IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сирма Груп Холдинг АД (SGH / SKK )

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от noko6 Разгледай мнение
    5294 хил. акции
    това шегичка ли е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Интересно е колко не са достигнали, но няма инфо
      5294 хил. акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

        Точно така- винаги друг е виновен.
        Преди беше Елана, че им събра толкова пари, които потрошиха без видим ефект ( освен, че дълг нарастна в последните 2 години неимоверно)
        Спирам! Като много хора тук - имах надежда за нещо добро,
        Мен обаче ми пука само за бг пазар . Фаундърите да се оправят сами.
        консултантите взимат пари за нещо в което са се провалили... ако ги бяха консултирали да направят първо обратния сплит, както Мариан казва, имаше много по-голям шанс. Второ когато цената беше 97ст, в краят на ноември, ако бяха подкрепили цената с едни 100-200К, обратно изкупуване или не знам, така че да мине 1лв. - нямаше да има проблеми ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          Казваш некомпетентност, но в какво? В правене на увеличение на капитала? ... значи некомпетентността е за ПФБК, нали?
          Точно така- винаги друг е виновен.
          Преди беше Елана, че им събра толкова пари, които потрошиха без видим ефект ( освен, че дълг нарастна в последните 2 години неимоверно)
          Спирам! Като много хора тук - имах надежда за нещо добро,
          Мен обаче ми пука само за бг пазар . Фаундърите да се оправят сами.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

            Сериозна компания казваш ... проучи малко как се управлява!
            Иначе основните акционери, са вече уморени момчета - разбират от технологиите (няма спор тук), но трябва да влезе нов мениджмънт - компетентно CFO, a също и ново CEO ( сега роднинската връзка много пречи) .

            Компанията плаче за activist investor - само тогава има шанс. Има потенциал!

            Сирма нанесе поредният удар на капиталовия ни пазар . Този път не с кражба , а с некомпетентност .
            Казваш некомпетентност, но в какво? В правене на увеличение на капитала? ... значи некомпетентността е за ПФБК, нали?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Не съм вярвал, че може да се случи такова нещо при това на сериозна компания от Софикс. Как ще организираш нещо преди да си се подсигурил ?
              Сериозна компания казваш ... проучи малко как се управлява!
              Иначе основните акционери, са вече уморени момчета - разбират от технологиите (няма спор тук), но трябва да влезе нов мениджмънт - компетентно CFO, a също и ново CEO ( сега роднинската връзка много пречи) .

              Компанията плаче за activist investor - само тогава има шанс. Има потенциал!

              Сирма нанесе поредният удар на капиталовия ни пазар . Този път не с кражба , а с некомпетентност .

              Коментар


              • тоя тех-боклук при българските инвеститори не върви...ако бяхме на запад, можеше да излъжат поне още един път!

                Коментар


                • Интересно е колко не са достигнали, но няма инфо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    излязло е обявлението - неуспешно
                    На лъжата краката са къси
                    честито

                    Коментар


                    • Аз пък не вярвах, че може да се записва на 1лв. при положение, че цената е 0.90. Предполагам, че нещо са ги лъгали от ПФБК .. леля Радка и тя се пенеше лятото, че цена под 1лв. не е реална и е някакво временно недоразумение ...

                      Коментар


                      • Пенсионните фондове не я искат,това стана ясно отдавна ,а това си е много лош знак

                        Коментар


                        • Не съм вярвал, че може да се случи такова нещо при това на сериозна компания от Софикс. Как ще организираш нещо преди да си се подсигурил ?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            излязло е обявлението - неуспешно
                            Ex, лельо Радке, каква е мислише ... каква стана.
                            Сега ще решиш проблема - с нова серия кредити.

                            Иначе ПФБК си прибраха 40 000 лв за добре свършена работа!
                            Last edited by maretoff; 19.02.2019, 12:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                              Колеги, няма ли някакъв срок за опосвестяване на резултати от набиране на капитал - нищо няма в http://www.x3news.com/?page=news&language=bg
                              Голямо затъмнение
                              излязло е обявлението - неуспешно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                взетите заеми тази година са отишли за придобиване на дъщерни предприятия. Да се надяваме, че следващите години лихвите по тях ще бъдат по-малки от печалбите, които им носят придобитите дъщерни ...
                                Колеги, няма ли някакъв срок за опосвестяване на резултати от набиране на капитал - нищо няма в http://www.x3news.com/?page=news&language=bg
                                Голямо затъмнение

                                Коментар

                                Working...
                                X