IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нали се радвахте, че с излизането на борсата във Франкфурт ще може да си сверите часовника Сега сверихте ли си го?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение


      Като има оборот на алтерко робот що има, като няма що няма
      оборот никога не е имало, от мелеоните акции се изтъргуваха едва няколко хиляди и то си ги премята "маркет-мейкъра",
      Но сега лъсна с пълна сила яката акция на яката борса - пунта мара. Няма да купят Епъл и тоя път
      1 сделка. 260 акции. Туй е за деня. Местното кафене направи повече пари вече.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Да не изкъртят само акцията надоле, че фундамент няма - само на очаквания се държи.
        чувал ли си за "нърд" ?само в България сме стотици
        провери колко е населението на Планетата Земя
        очаквай лавинообразен скок на потребителите и продажбите-проста математика!


        пп.на БАС за каквото искаш че НЯМАШ нито един техен продукт!
        за КАКВОТО ПОИСКАШ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          А обороти ще има ли, че днес само 1 мижава сделка дотук на Франкфурта? Суррр

          Като има оборот на алтерко робот що има, като няма що няма

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

            Ще започнете да загравяте награя ... като хвръкне цената на 60 кинта след една година
            А обороти ще има ли, че днес само 1 мижава сделка дотук на Франкфурта? Суррр

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
              Понеже така или иначе, компанията (според мен всички ще се съгласят) е доста меко-казано нестандартна по отношение на финансова оценка, реших уикенда вместо да анализирам новия отчет, да взема да поразгледам устройствата, които предлага....

              Лично аз не знам долкото практични са те, но пък за моя голяма положителна изненада, изглежда че ще излезе, че има доста фенове на тези джаджи.... просто реших, че няма как да не споделя на какви мнения на потребители попаднах:

              Henrik Sozzi
              Hey, I bought with full hands for that, 400€ of Shelly devices...
              Damn, I'm becoming a Shelly fetishist... You have to write "buy with caution. It's addictive" on your products..



              Julio Silva
              Henrik Sozzi worse! I have several friends that I've convinced them to buy on last year black friday and they bought again this year! Am I a bad friend? I cannot keep this addiction all to myself...


              Steve Halliwell
              I thought this was a support group for people addicted to Shelly products to help them give up the addiction. I just bought another 14 devices


              Казано честно, в допълнение към усмивките, които предизвикаха у мен тези коментари, някак си ми създаде и едно умиление....
              Явно продуките си имат (при това платежоспособна) фенска база, което според мен трябва да се оцени за една българска компания. Не визирам изобщо борсовото представяне тук.... Но ако пък наистина успяват да предизвикат такова зарибяване + ефекта потребители да зарибяват свои познати, кой знае може пък вечения двигател да поработи още известно време....
              Ще започнете да загрявате ... като хвръкне цената на 60 кинта до една година
              Подобен мач играхме при спиди ! Но там беше 2-3 пъти по-бавно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                опа
                обръщаш палачинката!
                изобщо фантазията Ви побира ли го : ИЗКЪРТВАЩИ продажби по черния и скандален Декември-нови продукти ще има

                А?

                омразата Ви към A4L само бууства цената UP

                ne e preporyka
                Да не изкъртят само акцията надоле, че фундамент няма - само на очаквания се държи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Е там за реклама, ти да не искаш да продават на загуба сега в черния петък?
                  опа
                  обръщаш палачинката!
                  изобщо фантазията Ви побира ли го : ИЗКЪРТВАЩИ продажби по черния и скандален Декември-нови продукти ще има

                  А?

                  омразата Ви към A4L само бууства цената UP

                  ne e preporyka

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    10млн би било супер! Странно не намирам намаления в Amazon.de- шунтираме ли ги вече ?
                    Е там за реклама, ти да не искаш да продават на загуба сега в черния петък?

                    Коментар


                    • Понеже така или иначе, компанията (според мен всички ще се съгласят) е доста меко-казано нестандартна по отношение на финансова оценка, реших уикенда вместо да анализирам новия отчет, да взема да поразгледам устройствата, които предлага....

                      Лично аз не знам долкото практични са те, но пък за моя голяма положителна изненада, изглежда че ще излезе, че има доста фенове на тези джаджи.... просто реших, че няма как да не споделя на какви мнения на потребители попаднах:

                      Henrik Sozzi
                      Hey, I bought with full hands for that, 400€ of Shelly devices...
                      Damn, I'm becoming a Shelly fetishist... You have to write "buy with caution. It's addictive" on your products..



                      Julio Silva
                      Henrik Sozzi worse! I have several friends that I've convinced them to buy on last year black friday and they bought again this year! Am I a bad friend? I cannot keep this addiction all to myself...


                      Steve Halliwell
                      I thought this was a support group for people addicted to Shelly products to help them give up the addiction. I just bought another 14 devices


                      Казано честно, в допълнение към усмивките, които предизвикаха у мен тези коментари, някак си ми създаде и едно умиление....
                      Явно продуките си имат (при това платежоспособна) фенска база, което според мен трябва да се оцени за една българска компания. Не визирам изобщо борсовото представяне тук.... Но ако пък наистина успяват да предизвикат такова зарибяване + ефекта потребители да зарибяват свои познати, кой знае може пък вечения двигател да поработи още известно време....
                      Last edited by Van Basten; 29.11.2021, 10:43. Причина: смяна на цветовете на цитатите....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        10млн би било супер! Странно не намирам намаления в Amazon.de- шунтираме ли ги вече ?
                        Аз не ползвам Amazon.de, обикновенно ползвам една търсячка, тип пазарувай.бг, но търси в Немция, Англия, Франция, Италия, Австрия и Испания. От там видях 1-2 сайта, които предлагат Shelly Pro.

                        Коментар


                        • тук не бях гледал подробно, но статията на Мариян показва ясно тенденцията - за последната 3/4 година продажбите надолу .... ама гледам, че цената на хартията е повече от 300% нагоре?!?
                          пп. Ама на това се вика растежна ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                            Надявам се над 10 млн, но бих го съпоставил и с продадените устройства, заради увеличението на цените.

                            П.с. Про-версията я намирам в немски сайтове и пише, че имат наличност.
                            10млн би било супер! Странно не намирам намаления в Amazon.de- шунтираме ли ги вече ?

                            Коментар


                            • Днес е възможно да има някакво стабилизиране преди да видим ново пропадане в бездната по-късно през седмицата
                              В много опасни мечи води е тук алтерко....ако не се измъкне,ще играе голо хоро
                              не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                кампания Черен петък:

                                2021г.= очаквания?

                                2020г.=7млн лв(320 000продадени устройства)

                                2019г.=1,7млн лв

                                п.п. за съжаление Про-версията така и не се появи в магазина...дано видим още нови джаджи декември!
                                Надявам се над 10 млн, но бих го съпоставил и с продадените устройства, заради увеличението на цените.

                                П.с. Про-версията я намирам в немски сайтове и пише, че имат наличност.

                                Коментар

                                Working...
                                X