IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 1. SFT
    2. DUH
    3. A4L
    4. IMP
    5. 11C
    6. AGH
    7. AMON
    8. SCOM
    9. EUBG
    10. BEE

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение

      Тегловната класация ми изглежда по-правилна, БигБеър.

      Нищо, че там Мапа ме води
      Аз мисля обратното, защото на тегловната съм предпоследен, на равнопретеглената - осми
      А и честно казано никога не съм се замислял как ги редя по номера. Слагам по ред на това коя първа ми се появи в главата.

      Благодаря, BigBear, you are a star

      И честито на Petyob, който прибира шампионския колан и от двете федерации.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Тегловната класация ми изглежда по-правилна, БигБеър.

        Нищо, че там Мапа ме води
        И аз мисля, че е по-добре с теглата, защото и в портфейлите ни всяка акция е с различна тежест.

        Коментар


        • Добро утро
          След борсовите спадове анализаторите са предпазливи оптимисти с прогноза за едва 6.2% покачване на SOFIX

          Коментар


          • 1. IMP
            2. BDT
            3. DUH
            4. CHIM
            5. FIB
            6. A4L
            7. EUBG
            8. ATERA
            9. 11C
            10.AGH

            Тегловната класация ми изглежда по-правилна, БигБеър.

            Нищо, че там Мапа ме води

            Коментар


            • И в 2-те класации съм на 10-то място, какъвто е и номера на Ника ми Марадона..... баси якото

              Коментар


              • Портфейл на Форума 2022 и временен резултат

                Доверие в мажоритарите и мениджмънта 1Q 2023 и временен резултат



                Събирам прогнози за 2023 до утре вечер. След това затварям анкетите и прогнозите
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Същата класация само, че с тегла - първият избор е най тежък - 10 дяла последният десети избор е най - лек - един дял



                  1 petyob 38.1%
                  2 Майната 26.7%
                  3 Светлин Колев 26.1%
                  4 inta53 22.3%
                  5 mancev 20.4%
                  6 Nostradamus 18.6%
                  7 Etihad 18.3%
                  8 BSE 17.9%
                  9 ka64abezgue 17.2%
                  10 mapadona 16.5%
                  11 Ivo Orozov 15.3%
                  12 Rinvestor 15.3%
                  13 Батя 14.6%
                  14 puf paf 14.6%
                  15 Грую Груев 14.5%
                  16 Агресивен бик 12.7%
                  17 kubrat 12.3%
                  18 Iliya Angelov 11.3%
                  19 OOO 10.6%
                  20 Yori 10.4%
                  21 wild at heart 9.9%
                  22 unsworth 9.3%
                  23 Огнян Николов 8.7%
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • Тази година общо 22 участници в миналогодишната прогноза са били индекса BGTR30 от общо 38
                    Публикувам само победителите, както и миналата година. Трябва да се има в предвид, че взимам средно аритметичната доходност с дивидента от миналата година на десетте позиции с равни тегла без да взимам в предвид мястото им в личното подреждане. Ако се дадат тегла ще е различно - примерно за първо място 10 , за второ 9 и тн

                    Вижда се че при падащ пазар при СОФИКС пак има разнообразни печеливши стратегии, защото 18 акции от 58 общо предложени, са дали доходност над 7.1%


                    1 petyob 29.0%
                    2 Майната 22.9%
                    3 Ivo Orozov 19.2%
                    4 mancev 17.8%
                    5 Etihad 16.1%
                    6 Rinvestor 15.8%
                    7 Iliya Angelov 14.5%
                    8 unsworth 14.3%
                    9 BSE 14.2%
                    10 mapadona 14.1%
                    11 puf paf 13.9%
                    12 inta53 13.7%
                    13 pepe1234 13.6%
                    14 Светлин Колев 12.6%
                    15 Nostradamus 12.3%
                    16 wild at heart 11.7%
                    17 Грую Груев 11.2%
                    18 ka64abezgue 9.8%
                    19 bertram 9.4%
                    20 dici 8.6%
                    21 Батя 8.2%
                    22 tony1975 7.5%

                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Поименно, колега, поименно
                      И това ще стане - просто колегите са използвали 58 различни акции...
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                        Форум 10.0% - Брокери 8.1% е резултатът за миналата 2022 година!

                        За миналата година анкетираните от форума печелят. Доброто попадение на форума е ССВ, докато брокерите се отличават с Дрон. Пет акции се припокриват - Агрия, Алтерко, Доверие, Борсата, Софарма Трейдинг

                        Доходността от BGTR30 за миналата година е 7.1%
                        Поименно, колега, поименно
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                          Форум 10.0% - Брокери 8.1% е резултатът за миналата 2022 година!

                          За миналата година анкетираните от форума печелят. Доброто попадение на форума е ССВ, докато брокерите се отличават с Дрон. Пет акции се припокриват - Агрия, Алтерко, Доверие, Борсата, Софарма Трейдинг

                          Доходността от BGTR30 за миналата година е 7.1%
                          Хем сме по-красиви, хем сме по-добри

                          Коментар


                          • Форум 10.0% - Брокери 8.1% е резултатът за миналата 2022 година!

                            За миналата година анкетираните от форума печелят. Доброто попадение на форума е ССВ, докато брокерите се отличават с Дрон. Пет акции се припокриват - Агрия, Алтерко, Доверие, Борсата, Софарма Трейдинг

                            Доходността от BGTR30 за миналата година е 7.1%
                            Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Прекрасна инициатива, както винаги. Мога ли само да помоля, ако не е огромна трудност, при темата за доверието, като направиш финалната табличка, да сложиш индикативно и средната стойност на доверието към мажовците в съответната компания в накетата миналата година по това време. Моето брефче няма мажовци, ама нищо, няма да издребнявам Иначе е удивително (или не), колко високо е доверието в Алтерко? И това при спад от 20% на годишна база...
                              Пиши тогава "доверие в контролиращите дружеството"....Твоето брефче няма мажо ама всички знаят кой го контролира.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Ще ги сложа за съответствие, но в блога, защото няма такава опция за сравняване на анкети.
                                Принципно анкетата е за доверие в мажоритарите и мениджмънта, ще обновя заглавието...
                                Отделно може да се пусне и някаква нова анкета - Сървей са обновили някои опции...
                                Last edited by BigBear; 05.01.2023, 12:37.
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X