IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
    Айде кибиците от атера - ако може я закарайте на 16 кинта да заредя че имам кешовица
    Откъде тая кешовица баце? нали те подстригаха хахах

    Коментар




    • Айде кибиците от атера - ако може я закарайте на 16 кинта да заредя че имам кешовица :

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Усещаш ли в Атерата, как потъваш в тинята, защото си голем играчор.
        Ще ревеш като магаре!
        Балонерко падна вече 40% в Германия ,за мен тръгнал да се притеснява
        И това стана, докато всички камилчета ДО ЕДНО,включително и горното, чакаха 50,100,200 и после 1000лв
        Може да имаш старческа деменция и да забравяш,но аз и тогава ти казах.
        Бруталното рали свърши ! Започва бруталната кланица
        Last edited by petrg5s; 15.12.2021, 11:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Аз като говорех ,че листването е ПЪЛЕН ПРОВАЛ (поне засега) камилчетата квичаха като болни прасета
          Да се радват,че няма шортване.Щях да им взема парите на всички рибоци
          Усещаш ли в Атерата, как потъваш в тинята, защото си голем играчор.
          Ще ревеш като магаре!

          Коментар


          • Балонерко иначе е на тех.подкрепа тук,но довечера има ФЕД и утре може да стане кланица
            Отделно ,пак казвам за неразбралите,най-големите риби са ловците на дъна !
            Не е препоръка

            Last edited by petrg5s; 15.12.2021, 11:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Добро утро, лешперковци.
              До края на деня - под 10 Ако изобщо има търговия.
              09:10:57 10.20 0 0.00
              Аз като говорех ,че листването е ПЪЛЕН ПРОВАЛ (поне засега) камилчетата квичаха като болни прасета
              Да се радват,че няма шортване.Щях да им взема парите на всички рибоци

              Коментар


              • Добро утро, лешперковци.
                До края на деня - под 10 Ако изобщо има търговия.
                09:10:57 10.20 0 0.00

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                  Добре ще е. И при Агрия много ми харесва посоката
                  Oще не са се отчели, но вече навеждат клона ...
                  Агресивния пак е объркал фирмите и посоките.
                  Агрията се е запътила към нормалните си по-ниски нива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Ще е добре и днес мечката да потанцува
                    Добре ще е, но тя вече потанцува. И при Агрия много ми харесва посоката
                    Oще не са се отчели, но вече навеждат клона ...

                    Коментар


                    • Ще е добре и днес мечката да потанцува

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Наливам с с пари от къси от 17 до 10 евра в рамките на седмица Кое е евтино хахахахаха!
                        Така ли им викаш на малките наливни.
                        Имам чувството, че си фалирал.
                        Но Груйката не можеш го стигна. Он почва от заранта.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Не ми пробутвай евтината си родна валута, в която ти плащат. Не проявявам абсолютно никакъв интерес.
                          Значи утре няма да те извикат да береш цвекло и няма да получиш надница, и поради тази причина ще се наливаш с евтина бира.
                          Наливам с с пари от къси от 17 до 10 евра в рамките на седмица Кое е евтино хахахахаха!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ще минеш скоро и на турски лири, не бери грижа
                            Утре ще си отворя бира, както направих и днеска.
                            Не ми пробутвай евтината си родна валута, в която ти плащат. Не проявявам абсолютно никакъв интерес.
                            Значи утре няма да те извикат да береш цвекло и няма да получиш надница, и поради тази причина ще се наливаш с евтина бира.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Едноцифрения, аз работя с левове. И утре е сряда, но на теб и на другите едноцифрени това нищо не ви говори, нали?
                              Ще минеш скоро и на турски лири, не бери грижа
                              Утре ще си отворя бира, както направих и днеска.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                                Аз съм от по-неествствените мечки, Моля заповядай, В игнора сме вероятно все отбор юнаци
                                Ми така е - когато много играчорчета се превъзбудаят в една посока следва обратния ход в цените, нали уж си го забелязал?
                                Или тебе те "грее" това но само в едната посока !?
                                Е няма проблем, Имаш интереси тука да рутиш хартията - действай, свърши ни черната работа, имам да купя едни 20%. Ще ти стискам палци! Просто си чудесен индикатор. това е комплимент и не виждам наистина защо това пък трябва да те обижда. ??




                                Ем добре, защо питаш тогава, пък не искаш да виждаш отговор? Не те разбирам Груйка
                                Не му предлагаш нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X