IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

    Кaжи сега, успя ли да разкешиш на 23 кинта,
    Груйката няма нищо освен една голяма уста и много никове.
    Непрекъснато бутилки са му в главата и затова стои във форума, че не му стига пиенето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

      9 милиона за 2 дена ти какво приказваш, нещо изгуби връзка с разсъдъка ! Здраво Бълбукаш
      11% под очакванията на Ден година храни, затова умните пари във ФРА бягат

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Идеално - 4Д вече ми подготвя бутилката. Вярвам, че има добър вкус
        аз пък се надявам Груйката да почерпи, нали сме съкварталци ... а и не съм го плюл

        Коментар


        • текстът от 2020:
          По време на „Черния петък“ тази година най-активни са били потребителите от Германия, следвани от Италия, Австрия, Португалия, САЩ и Швеция, като поръчки са направени от над 120 държави по света.

          текстът от 2021:
          Устройства Shelly са поръчали потребители от над 120 страни. Най-голям интерес се наблюдава в Германия, следвана от Италия, Португалия, Холандия, Австрия и Белгия.

          И за чий плащахме пр статийки в хамериканско, като съвсем не ни долюбват там? Ма нищо де, то просто "се случи" - считам, че инта ще ми престира баса си преди 4Д, щото той ще се оправдае с очакване на официалните резултати, а пък цената уверено си върви надолу - Франкфурт си се оказа очавканият катализатор. Хайде кажете пак, че сцнаристът, дето ми подхвърли партитурата с постановката Халтурко с 2 антракта, не е бил прав, като изрично беше написал, че на майната си имат предостатъчно китайски ребрандировачи и нови им не требват. Баси режисурата,баси актьорската игра - ма как пък за всичко позна, само памела я чакаше да се появи по-рано, но явно не са им достигнали китите, за да я наемат по-рано, щото то и прахосмученето иска пари
          Но аз твърдо вярвам на Димитер (Аллтерко), нищо че имаше само едно мнение тук и веднага го изтри, и стискам яко 15-те акции с надеждата да стана мелионерче. Той (с главно Т) ми е обещал, а и гусин Мартинов се раздаде на макс
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Aууу, кофти момент, камилчетата пак увиснаха под котировките
            Мибова, стига три, да не те затрият накрая и тебе в редакцията !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Идеално - 4Д вече ми подготвя бутилката. Вярвам, че има добър вкус
              Кaжи сега, успя ли да разкешиш на 23 кинта,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel
                Явно нямат проблем с логистиката , каквито притеснения имаше .
                В едно интервю на Димитров пуснато по долу става ясно ,че до края 2022 г . са се запасили със компоненти и могат спокойно да работят идната година.
                Да не забравяме факта ,че продажбите досега са плод на българския екип в 95 % от случаите .Вече има звено насочено към продажби във търговски вериги и др. дистрибутори. Освен това навлизат нови продукти ориентирани не само към дребни клиенти!
                Last edited by Q35; 02.12.2021, 12:19.
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Евтинджос ша е, проби под 12 евро днес Бълбук!
                  Орозов очаквал бая повече продажби, не е бил само той...
                  9 милиона за 2 дена ти какво приказваш, нещо изгуби връзка с разсъдъка ! Здраво Бълбукаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                    А и П/е -то падна толко много, че бай велю тотално се мина
                    Ще пълним аккции евтинджос,
                    ...нека абдикират колко може повече безхаберници, да заредим и отново ол тайм хай !!!
                    Евтинджос ша е, проби под 12 евро днес Бълбук!
                    Орозов очаквал бая повече продажби, не е бил само той...

                    Коментар


                    • Наистина се надявах над 10м да направят, но и 9м си е отличен резултат.
                      Да не забравяме, че задокеанските братя похарчиха по-малко тази година за черния петък.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                        успикай се !
                        растежа Престои
                        той се упика направо. Ма нека, върши ни черната работа. Айде пиленца, елате при батко пи пи пи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Няма никакво значение дали са 5, или 50мл.
                          Техническия анализ,там където тези очаквания на участниците на пазара вече са начертани,казва ,че Лешперко е огромен балон.Пред пукане.И то един от най-големите който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
                          Няма как.Неминуемо е ! Никой и нищо не може да спре пукането,какво и да направи.
                          Жалко ,че не може да се шортва.Досега да съм направил маса пари.
                          Пукането е по-сигурно от това слънцето да изгрее утре.
                          Единствената неизвестна е КОГА,а не дали.
                          Не е препоръка
                          успикай се !
                          растежа Престои

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            9млн лв продажби
                            Няма никакво значение дали са 5, или 50мл.
                            Техническия анализ,там където тези очаквания на участниците на пазара вече са начертани,казва ,че Лешперко е огромен балон.Пред пукане.И то един от най-големите който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
                            Няма как.Неминуемо е ! Никой и нищо не може да спре пукането,какво и да направи.
                            Жалко ,че не може да се шортва.Досега да съм направил маса пари.
                            Пукането е по-сигурно от това слънцето да изгрее утре.
                            Единствената неизвестна е КОГА,а не дали.
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                              Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
                              Миналата година хартията струваше 3-5 лева.Дори 30% ръст не оправдава цената сега

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                                Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
                                А и П/е -то падна толко много, че бай велю тотално се мина
                                Ще пълним аккции евтинджос,
                                ...нека абдикират колко може повече безхаберници, да заредим и отново ол тайм хай !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X