IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ 10 български компании за 2024 на форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
    не ми се зареждат поскъпващите акции, само при мен ли е така
    И при мен не се получава...ама аз си ги знам де......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
      не ми се зареждат поскъпващите акции, само при мен ли е така
      Гледай до утре да оправиш проблема, че току виж вдругиден вече са се изстреляли :

      Коментар


      • Безпорен превес в първите 15 на дивидентните акции. По това заприличваме на истинските борси. За ЦКБ и ФИБ е разбираем оптимизма, но за ХИМА лично аз съм скептичен- докато групата ТИМ не промени отношението си към миноритарните акционери

        Коментар


        • не ми се зареждат поскъпващите акции, само при мен ли е така

          Коментар


          • БРАВО НА ГОЛЯМИЯ МЕЧОК

            Коментар


            • мен ми е интересно, дали си правил анализ на прогнозите от 2011 година, какъв резултат са дали?

              Коментар


              • Точният момент е най важен при прогнозите - за миналата година ако прогнозите бяха взети по максималните стойности - тоест всеки да беше продал на върховете - нямаше да има една губеща прогноза а средния резултат на всички прогнози е 49.6%

                Така че каквото и да правите прибирайте печалбите си точно навреме през 2012
                Last edited by BigBear; 09.01.2012, 17:00.
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Най-интересното от цялата тая работа е, че прогнозите на хората от форума за 2011 се оказаха доста по-близо до истината, отколкото прогнозите на "професионалистите". Което и показва, че си заслужават кавичките
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Браво Биг, сега остава да коментираме!
                    От пръв поглед аз бих разменил при поскъпващите позиции 3 и 4 със съответно 11 и 12. ПИБ може би с Хима. При поевтиняващите нямам интерес!
                    Успех и без препоръки!
                    Last edited by първи стъпки; 09.01.2012, 16:20.

                    Коментар


                    • Така те харесвам - БРАВО за старанието!!!

                      Коментар


                      • Фаворити на форума за поскъпване и понижаване към края на 2012
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Хайде мечо, че е много скука! Дай да чешем езиците с нещо!

                          Коментар


                          • Изкуших се и аз да дам една бърза класация:

                            топ 10 на най-стабилни компании на БФБ, най-добро финансово състояние, най-добри перспективи за развитие, най-много възможни очаквания, и най-важното - на най-ниски цени, следователно потенциал за поскъпване:

                            1. Химимпорт
                            2. Синергон Холдинг
                            3. Холдинг Варна
                            4. ЦКБ
                            5. Индустриален Холдинг Б-я
                            6. Проучване и Добив на нефт и Газ
                            7. Зърнени Храни Б-я
                            8. Агрия
                            9. Топливо
                            10. ФИБ

                            Не е препоръка, лично мнение.
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Утре след обяд трябва да съм готов. Днес е крайния срок, но вероятно и утре сутринта до 10 часа каквото е дошло през нощта също ще го обработя.
                              До тук 45 дълги на 25 къси прогнози.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • Биг кога ще пуснеш прогнозите

                                Коментар

                                Working...
                                X