IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Девойчета,тук звездите ми казват ,че балона е голям.Най-големияТ на БФБ !!! Предстои изпускане на горещия въздух.

    99.99% ще има голяма корекция поне до 14 БГ лева на първо време.Корекцията трябва да почне близките месец/два.Това е на месеч1на графика. На големия тренд

    На по-малките графики имаме движение нагоре заедно със Софикс .Като продължителност може би няколко седмици.Идеално време за разтоварване на самосвалите (и в момента)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
      да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
      Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
      https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
      1. TK-Холд - 413%
      2. Софарма Билдингс - 365%
      3. Арко Тауърс - 349%
      4. Интерлоджик Имоти - 300%
      5. Алтерко - 294%
      Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
      Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.
      Тия дори не съм ги чувал първите 4? WTF? Софарма и
      билдингс ли имат? Колко сделки има за 1 година? 1?

      Вкарай и тия дето летят за по 2 милиона веднъж на 2 години от сорта на Граф монте кристо велграф мениджмъмнт и прочие.

      Все турбо ликвидни позиции..

      Кажете някоя друга, че сега не се сещам, дето няма сделка 1 година и после 1 милион кюфте минава...
      Last edited by Yolo; 18.10.2021, 22:10.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
        да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
        Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
        https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
        1. TK-Холд - 413%
        2. Софарма Билдингс - 365%
        3. Арко Тауърс - 349%
        4. Интерлоджик Имоти - 300%
        5. Алтерко - 294%
        Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
        Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.
        Наличието на други балони не прави тая смешка тук леджит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik803 Разгледай мнение
          Що за дружество се появи с над 400% повишение на цената ТК-Холд АД, че задмина наш Алтерко?
          да, това е интересно и може да го представим На вниманието на Груйката:
          Това е класиране на най-растящите дружества за 1г.
          https://www.investor.bg/companies/ra...0/0/0/0/0/1/0/
          1. TK-Холд - 413%
          2. Софарма Билдингс - 365%
          3. Арко Тауърс - 349%
          4. Интерлоджик Имоти - 300%
          5. Алтерко - 294%
          Защо за Груйката? Защото не го виждаме да оспорва по-оспорваните ръстове при другите топ 4 дружества, но се е фиксирал неоснователно върху Петото дружество.
          Нека Груйката види добре първите в класирането и ако има топки може да заеме съответна позиция и в темите на осезаемо по-ръстовите от Алтерко дружества.

          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Нищо не можеш да отиграеш. Следващата корекция ще е на 60 кинта.
            E той отиграва тая корекция, която още не е свършила Следващата ще я отиграват тези, които имат акции тогава
            Last edited by B.Graham; 18.10.2021, 15:17.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Гледам, че след моя пост пак се е разразила война. Не ме съдете, просто написах що смятам че ще пада. Алтеркото е супер и имам големи очаквания, но мисля, че ще успея да отиграя корекцията/ която ще се случи според мен/.
              Харесвам компанията/все пак тя ми изби загубите в Хим/.
              Ако съм прав ще спечеля, ако греша ще загубя.
              Играйте играта всеки както смята за добре и не отделяйте толкова време за спорове и караници.
              Успех на всички!
              Нищо не можеш да отиграеш. Следващата корекция ще е на 60 кинта.

              Коментар


              • Що за дружество се появи с над 400% повишение на цената ТК-Холд АД, че задмина наш Алтерко?

                Коментар


                • Яхтата,яхтата ..аз все си мислех, че става дума за източните ни съседи...а то .....Карол....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Яхтатата, яхтатата, все я забравяте - цитат от Капитал:

                    С фокус регионалните борси е и подгласникът в класирането при рисковите фондове - "Адванс Източна Европа", който се управлява от "Карол капитал мениджмънт". От документите на фонда става ясно, че топ инвестицията му в момента е българската технологична компания "Алтерко", която за последната година е най-печелившата компания сред ликвидните на БФБ - с цели 270%. Топ 5 в портфейла на "Адванс Източна Европа" допълват 4 руски компании от енергийния, финансовия и сектора на комуникациите.

                    А пък в сайта на яхтата много ясно си е казано колко са успешни - за 15 години средната им възвращаемост е около 0,5% годишно, като през 2008 са реалзизирали уникалните 62% минус - уау. Та гледаме мача, надуването рано или късно спира, а като спре, се вижда, че компания с 50% ръст на приходите има 500% ръст в цената - къде ли е грешката? А, забравих, ние сме бг тесла (или поне дръжката ѝ - странно, и тези бяха варненска банда) и скоро ще отправяме оферта за враждебно изкупуване на амазоня, дейва плешивия цървул, дейва, гусин Мартинов ще го схруска тоя
                    Груйче, Груйчеее, и теб те хапят буболечките!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      О, мисля че, малко рано е все още за поздравленията.
                      Надявам се, че и при поне 600% пак ще имаме повода да честитим.
                      Добре дошла отново на борда

                      Коментар


                      • Яхтатата, яхтатата, все я забравяте - цитат от Капитал:

                        С фокус регионалните борси е и подгласникът в класирането при рисковите фондове - "Адванс Източна Европа", който се управлява от "Карол капитал мениджмънт". От документите на фонда става ясно, че топ инвестицията му в момента е българската технологична компания "Алтерко", която за последната година е най-печелившата компания сред ликвидните на БФБ - с цели 270%. Топ 5 в портфейла на "Адванс Източна Европа" допълват 4 руски компании от енергийния, финансовия и сектора на комуникациите.

                        А пък в сайта на яхтата много ясно си е казано колко са успешни - за 15 години средната им възвращаемост е около 0,5% годишно, като през 2008 са реалзизирали уникалните 62% минус - уау. Та гледаме мача, надуването рано или късно спира, а като спре, се вижда, че компания с 50% ръст на приходите има 500% ръст в цената - къде ли е грешката? А, забравих, ние сме бг тесла (или поне дръжката ѝ - странно, и тези бяха варненска банда) и скоро ще отправяме оферта за враждебно изкупуване на амазоня, дейва плешивия цървул, дейва, гусин Мартинов ще го схруска тоя
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Ама защо с пари!? Не може ли само да плюваш във форума и така да "заставаш" зад позицията си!? Ще ти струва само 20 лв/месечно за интернет
                          И така може.... Но няма как да разберем кой наистина играе и кой е анимационен герой
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Всеки го правил това. И аз съм го правил. Заставаш с парите си зад избора си и или печелиш или губиш.
                            Ама защо с пари!? Не може ли само да плюваш във форума и така да "заставаш" зад позицията си!? Ще ти струва само 20 лв/месечно за интернет

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Гледам, че след моя пост пак се е разразила война. Не ме съдете, просто написах що смятам че ще пада. Алтеркото е супер и имам големи очаквания, но мисля, че ще успея да отиграя корекцията/ която ще се случи според мен/.
                              Харесвам компанията/все пак тя ми изби загубите в Хим/.
                              Ако съм прав ще спечеля, ако греша ще загубя.
                              Играйте играта всеки както смята за добре и не отделяйте толкова време за спорове и караници.
                              Успех на всички!
                              Всеки го правил това. И аз съм го правил. Заставаш с парите си зад избора си и или печелиш или губиш.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Маняци, почна разводняването на капитала
                                ама вие дръжте още, кат умрял-свещ.
                                https://www.investor.bg/novini-i-ana...aranti-337783/

                                Апропо тва на снимката там е калкулатор. Не че нещо

                                Коментар

                                Working...
                                X