IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач
    Груец, аз ти предлагам следното: ако цената до Коледа удари 45 лева дори с една бройка, аз ще ти изпратя бутилка син "Чивас". А ако не удари ..... здраве да е....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач
      Викаш, като не чуваш петела на борсата, поне от басове да докараш някой лев..

      Бегай в ЕфБЕТ и не ни занимавай с твоите глупости!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
        45-50 лв. за коледа е прогнозата, нека хейта започне сега....
        Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • 45-50 лв. за коледа е прогнозата, нека хейта започне сега....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Ами къде спахте до сега,тя хартията от няколко месеца стои на тези нива
            Някои не спаха, но се наиграха срещу посоката и си продадоха акциите когато прескочиха 10-те лв.
            Сега разправят как можели да потопят офертите. Ще ги потопят с какво ? С рошколи.
            Остана им форума като виртуална форма на изява с епизодични подмятания на призива - що не продавате. Ми ей така - не продаваме. От време на време даже допълваме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Ами къде спахте до сега,тя хартията от няколко месеца стои на тези нива
              Аз имам доста

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                То има ли нещо за покупка от аска на това ниво !?
                Ами къде спахте до сега,тя хартията от няколко месеца стои на тези нива

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Изглежда като парче евтина китайска ширпотреба. Каквото е.
                  първо виж /вземи/пробвай/тествай - после прави умозаключения/злобари под път и над път/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

                    E поне 5-6 пъти повече от тези мижави 77 акции които бяха до момента
                    Няма достатъчно за да възбуди апетита .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                      То има ли нещо за покупка от аска на това ниво !?
                      E поне 5-6 пъти повече от тези мижави 77 акции които бяха до момента

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
                        То има ли нещо за покупка от аска на това ниво !?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                          Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
                          Разбирам какво намекваш, но при това съотношение бид/аск от 18 към 1 надали някой ще вземе думите ти насериозно!
                          А и търговията вече е 650 акции Да не говорим че тълкуването може да бъде.. Ами не останаха желаещи да продават под 20

                          Коментар


                          • Не са останали желаещи за покупки от аска на тези нива... 77 акции търговия.... мога да се сетя за дни преди над 10 години когато почти еднолично съм потопявал подобни големи поръчка при други акции. Това всъщност което се вижда като поръчки е само около 1/800 от пазарната капитализация, като инфо за тези които стискат акции и не биха ги продали за нищо на света :-)
                            Last edited by desperado; 17.09.2021, 14:03.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение


                              На снимката изглежда като едно малко бижу.

                              Какво мислите колеги, за посоката ?
                              аз си мисля, че е време да минем вече 18-ката и да гледаме към 20. Да видим
                              Изглежда като парче евтина китайска ширпотреба. Каквото е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Никога не съм бил приятел с тока и вчера повече следях отзивите и коментарите на клиентите. Дискутирахме с приятел днес новите джаджи и той ми обърна внимание, че новата Про линия поддържа 12v и 24v, което за него като собственик на кемпер било супер и му давало много възможности за оптимизация на къщата на колела и разбира се опции за пестене на енергия, която както знаем при техния начин на предвижване и къмпингуване е ограничена и ценна . Сега разбрах, защо и снощи в коментарите не спираха да питат кога ще има димер...

                                От друга страна Гугъл казва:"In 2020, there were more than 94.5 million camper households throughout North America." - добър пазар
                                Успех!

                                На снимката изглежда като едно малко бижу.

                                Какво мислите колеги, за посоката ?
                                аз си мисля, че е време да минем вече 18-ката и да гледаме към 20. Да видим

                                Коментар

                                Working...
                                X