IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скъп ли е наистина ядрения ток

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак казвам: Да ограмотява, може само грамотен. Смирението ПОМАГА. Нервните изблици не са грамотност и ти, Пеше, не даваш признаци за такъв. Ядреният ток Е по-скъп от неизбежното, поради концепцията, положена в основите на проектиране на целия процес, в. т.ч. и горивния цикъл, и породена от ядрената оръжейна надпревара. Понеже, станалото досега, не може да се преправи, можем да модернизираме единствено неядрената част. Планът Е адекватен, осъществим ѝ икономически изгоден, а критикарите тук, НЕ сте се замисляли и сте явно незапознати с всички, приложими явления и ефекти. Да бяхте питали, бих дообяснил. Хора, тук, от дърветата, не виждате гората. Пълна нелепица.
    Last edited by Pyramid; 22.07.2020, 19:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Всъщност, вижда се, кой не може смислено да отговори. Нали си „компетентен”?
      -Да, ама с/у твърдения - 0 ( НУЛА) отговори.
      Казах ти вече слагаш пари и те ограмотявам.Безплатно не става.Освен това обичам да се занимавам с интелигентни и възпитани хора...Ти не си сред тях

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        И мене започва да ме дразни, че Pyramid си говори сам, и така започва да ме отвращава от любимите ми теми. Влизам по много пъти на ден само за да видя, че е написал поредната безсмислица, която само той си я разбира какво представлява.

        Това за мене е силно неуважение към другите посетители на форума. Защо си мисли, че неговите бръщолевения са толкова важни, че да губи времето на други хора да проверяват темата пак и пак и пак.

        Ако модераторите ще трият този постинг, поне да го прочетат преди това и да вземат необходимите мерки. Например да забранят човек да си говори сам, и да го накарат да пише нови постинги само ако отговаря на някого. Все пак нали идеята е да правими диалог.
        Матеев, като изискваш, наред да е. Че много ти фалшив аршинът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
          Продължавай да си пелтечиш сам.
          Всъщност, вижда се, кой не може смислено да отговори. Нали си „компетентен”?
          -Да, ама с/у твърдения - 0 ( НУЛА) отговори.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
            Продължавай да си пелтечиш сам.
            И мене започва да ме дразни, че Pyramid си говори сам, и така започва да ме отвращава от любимите ми теми. Влизам по много пъти на ден само за да видя, че е написал поредната безсмислица, която само той си я разбира какво представлява.

            Това за мене е силно неуважение към другите посетители на форума. Защо си мисли, че неговите бръщолевения са толкова важни, че да губи времето на други хора да проверяват темата пак и пак и пак.

            Ако модераторите ще трият този постинг, поне да го прочетат преди това и да вземат необходимите мерки. Например да забранят човек да си говори сам, и да го накарат да пише нови постинги само ако отговаря на някого. Все пак нали идеята е да правими диалог.

            Коментар


            • Продължавай да си пелтечиш сам.

              Коментар


              • За пореден път:
                Не виждам компетентния отговор на въпросае бърка ли я АЕЦ или не, КОМУ си продава енергията.
                ВМЕСТО ТОВА, някакви неуравновесени подскоци, които, модерацията с основание, заличава.

                Коментар


                • Имам предвид, че ЕСО изкупува по електромерите на изхода, нали така?
                  Last edited by Pyramid; 21.07.2020, 11:58.

                  Коментар


                  • има ли за,АЕЦ като ЮЛ разлика, кой ѝ купува тока, ако цената е фиксирана?
                    Last edited by X_Y; 21.07.2020, 08:39.

                    Коментар


                    • Ако беше евтин ядреният ток, АЕЦ Белене вече щеше да произвежда.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Забучени са ми отзаде
                        -Честността е най-добрата политика, както казваше Рандал Гарет.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Гнусен плужек заложи 20000 и я показвам.Смешник с четвърти клас
                          Я, нашият мним инхенеро изкрейзи.
                          Аз мойта и без 20000 я показвам. Лично. Който дойде. Да види, да пипне. И на теб бих позволил (след дезинфекция, че са ти мръсни ръцете). Да видиш, истинска е. С отличие. Е ТАКАВА голяма. 3-ти по успех от 52-ма души поток. Както на приемния, бях първи по бал във факултета. И, да не забравим: Слагаме на масата да сравним, кой какво Е направил. Че досега, от теб НИЩИЧКО, ОСВЕН ПРЕТЕНЦИИ И ФУКНИ, НЕ СМЕ ВИДЕЛИ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            ...Сега, като се замисли човек, и тях не ги видяхме точно, както и дипломата Пешова.

                            Прочее, дипломата основно, показва, че си преминал някога курс на обучение, сдал си нколко изпита и курсови работи и ти дава доуск да работич (срещу заплата!) в някоя фирма. Самата диплома, НЕ ДАВА адекватна представа, колко е креативния потенциал, нито способностите на човек. Съдя по някои колеги - всс добри хора - които (вероятно, имат адекватна самооценка) сами не смеят да работят това, което са завършили. Просто, знаят на какво са, и на какво - не са способни. Да, ама тук един, раздава квалификации, без да си дава сметка, че се вре в чужда територия...
                            Гнусен плужек заложи 20000 и я показвам.Смешник с четвърти клас

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              ...Направхте ли сутрешната комутация, Пеци? Или вече, си обрал краставиците? Залагал 20000. Еха.
                              Забучени са ти отзаде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                ...Направхте ли сутрешната комутация, Пеци? Или вече, си обрал краставиците? Залагал 20000. Еха.
                                ...Сега, като се замисли човек, и тях не ги видяхме точно, както и дипломата Пешова.

                                Прочее, дипломата основно, показва, че си преминал някога курс на обучение, сдал си нколко изпита и курсови работи и ти дава доуск да работич (срещу заплата!) в някоя фирма. Самата диплома, НЕ ДАВА адекватна представа, колко е креативния потенциал, нито способностите на човек. Съдя по някои колеги - всс добри хора - които (вероятно, имат адекватна самооценка) сами не смеят да работят това, което са завършили. Просто, знаят на какво са, и на какво - не са способни. Да, ама тук един, раздава квалификации, без да си дава сметка, че се вре в чужда територия...
                                Last edited by Pyramid; 19.07.2020, 15:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X