IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    ...... Лири.
    Британски?!?!?!
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      30ка на борсата в Анкара Лири.
      Розов, никой не се интересува, колко изкарваш на ден в родината си.
      Това тук е темата за Алтерко и очакваме огромен ръст в цената на тази акция.
      Last edited by Три без коз; 02.12.2021, 22:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
        Който слезнал, слезнал... Добро брулене на крушата беше. Януари месец дано видим 30ка .
        30ка на борсата в Анкара Лири.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

          И на 25 и на 26 и на 27 и нагоре имаше. А някои като продадоха и акордеон разпъваха
          Е като го опъна не купи ли пак днес?

          Коментар


          • Който слезнал, слезнал... Добро брулене на крушата беше. Януари месец дано видим 30ка .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Каролец е при мен. Вероятно дребни играчи некалени в битки като нас
              А и може някой лабиляга да се е поддал на глупостите на тролетата в темата.. Такива подаващи се имаше и на 8 и на 10 и на 12 лв... Ще се научат, ама на доста солена цена
              И на 25 и на 26 и на 27 и нагоре имаше. А някои като продадоха и акордеон разпъваха

              Коментар


              • Сега май е ясно защо се срина цената, някои продадоха за да се хванат на дрона, може и да са успели, но ако не са връщане на 22,60 е невъзможно!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Хаха, такива сигурни са ми най-забавни! Типично измамено камилче, дето скоро пак ще гледа с влажен поглед как акцията катери!
                  И докато вие си пискате във форума аз си взех 325 * 22,60
                  Да видим не съм ли нацелил пак дъното на тази корекцийка
                  Одма си ги трупясал. Евалата батя !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Де да имах куража да се разхождам с повече от 500-700бр.акции от 22,0 до 19, ;- от 24,0 до 18,0 от там на 28,8 до 22,6 ..., но и на това си е пре достатъчно да лисне една две бутилки човек по носа на кораба
                    Джобни пари за мащаба на Алтерко. На мечките им увиснаха пак лигите тука. !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      На мен Бенч ми продаде, на теб Батя?
                      Каролец е при мен. Вероятно дребни играчи некалени в битки като нас
                      А и може някой лабиляга да се е поддал на глупостите на тролетата в темата.. Такива подаващи се имаше и на 8 и на 10 и на 12 лв... Ще се научат, ама на доста солена цена

                      Коментар


                      • Не хванах макса - 28 мисля ми е макс цена на продажба

                        Коментар


                        • Де да имах куража да се разхождам с повече от 500-700бр.акции от 22,0 до 19, ;- от 24,0 до 18,0 от там на 28,8 до 22,6 ..., но и на това си е пре достатъчно да лисне една две бутилки човек по носа на кораба

                          Коментар


                          • На мен Бенч ми продаде, на теб Батя?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Хаха, такива сигурни са ми най-забавни! Типично измамено камилче, дето скоро пак ще гледа с влажен поглед как акцията катери!
                              И докато вие си пискате във форума аз си взех 325 * 22,60
                              Да видим не съм ли нацелил пак дъното на тази корекцийка
                              Не се коркай, ще гребеш бая дъна До новата продажба на роднински апартамент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                ...
                                Няма как.Неминуемо е ! Никой и нищо не може да спре пукането,какво и да направи.
                                Жалко ,че не може да се шортва.Досега да съм направил маса пари.
                                Пукането е по-сигурно от това слънцето да изгрее утре.
                                ...
                                Хаха, такива сигурни са ми най-забавни! Типично измамено камилче, дето скоро пак ще гледа с влажен поглед как акцията катери!
                                И докато вие си пискате във форума аз си взех 325 * 22,60
                                Да видим не съм ли нацелил пак дъното на тази корекцийка

                                Коментар

                                Working...
                                X