IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
    Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
    Миналата година хартията струваше 3-5 лева.Дори 30% ръст не оправдава цената сега

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
      Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...
      А и П/е -то падна толко много, че бай велю тотално се мина
      Ще пълним аккции евтинджос,
      ...нека абдикират колко може повече безхаберници, да заредим и отново ол тайм хай !!!

      Коментар


      • Миналата година са били около 320 000 устройства, тази над 400 000 (25% ръст), спрямо 7 млн. лв. миналата година и 9 млн. сега (28.6 % ръст). Кой както иска да го разбира...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Ааа, за посоката ли питате? Харесва ми.
          Оххх как си подарявят камилчетата хартишките за без пари, ох ох ох
          Първоначално изпратено от гепнато от екстри
          Алтерко АД (A4L / ISIN: BG1100003166) („Алтерко“), иновативната компания за IoT продукти за интелигентен дом, отново регистрира впечатляващи продажби на Черен петък (Black Friday) и Кибер понеделник (Cyber Monday). Чрез онлайн магазинa и дистрибуторската мрежа на дъщерното си дружество Алтерко Роботикс ЕООД, специализирано в разработката и търговията с IoT продукти, Дружеството регистрира продажби от над 400 хиляди устройства за домашна автоматизация за общо над 9 млн. лева (4,6 млн. евро) Потребители от над 120 страни по света са се възползвали от специалните оферти и поръчаха своите устройства Shelly, като най-голям интерес се наблюдава в Германия, следвана от Италия, Португалия, Холандия, Австрия и Белгия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            9млн лв продажби
            Идеално - 4Д вече ми подготвя бутилката. Вярвам, че има добър вкус
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • 9млн лв продажби

              Коментар


              • Ааа, за посоката ли питате? Харесва ми.

                Коментар


                • Многото години означават, че си станал по-опитен в начинанието

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    На мен много неща ми правят впечатление Все пак почти 20 години се занимавам с технически анализ
                    Многото години не са гаранция за настоящ успех. Ето да вземем груйката. Той е най-рано от всички на бфб но тотално пробусна тбс и а4л - алтерко. Алтерко се развива толкова бързо, колкото никое друго дружество на бфб, Затова някои колеги го сравняваха с балонизираното спиди, което държеше първото място по развитие, но вече не е - остана зад алтерко.
                    Въпрос на време ще е да видим как спиди ще бъде изместено и по капитализация. Няма разумен довод който да мотивира разумните хора да напуснат най-бързо развиващото се като фундамент дружество на бфб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Как точно им го написа? Така като гледам нещо не са те разбрали
                      Много добре са ме разбрали, но имаха корекция и всичко потъна при немците.
                      НО, корекцията приключи, потвърдиха дъното от септември ( за трети път ) и сега посоката е яко нагоре.
                      Last edited by X_Y; 02.12.2021, 08:18.

                      Коментар


                      • На мен много неща ми правят впечатление Все пак почти 20 години се занимавам с технически анализ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          При предишното слизане на RSI до 30, какво се случва ?
                          Нещо общо да прави впечатление ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Пак си прекалил с чашката май,а ?

                            За виждането се вижда това.Тотална сеч и брадви И то вече кой ли поред ден.И едва сега започва

                            Хората ти говорят за 1г, ти какво си дал?
                            Чарт за деня - няма такъв ... технически анализ за деня. Дори елементарните индикатори са обикновено 14 дни...
                            Last edited by RUBLA; 01.12.2021, 21:09. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

                              RSI ?
                              Я виж какво прави пинг-понга, щом се удари у червената линия ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                RSI ?
                                Я виж какво прави пинг-понга, щом се удари у червената линия ?

                                Коментар

                                Working...
                                X