IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Гледам, че след моя пост пак се е разразила война. Не ме съдете, просто написах що смятам че ще пада. Алтеркото е супер и имам големи очаквания, но мисля, че ще успея да отиграя корекцията/ която ще се случи според мен/.
    Харесвам компанията/все пак тя ми изби загубите в Хим/.
    Ако съм прав ще спечеля, ако греша ще загубя.
    Играйте играта всеки както смята за добре и не отделяйте толкова време за спорове и караници.
    Успех на всички!
    Всеки го правил това. И аз съм го правил. Заставаш с парите си зад избора си и или печелиш или губиш.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Маняци, почна разводняването на капитала
      ама вие дръжте още, кат умрял-свещ.
      https://www.investor.bg/novini-i-ana...aranti-337783/

      Апропо тва на снимката там е калкулатор. Не че нещо

      Коментар


      • Гледам, че след моя пост пак се е разразила война. Не ме съдете, просто написах що смятам че ще пада. Алтеркото е супер и имам големи очаквания, но мисля, че ще успея да отиграя корекцията/ която ще се случи според мен/.
        Харесвам компанията/все пак тя ми изби загубите в Хим/.
        Ако съм прав ще спечеля, ако греша ще загубя.
        Играйте играта всеки както смята за добре и не отделяйте толкова време за спорове и караници.
        Успех на всички!

        Коментар


        • Разбрахме, че ще имат сериозни проблеми с доставките на чипове, със сглобяването, после с доставките на продуктите...с още неща сигурно....със сигурност ще се провалят защото са българи...те гигантите не могат да се справят та някаква българска гаражна фирмичка....
          Ами ако са подготвени и се справят с нещата?
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Мисля имаше 47 партизани, все някой близък ще ти разкаже, чакаме Германия с нетърпение и завиден интерес!
            Да не са 47 ронини?!?!?
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Мдаа, всички мълчат като партизанин на разпит
              Мисля имаше 47 партизани, все някой близък ще ти разкаже, чакаме Германия с нетърпение и завиден интерес!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                ако някога бъдат пуснати на Майната си тези халтури, ще пусна къси, но не и в първите 2-3 месеца, тогава, ако още го има яхтения договор, ще се държи цена, за да се подлъжат рибета, забравяйки, че там са акули
                Някой да го пинне тоя пост, да видим дали ще age-не well.
                Last edited by X_Y; 18.10.2021, 12:19.

                Коментар


                • То реално и аз мога 2 години да повтарям всеки ден, че ще спихне, междувремено хартията да направи 300-400% и в даден момент като коригира с 20-30%, което е нормално и здравословно, аз гордо да заявя "Аз нали ви казах, ма не слушате". С две думи г-н Груев и Алтерко. Любими са ми подобни предсказания. Без timeframe, без количествено измерение, абе без нищо. Общи приказки, колкото да пишем нещо. Излизаш и казваш примерно - до 31.12.2021 под 10 лева. Като мъж. Не, някой ден ще се спука балона. То и кока кола сигурно няма да има някой ден.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    За топките разбрахме, че нямаш - в твоя чест, тъй като аз имам, ако някога бъдат пуснати на Майната си тези халтури, ще пусна къси, но не и в първите 2-3 месеца, тогава, ако още го има яхтения договор, ще се държи цена, за да се подлъжат рибета, забравяйки, че там са акули
                    Щом както казват, от една година си бил сигурен за "яхтения договор", защо не спечели от него?
                    Възможните отговори могат да са разнородни:
                    - От несигурност за съществуване на договор
                    - От хейт
                    - От вътрешарство
                    - От липса на топки
                    - От глупост
                    - От друго? - какво ....
                    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Във Франкфурт всеки "разбирач" ще може бързо и лесно да пусне къси. И тогава ще видим
                      ако някога бъдат пуснати на Майната си тези халтури, ще пусна къси, но не и в първите 2-3 месеца, тогава, ако още го има яхтения договор, ще се държи цена, за да се подлъжат рибета, забравяйки, че там са акули
                      Last edited by X_Y; 18.10.2021, 12:19.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Във Франкфурт всеки "разбирач" ще може бързо и лесно да пусне къси. И тогава ще видим
                        Last edited by X_Y; 18.10.2021, 12:19.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Слагай ми лайкове тогава и това е Да видим след година как ще е, че яхтата изчерпа горивото и оттук сме само на изпрения - такъв балон като тук нашата борсичка скоро не е виждала - даже старопланинските дирижабли ни дишат праха и гледат завистливо. И за брефчето съм познал - пак си е на 2,20, а аз влязох в ниското - знам, че за вас, дето въртите по 5-10 000 лева 10-20% гарантирана печалба са нищо, но за хората с някой лев отгоре са си пари, дето повечето тук не сте и сънували, та всеки със стратегията си.

                          Успех желая и дано да успееш да излезеш навреме, а не си останеш с екселските печалби като много народ през 2008, които с умиление гледаха портфейла си през 2007 и се чудеха какво става
                          Вие от къде имате информация за размера на портфейла ми?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                            От преди 1 година. Благодаря г-н Груев, наистина ни бяхте на кадем и даже 300% ни помогнахте да вдигнем.

                            Още веднъж, безкрайни благодарности.

                            П.С. Брефовете явно още не сте ги харесвали преди година.
                            О, мисля че, малко рано е все още за поздравленията.
                            Надявам се, че и при поне 600% пак ще имаме повода да честитим.
                            Last edited by precakanoto; 18.10.2021, 10:01.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                              От преди 1 година. Благодаря г-н Груев, наистина ни бяхте на кадем и даже 300% ни помогнахте да вдигнем.

                              Още веднъж, безкрайни благодарности.

                              П.С. Брефовете явно още не сте ги харесвали преди година.
                              Слагай ми лайкове тогава и това е Да видим след година как ще е, че яхтата изчерпа горивото и оттук сме само на изпрения - такъв балон като тук нашата борсичка скоро не е виждала - даже старопланинските дирижабли ни дишат праха и гледат завистливо. И за брефчето съм познал - пак си е на 2,20, а аз влязох в ниското - знам, че за вас, дето въртите по 5-10 000 лева 10-20% гарантирана печалба са нищо, но за хората с някой лев отгоре са си пари, дето повечето тук не сте и сънували, та всеки със стратегията си.

                              Успех желая и дано да успееш да излезеш навреме, а не си останеш с екселските печалби като много народ през 2008, които с умиление гледаха портфейла си през 2007 и се чудеха какво става
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                разкарай се, хейтър, в тая тема не се пише от хора, дето нямат. Не се пише и от хейтъри, дето чакат тънко. Тук сме само дългосрочни пичове, дето с 15 акции чакаме да станем милионери. Голтак, скръндза, сривльо, манипултор - разкарай се и толкова.

                                Оф, олекна ми - а, забравих и най-важното - щом ти си продал, значи посоката е яко нагоре. мажи ските и лягай Баси, колкото готино било да си от другата страна на барикадата - слагайте ми сега лайкове, щото го разгромих тоя пораженец

                                Коментар

                                Working...
                                X