IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Eто и от мене прогноза за печелившата десятка за 2012:

    Елхим
    Стара Планина
    Неохим
    Гагарин
    Енемона
    Химимпорт
    ГАЗ
    Каолин
    Агрия
    Трейс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      като те чета как разсъждаваш и какви термини използваш започвам да се чудя защо не си започнал списъка с "Еврофутбол"АД
      Ами нали господата професионалисти от ДФ и ПФ превърнаха БФБ в тото и комар
      Вместо да поддържат някакво ниво на ликвидност и на предлагане на акции с цел някаква икономиска обосновка на цените, те правят обратното - превръшат всяка цена в залог на комар, без връзка с фундамента - 2007 в едната посока, сега в другата

      Та момчето е право да използва тези думи - залог, тото
      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

      Коментар


      • Първоначално изпратено от topfly Разгледай мнение
        Да се правят прогнози в такива интересни времена е малко като да играе на тотото, но все пак човек трябва да си направи залозите

        Моите залози са следните:

        ПИБ
        ЦКБ
        Химимпорт
        Адванс терафонд
        Компенсаторни записи
        Жилищни компенсаторни записи
        Софарма
        Монбат
        Биовет
        Инвестор.бг
        като те чета как разсъждаваш и какви термини използваш започвам да се чудя защо не си започнал списъка с "Еврофутбол"АД

        Коментар


        • Да се правят прогнози в такива интересни времена е малко като да играе на тотото, но все пак човек трябва да си направи залозите

          Моите залози са следните:

          ПИБ
          ЦКБ
          Химимпорт
          Адванс терафонд
          Компенсаторни записи
          Жилищни компенсаторни записи
          Софарма
          Монбат
          Биовет
          Инвестор.бг

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Ето как се справиха професионалистите.



            Като им гледам прогнозата за 2012, мисля че има голяма вероятност да познаят колкото познаха през миналата година.
            http://www.capital.bg/biznes/finansi...cii_na_2012_g/

            Дали пък да не сложа в кавички професионалистите?
            Като гледам Еврохолд и ФНИ хич ги няма в топ10 , а те бяха ракетите на 2011!!! Нема кво да ги гледаме тия мишоци! Ей мечо бе аз не съм пратил - ей сега ти пиша.

            Коментар


            • „Това имаме, това продаваме”, явно не бачка.

              Ако не се усетят че бизнеса им е по-важен от портфейла в момента, просто други ще са в бизнеса на по-късен етап

              Не взирам най-важните, на тях им е все тази, или поне докато не загубят подкрепата на малцината дребни на пазара

              Коментар


              • Ето как се справиха професионалистите.



                Като им гледам прогнозата за 2012, мисля че има голяма вероятност да познаят колкото познаха през миналата година.
                http://www.capital.bg/biznes/finansi...cii_na_2012_g/

                Дали пък да не сложа в кавички професионалистите?
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  По скоро това, което написах беше едно намигване към Геко и той ме разбра - на харизан кон зъбите не се броят...
                  Е да, философски го приех, и да, за харизания кон си абсолютно прав ! (Пък и той живота също е харизан, зъбите на коня няма да броим)

                  Коментар


                  • По скоро това, което написах беше едно намигване към Геко и той ме разбра - на харизан кон зъбите не се броят...
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Ех Геко и от живота няма смисъл в космически аспект, а и се умира на края.
                      Остави ни някакво забавление, пазар няма поне едно безплатно обзалагане сами със себе си да направим
                      Не си прав за това BigBear- (знам, разбирам те добре, че инвестирането е самотно занимание Но ... живота има смисъл !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Ех Геко и от живота няма смисъл в космически аспект, а и се умира на края.
                        Остави ни някакво забавление, пазар няма поне едно безплатно обзалагане сами със себе си да направим
                        Тук съм съгласен
                        Че ще е стойностно от това което ще е в Капитал, така ще е
                        Както и че ще е интересно
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар


                        • Ех Геко и от живота няма смисъл в космически аспект, а и се умира на края.
                          Остави ни някакво забавление, пазар няма поне едно безплатно обзалагане сами със себе си да направим
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • От тези прогнози няма смисъл да ви кажа защо
                            Понеже винаги цените се изкривяват или в едната или другата обратна посока от Институционалните инвеститори, които винаги работят с голями обороти (или акции на пазар или пари на пазар) и винаги са нерационални, никога не действат на база фундамент, въобще действията им никога нямат нищо общо с инвестирането - откоето и никаква прогноза няма как да се сбъде освен ако не си инсайдър или късметлия, или ако не стане нещо както се казва ад хок на което си бил заложил (т.н. черен лебед)
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • В блога снимката си е както трябва, но тук не изглежда добре... Приемам критиката

                              Иначе аз съм автора на темата и би трябвало да мога да я сменя или не? Някой може ли да ми подскаже на лично съобщение как става?
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • добре е модератора да оправи годината в името на темата от 2011 на 2012 година

                                Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                На финалната права съм. В неделя вечер затварям гишето със залозите
                                До сега имаме 39 прогнози за повишение и 19 за понижение. Благодаря!
                                хайде още един да даде прогноза за да закръглим бройката

                                Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Разбрах намека за ника правилно - но той произхожда от съзвездието Голяма Мечка, а не от посоката на пазара.
                                мдааа

                                и снимката под ника ти е на съзвездието голямата мечка

                                Коментар

                                Working...
                                X