IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
    Не съм отварял почти 2 седмици и имам питане към биците тук. Какво стана с тези големи ордери отляво? Купиха ли или изчезнаха?
    останаха при цени около 18.50лв

    Коментар


    • Не съм отварял почти 2 седмици и имам питане към биците тук. Какво стана с тези големи ордери отляво? Купиха ли или изчезнаха?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Корекциите винаги ги има и са необходими.Така че брой го това за корекция и да потегляме пак.Не издребнявай
        Чакаме Груйката да сложи една молитва
        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Виж ножицата, която се отвори между купува и продава и тогава ми говори за корекция.
          Корекциите винаги ги има и са необходими.Така че брой го това за корекция и да потегляме пак.Не издребнявай
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Oт почти 21 до 19,30....

            Виж ножицата, която се отвори между купува и продава и тогава ми говори за корекция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Коя корекция имаш предвид, щото аз не виждам такава.
              Oт почти 21 до 19,30....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Алтерко е важна за борсата. Всички я приемат като знакова компания за ръста на всички. Нека затвърдят ръста на продажбите и печалбата. Това досега им беше силната страна, надявам се и за напред. Собственият капитал е направо нищо спрямо пазарната оценка. Трябва време с добри резултати, за да се повиши. Това е засега от мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  E той отиграва тая корекция, която още не е свършила Следващата ще я отиграват тези, които имат акции тогава
                  Коя корекция имаш предвид, щото аз не виждам такава.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Девойчета,тук звездите ми казват ,че балона е голям.Най-големияТ на БФБ !!! Предстои изпускане на горещия въздух.

                    99.99% ще има голяма корекция поне до 14 БГ лева на първо време.Корекцията трябва да почне близките месец/два.Това е на месеч1на графика. На големия тренд

                    На по-малките графики имаме движение нагоре заедно със Софикс .Като продължителност може би няколко седмици.Идеално време за разтоварване на самосвалите (и в момента)

                    Разтоварвайте тогава с..... Кретена и бегайте у лево.
                    Last edited by RUBLA; 19.10.2021, 09:00. Причина: Спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Девойчета,тук звездите ми казват ,че балона е голям.Най-големияТ на БФБ !!! Предстои изпускане на горещия въздух.

                      99.99% ще има голяма корекция поне до 14 БГ лева на първо време.Корекцията трябва да почне близките месец/два.Това е на месеч1на графика. На големия тренд

                      На по-малките графики имаме движение нагоре заедно със Софикс .Като продължителност може би няколко седмици.Идеално време за разтоварване на самосвалите (и в момента)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                        да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
                        Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
                        https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
                        1. TK-Холд - 413%
                        2. Софарма Билдингс - 365%
                        3. Арко Тауърс - 349%
                        4. Интерлоджик Имоти - 300%
                        5. Алтерко - 294%
                        Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
                        Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.
                        Тия дори не съм ги чувал първите 4? WTF? Софарма и
                        билдингс ли имат? Колко сделки има за 1 година? 1?

                        Вкарай и тия дето летят за по 2 милиона веднъж на 2 години от сорта на Граф монте кристо велграф мениджмъмнт и прочие.

                        Все турбо ликвидни позиции..

                        Кажете някоя друга, че сега не се сещам, дето няма сделка 1 година и после 1 милион кюфте минава...
                        Last edited by Yolo; 18.10.2021, 22:10.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                          да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
                          Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
                          https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
                          1. TK-Холд - 413%
                          2. Софарма Билдингс - 365%
                          3. Арко Тауърс - 349%
                          4. Интерлоджик Имоти - 300%
                          5. Алтерко - 294%
                          Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
                          Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.
                          Наличието на други балони не прави тая смешка тук леджит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
                            Що за дружество се появи с над 400% повишение на цената ТК-Холд АД, че задмина наш Алтерко?
                            да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
                            Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
                            https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
                            1. TK-Холд - 413%
                            2. Софарма Билдингс - 365%
                            3. Арко Тауърс - 349%
                            4. Интерлоджик Имоти - 300%
                            5. Алтерко - 294%
                            Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
                            Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.

                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Нищо не можеш да отиграеш. Следващата корекция ще е на 60 кинта.
                              E той отиграва тая корекция, която още не е свършила Следващата ще я отиграват тези, които имат акции тогава
                              Last edited by B.Graham; 18.10.2021, 15:17.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Гледам, че след моя пост пак се е разразила война. Не ме съдете, просто написах що смятам че ще пада. Алтеркото е супер и имам големи очаквания, но мисля, че ще успея да отиграя корекцията/ която ще се случи според мен/.
                                Харесвам компанията/все пак тя ми изби загубите в Хим/.
                                Ако съм прав ще спечеля, ако греша ще загубя.
                                Играйте играта всеки както смята за добре и не отделяйте толкова време за спорове и караници.
                                Успех на всички!
                                Нищо не можеш да отиграеш. Следващата корекция ще е на 60 кинта.

                                Коментар

                                Working...
                                X