IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

    Удивително следоватвлно е точно по същата логика ситуацията при бреффф
    При спад От 2,40 до 2 кинта .... 20% спад. Удивително е доверието в бреф фф
    Собствената патология ни е по-мила от чуждите норми...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Прекрасна инициатива, както винаги. Мога ли само да помоля, ако не е огромна трудност, при темата за доверието, като направиш финалната табличка, да сложиш индикативно и средната стойност на доверието към мажовците в съответната компания в накетата миналата година по това време. Моето брефче няма мажовци, ама нищо, няма да издребнявам Иначе е удивително (или не), колко високо е доверието в Алтерко? И това при спад от 20% на годишна база...
      Удивително следоватвлно е точно по същата логика ситуацията при бреффф
      При спад От 2,40 до 2 кинта .... 20% спад. Удивително е доверието в бреф фф
      Last edited by AF Debugger; 09.01.2023, 17:23.

      Коментар


      • Колективния разум на форума /без аз да участвам/ ми харесва повече от този на профитата.В 10-те има и риск, и консервативност, и растеж, и дивидент....... Много приличен модел за портфейл.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Last edited by Грую Груев; 10.01.2023, 12:59.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Страхотна класация - препоръчвам на всички да прочетат блога на Биг - инфото вътре е максимално полезно и синтезирано. Аз лично си направих своите изводи за нагласите на народонаселението на БФБ. Мерси!
            Какъв ти е извода груйка.. колкото повече плюя по една акция, толкова по-високо е тя в Топ 10 на форума!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
              Топ 10 поскъпващи акции за 2023 година на Форума на ИнвесторБГ

              Цялата информация е в линка. Иначе класацията на първите 10


              1 DUH Доверие Обединен Холдинг АД
              2 AGR Агрия груп холдинг АД
              3 A4L Алтерко АД
              4 11C Илевън Кепитъл АД
              5 BREF Фонд за недвижими имоти България
              6 SFA Софарма АД
              7 BSE Българска фондова борса АД /БФБ/
              8 IMP Импулс I АД
              9 BDT Биодит АД
              10 ATER Адванс Терафонд АДСИЦ



              Гласовете за Софарма варанти съм ги приравнил към Софарма.
              Страхотна класация - препоръчвам на всички да прочетат блога на Биг - инфото вътре е максимално полезно и синтезирано. Аз лично си направих своите изводи за нагласите на народонаселението на БФБ. Мерси!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                В тази класация има спорни позиции, но 2 от тях направо ме изумиха. За Софарма групата може да се спори, за Агрията, за Алтеркото и т.н. МОЖЕ да се спори. Не виждам обаче абсолютно никаква логика Чайкафарма да попадне там, както и каза колегата вчера как може Илевън да го няма, а Дрон да е даже напред ! Ето за тези две позиции според мен не може дори да се спори, който и каквито виждания и очаквания да има за бъдещето...
                За класацията на Капитал и за логиката - Ами Чайкафарма де факто нямат реален пазар за акциите си така че може цената да е всякаква, както и да се повиши. Освен това само 1 човек я споменава, той си знае по каква причина, така че няма какво толкова да се обсъжда. За другото наистина има голямо разминаване със форума, не ги следя, но това са все стартъпи, особенно като видя портфейла на Илевън. Ако дронът не "литне" не виждам друго атрактивно .. Въпроса е ако литне колко ще литнат и цените? Тези мениджъри доколко им е разрешено да инвестират в стартъпи?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  И класацията за 2022 - виждате ли разлики с 2023?

                  Лоша работа Груйка, опять ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Аз пък се кефя, че трейдинга пак става харесвана акция
                    От трейдинга става един хубав щит, пардон друго щях за малко да кажа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                      Гледам че освен Бреф, са разкарали и Илевън...
                      Гуеми са
                      ха ха. много хляб ще ядете още Бреф е бита карта, както и дрон и просто са го разбрали хората
                      хлъц

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Тази година общо 22 участници в миналогодишната прогноза са били индекса BGTR30 от общо 38
                        Публикувам само победителите, както и миналата година. Трябва да се има в предвид, че взимам средно аритметичната доходност с дивидента от миналата година на десетте позиции с равни тегла без да взимам в предвид мястото им в личното подреждане. Ако се дадат тегла ще е различно - примерно за първо място 10 , за второ 9 и тн

                        Вижда се че при падащ пазар при СОФИКС пак има разнообразни печеливши стратегии, защото 18 акции от 58 общо предложени, са дали доходност над 7.1%


                        1 petyob 29.0%
                        2 Майната 22.9%
                        3 Ivo Orozov 19.2%
                        4 mancev 17.8%
                        5 Etihad 16.1%
                        6 Rinvestor 15.8%
                        7 Iliya Angelov 14.5%
                        8 unsworth 14.3%
                        9 BSE 14.2%
                        10 mapadona 14.1%
                        11 puf paf 13.9%
                        12 inta53 13.7%
                        13 pepe1234 13.6%
                        14 Светлин Колев 12.6%
                        15 Nostradamus 12.3%
                        16 wild at heart 11.7%
                        17 Грую Груев 11.2%
                        18 ka64abezgue 9.8%
                        19 bertram 9.4%
                        20 dici 8.6%
                        21 Батя 8.2%
                        22 tony1975 7.5%
                        Поздрави за усилията. Иначе съм доволен. След второто място по-миналата година, сега пак съм в топ 6. Тази година обмислям и да вкарам малко кеш в позициите които съм отбелязал, че бях загърбил БФБ в последно време. Все си мисля че рано или късно ще влезем в Еврозоната, а това няма как да не се отрази и на пазара. Успешна година на всички инвеститори на БФБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Точно според очакванията - и това ми били профита, баси платените прости..., ъъъ професионалисти!

                          В тази класация има спорни позиции, но 2 от тях направо ме изумиха. За Софарма групата може да се спори, за Агрията, за Алтеркото и т.н. МОЖЕ да се спори. Не виждам обаче абсолютно никаква логика Чайкафарма да попадне там, както и каза колегата вчера как може Илевън да го няма, а Дрон да е даже напред ! Ето за тези две позиции според мен не може дори да се спори, който и каквито виждания и очаквания да има за бъдещето...

                          Коментар


                          • Топ 10 поскъпващи акции за 2023 година на Форума на ИнвесторБГ

                            Цялата информация е в линка. Иначе класацията на първите 10


                            1 DUH Доверие Обединен Холдинг АД
                            2 AGR Агрия груп холдинг АД
                            3 A4L Алтерко АД
                            4 11C Илевън Кепитъл АД
                            5 BREF Фонд за недвижими имоти България
                            6 SFA Софарма АД
                            7 BSE Българска фондова борса АД /БФБ/
                            8 IMP Импулс I АД
                            9 BDT Биодит АД
                            10 ATER Адванс Терафонд АДСИЦ



                            Гласовете за Софарма варанти съм ги приравнил към Софарма.
                            Last edited by BigBear; 07.01.2023, 14:45.
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар




                            • Портфейл на Форума 2022 и временен резултат

                              Доверие в мажоритарите и мениджмънта 1Q 2023 и временен резултат
                              Last edited by BigBear; 07.01.2023, 00:11.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • 1. A4L
                                2. AGR
                                3.11C
                                4.BRP
                                5. ODES
                                6.ATERA
                                7.MEL
                                8.HES
                                9.IMP
                                10.SGH

                                Коментар

                                Working...
                                X