IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Тони, ти от НАЙ-чо ли прихвана?
    Охоо ей го и другия майстор на спорта


    Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Аз пък гледам мечката как танцува и ми е много кеф
    Мечката тръгна към мечкаря
    Хвърляй й разцентрования акордеон по-навреме, че скърца като напукана гайда - мечката обърка такт и посока и да не те подхване, да ти покаже как се разпъва.
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Тонка, интелигентен човек си, но в някои теми се държиш така, все едно си третокласник, който за пръв път вижда шоколадови бонбони. вЕрата ти е сравнима само с тази на фортифицирания ти приятел, с който бяхте администратори на фейсбук страницата на Трейдинга, преди НАЙ-чо да го разлюби жестоко. На теб казаха ли ти да продадеш там и да купиш в Доверие, щото чичикака ще я балонира, или остана извън заверата? За Балонерко ясно - и сам си казвал, че 4Д ти е обяснил далаверата и ти е описал пиесата още преди година и половина, та си се включил, преди просто да се "случи"
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Тони, ти от НАЙ-чо ли прихвана?

        Коментар


        • Докато има такива купувачи/фенове и това всеотдайно CEO...не продавам!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            .....
            Но всичко е точно - поздравления за всички, които са кеширали на печалба - всеки сам си преценя. Аз ще си стискам моите 15 бройки и ще громя хейтърите, щото ще стана милионерче с тях
            Груйка, "кеширалите на печалба" много може да ти се "порадват" и да ти "поблагодарят" за безценните съвети още на следващОто ОСА.
            Заповядай, добре си дошъл, на едно утешително оса.
            И с 1 акция става.
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Бунаците си разпродадоха артиите на безценица, като слушаха едноцифрените бърборковци ( Петрунка, Петя общата, Розовия, Груйката, агресивния, рапърчето и т.н.).
              Бруталното рали тепърва предстои!
              Така е,да нариташ хейтър-безценно.

              Коментар


              • Бунаците си разпродадоха артиите на безценица, като слушаха едноцифрените бърборковци ( Петрунка, Петя общата, Розовия, Груйката, агресивния, рапърчето и т.н.).
                Бруталното рали тепърва предстои!
                Last edited by Три без коз; 15.12.2021, 16:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  Днес на какво се дължи този отпор!?! само -0.97% !? Този папир е по-стабилен от турската лира!
                  За пореден път си главната героиня във филма "От глупав по-глупав", ма Петьооо, едноцифрена героиньо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение

                    След година може да се пробваме да подобрим рекорда от ИПО-то на Трейса - 1 480 пъти презаписване, щото бяха пуснати поръчки за 32 милиарда лева. Всичко зависи от това доколко централните и търговските банки ще продължат да ни "улесняват".
                    Това едва ли ще го видим повече ! Всеки записва според наличност от пари. При липса не записва нищо ! Лошото е, че когато има голямо презаписване човек получава много малко от това, което е очаквал и мобилизирания кеш увисва неизползван.

                    Коментар


                    • Няма причина да пишете в другите теми, тази отдавна е кочина...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        На другото подобно очаквам да се разпродаде цялата борса и да постигнем 30-40 -50 пъти презаписване
                        След година може да се пробваме да подобрим рекорда от ИПО-то на Трейса - 1 480 пъти презаписване, щото бяха пуснати поръчки за 32 милиарда лева. Всичко зависи от това доколко централните и търговските банки ще продължат да ни "улесняват".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Аз съм в джаза Инта, не се кахъря, бях го предвидил донякъде, но виждам колко изпълнени поръчки има с 1-2-5-15-20 бр, това са на хората, които, които чакаме да си изкарат парите от банките и са решили да пробват, а пазара ги изхвърли.


                          Платените уроци са доказано по ефективни от задължителните...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                            В петъка ще е свободно- без делител,-само с множител !
                            Що се къхариш? -теглиш чертата и си в джаза
                            Аз съм в джаза Инта, не се кахъря, бях го предвидил донякъде, но виждам колко изпълнени поръчки има с 1-2-5-15-20 бр, това са на хората, които, които чакаме да си изкарат парите от банките и са решили да пробват, а пазара ги изхвърли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                              Вярно е, че хартиите бяха много малко, но този начин на провеждане на ИПО започва да става уродлив и да толерира фондовете и няколко човека от инвеститорите. На другото подобно очаквам да се разпродаде цялата борса и да постигнем 30-40 -50 пъти презаписване
                              В петъка ще е свободно- без делител,-само с множител !
                              Що се къхариш? -теглиш чертата и си в джаза

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Мдаа, явно акциите на треперещите ръчички са привършили.. много е тънко откъм аск
                                Аве момче,не си ли научи урока ? бид/аск ги гледат само рибоците ,а филма го прожектира акулата
                                бид/аск колко е няма значение !
                                Оня ден се хвалеше че било 5 към 1, пък се срути 10% за един ден

                                Коментар

                                Working...
                                X