IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Ще минеш скоро и на турски лири, не бери грижа
    Утре ще си отворя бира, както направих и днеска.
    Не ми пробутвай евтината си родна валута, в която ти плащат. Не проявявам абсолютно никакъв интерес.
    Значи утре няма да те извикат да береш цвекло и няма да получиш надница, и поради тази причина ще се наливаш с евтина бира.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Едноцифрения, аз работя с левове. И утре е сряда, но на теб и на другите едноцифрени това нищо не ви говори, нали?
      Ще минеш скоро и на турски лири, не бери грижа
      Утре ще си отворя бира, както направих и днеска.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

        Аз съм от по-неествствените мечки, Моля заповядай, В игнора сме вероятно все отбор юнаци
        Ми така е - когато много играчорчета се превъзбудаят в една посока следва обратния ход в цените, нали уж си го забелязал?
        Или тебе те "грее" това но само в едната посока !?
        Е няма проблем, Имаш интереси тука да рутиш хартията - действай, свърши ни черната работа, имам да купя едни 20%. Ще ти стискам палци! Просто си чудесен индикатор. това е комплимент и не виждам наистина защо това пък трябва да те обижда. ??




        Ем добре, защо питаш тогава, пък не искаш да виждаш отговор? Не те разбирам Груйка
        Не му предлагаш нищо.

        Коментар


        • Индикаторите се разтревожиха сериозно.
          От утре посоката е яко нагоре!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Удавник и за сламка се хваща
            Обещал съм ти едноцифрени нива тая седмица - ей го на 20 центa сме от тях, а още е вторник
            Едноцифрения, аз работя с левове. И утре е сряда, но на теб и на другите едноцифрени това нищо не ви говори, нали?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              оф, а аз те мислех за друг тип мечка - вече има десетина мечки в игнора, ще те сложа и теб, не е проблем, не ми коства нищо. Добре де, наистина не разбирам - възможно ли е всички да сте толкова некреативни да повтаряте едно и също? Или сте един и същ ник? Не ми отговаряй, след малко вече няма да мога да го видя
              Аз съм от по-неествствените мечки, Моля заповядай, В игнора сме вероятно все отбор юнаци
              Ми така е - когато много играчорчета се превъзбудаят в една посока следва обратния ход в цените, нали уж си го забелязал?
              Или тебе те "грее" това но само в едната посока !?
              Е няма проблем, Имаш интереси тука да рутиш хартията - действай, свърши ни черната работа, имам да купя едни 20%. Ще ти стискам палци! Просто си чудесен индикатор. това е комплимент и не виждам наистина защо това пък трябва да те обижда. ??


              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              ...
              Не ми отговаряй, след малко вече няма да мога да го видя
              Ем добре, защо питаш тогава, пък не искаш да виждаш отговор? Не те разбирам Груйка
              Last edited by mechka 429; 14.12.2021, 17:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                Виждам, че днес Груйката е получил оргазъм, Евалата - Чудесен индикатор !!
                Tова както и според моя тех анализ означaва че вероятно сме в дъното
                оф, а аз те мислех за друг тип мечка - вече има десетина мечки в игнора, ще те сложа и теб, не е проблем, не ми коства нищо. Добре де, наистина не разбирам - възможно ли е всички да сте толкова некреативни да повтаряте едно и също? Или сте един и същ ник? Не ми отговаряй, след малко вече няма да мога да го видя
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  И според мен днес ударихме дъно.
                  Индикаторът е налице.
                  Удавник и за сламка се хваща
                  Обещал съм ти едноцифрени нива тая седмица - ей го на 20 центa сме от тях, а още е вторник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                    Виждам, че днес Груйката е получил оргазъм, Евалата - Чудесен индикатор !!
                    Tова както и според моя тех анализ означaва че вероятно сме в дъното
                    И според мен днес ударихме дъно.
                    Индикаторът е налице.

                    Коментар


                    • Виждам, че днес Груйката е получил оргазъм, Евалата - Чудесен индикатор !!
                      Tова както и според моя тех анализ означaва че вероятно сме в дъното

                      Коментар


                      • Откакто Алтерко се котира на борсата във Франфурт – биха могли да се очакват сериозни измения в цената. Тази борса е неимоверно по-ликвидна от БФБ – и е в пъти по-чуствителна към позитивните и негативните новини в света. Така че когато всички пазари по света паднаха заради негативните новини за омикрон, инфлацията и т.н. - то този ефект беше налице и във Франфурт. Алтерко е компания която работи в държава за която се смята че има високи нива на корупция и рейтинг който в най-добрия случай е ВВВ+ , а също така има капиталация отговаряща на малките компании според западните стандарти. Така че за цената на акцията на тази копания е прибързано да се очакват оттук нататък ръстовете които се наблюдаваха в България за толкова кратко време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                          Не е казано, че точно днес ще продава. Като тръгне нагоре, тогава, най-вероятно и логично, тъй като ще е събрал.

                          Аз очаквам след сряда/четвъртък, като се назаседават централните банки, да има обръщане - една голяма несигурност по-малко.

                          Дано да е така, че отвъд Океана печалбите се стопиха с повече, отколкото е спада при A4L.
                          Свилене, младо момче си, затова и в случая младостта ти се явява порок с прекаления оптимизъм. Но пък, ако нямаше хора като теб, а само 42-годишни дъртаци като мен, този свят определено нямаше да е хубаво място, защото ние шяхме да го залеем с колебанията и "мъдростта" си Точно от това клонче заек няма да излезе, то вече излезе де, оттук натаък няма накъде. Умен си, имаш достатъчно инфо, ми анализирай де - цената отдааааавна е изпреварила фундамента тук. И то с много. Това, че финансовият инженеринг на "то просто се случи" засега сработва, все по-трудно става де, нищо не означава. Фундаментът винаги печели, а тези, дето сме преживели кризата от 2008, сме видели какво става точно с най-обротните, за които си казваш - е, вече няма накъде да пада и то пак падне.

                          Бъди здрав и много успешен - радвам се, че има млади и умни хора като теб!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Не е казано, че точно днес ще продава. Като тръгне нагоре, тогава, най-вероятно и логично, тъй като ще е събрал.

                            Аз очаквам след сряда/четвъртък, като се назаседават централните банки, да има обръщане - една голяма несигурност по-малко.

                            Дано да е така, че отвъд Океана печалбите се стопиха с повече, отколкото е спада при A4L.

                            Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            А там кой ще купува? "Колегата" Янков ще продава сам на себе си ли?
                            П.С. То слязло и под 20 вече - ихааа, доста бързо върви

                            Коментар


                            • не е зле - 30 % надолу от върха (което ще изисква почти 50% ръст на цената за да се върне), точно след черен петък и преди коледни празници - сигурно е здравословна корекция (не пукане на балон), щото ако беше пукане на балон... щеше да се казва Балонерко
                              . днес близо 10% надолу в тази толкова подценена, перспективна, с растящи продажби и нови продукти компания - сигурно хората пари за коледни shelly-та нямат и им трябва кеш....

                              просто размисли, имам акции, но не използвам shelly ... гледам ,че и tesla (на бфб ) е 8% надолу, ръка-за-ръка вървят явно
                              Last edited by gsd; 14.12.2021, 15:11.

                              Коментар


                              • Не. Нали беше обяснено в дните след листването, че с дребни суми едва ли не е невъзможно заради спецификата на достъпа за арбитраж (Виж пост на г-н Н. Янков).

                                Лично аз тук държа акциите и не съм продавал, за да реализирам скромната печалба, която засега е на хартия, разбира се. Не съм и купувал от февруари 2021г. насам.

                                Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                супер! Ти направи ли някой лев? Мен повече ме интересува как мога да шортя от там? Ако кажеш и реализирам печалба - ще черпя

                                Коментар

                                Working...
                                X