил само той...

    Коментар


    • Наистина се надявах над 10м да направят, но и 9м си е отличен резултат.
      Да не забравяме, че задокеанските братя похарчиха по-малко тази година за черния петък.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

        успикай се !
        растежа Престои
        той се упика направо. Ма нека, върши ни черната работа. Айде пиленца, елате при батко пи пи пи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Няма никакво значение дали са 5, или 50мл.
          Техническия анализ,там където тези очаквания на участниците на пазара вече са начертани,казва ,че Лешперко е огромен балон.Пред пукане.И то един от най-големите който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
          Няма как.Неминуемо е ! Никой и нищо не може да спре пукането,какво и да направи.
          Жалко ,че не може да се шортва.Досега да съм направил маса пари.
          Пукането е по-сигурно от това слънцето да изгрее утре.
          Единствената неизвестна е КОГА,а не дали.
          Не е препоръка
          успикай се !
          растежа Престои

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            9млн лв продажби
            Няма никакво значение дали са 5, или 50мл.
            Техническия анализ,там където тези очаквания на участниците на пазара вече са начертани,казва ,че Лешперко е огромен балон.Пред пукане.И то един от най-големите който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
            Няма как.Неминуемо е ! Никой и нищо не може да спре пукането,какво и да направи.
            Жалко ,че не може да се шортва.Досега да съм направил маса пари.
            Пукането е по-сигурно от това слънцето да изгрее утре.
            Единствената неизвестна е КОГА,а не дали.
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
              Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
              Миналата година хартията струваше 3-5 лева.Дори 30% ръст не оправдава цената сега

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
                А и П/е -то падна толко много, че бай велю тотално се мина
                Ще пълним аккции евтинджос,
                ...нека абдикират колко може повече безхаберници, да заредим и отново ол тайм хай !!!

                Коментар


                • Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Ааа, за посоката ли питате? Харесва ми.
                    Оххх как си подарявят камилчетата хартишките за без пари, ох ох ох
                    Първоначално изпратено от гепнато от екстри
                    Алтерко АД (A4L / ISIN: BG1100003166) („Алтерко“), иновативната компания за IoT продукти за интелигентен дом, отново регистрира впечатляващи продажби на Черен петък (Black Friday) и Кибер понеделник (Cyber Monday). Чрез онлайн магазинa и дистрибуторската мрежа на дъщерното си дружество Алтерко Роботикс ЕООД, специализирано в разработката и търговията с IoT продукти, Дружеството регистрира продажби от над 400 хиляди устройства за домашна автоматизация за общо над 9 млн. лева (4,6 млн. евро) Потребители от над 120 страни по света са се възползвали от специалните оферти и поръчаха своите устройства Shelly, като най-голям интерес се наблюдава в Германия, следвана от Италия, Португалия, Холандия, Австрия и Белгия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      9млн лв продажби
                      Идеално - 4Д вече ми подготвя бутилката. Вярвам, че има добър вкус
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • 9млн лв продажби

                        Коментар


                        • Ааа, за посоката ли питате? Харесва ми.

                          Коментар


                          • Многото години означават, че си станал по-опитен в начинанието

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              На мен много неща ми правят впечатление Все пак почти 20 години се занимавам с технически анализ
                              Многото години не са гаранция за настоящ успех. Ето да вземем груйката. Той е най-рано от всички на бфб но тотално пробусна тбс и а4л - алтерко. Алтерко се развива толкова бързо, колкото никое друго дружество на бфб, Затова някои колеги го сравняваха с балонизираното спиди, което държеше първото място по развитие, но вече не е - остана зад алтерко.
                              Въпрос на време ще е да видим как спиди ще бъде изместено и по капитализация. Няма разумен довод който да мотивира разумните хора да напуснат най-бързо развиващото се като фундамент дружество на бфб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Как точно им го написа? Така като гледам нещо не са те разбрали
                                Много добре са ме разбрали, но имаха корекция и всичко потъна при немците.
                                НО, корекцията приключи, потвърдиха дъното от септември ( за трети път ) и сега посоката е яко нагоре.
                                Last edited by X_Y; 02.12.2021, 08:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X