IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    Докато има балъци ще има и тарикати А балъците са повече от китайците
    Така е....ама то се получава малко като с Мтел. Винаги ще има балъци, дето за един айфон са готови да плащат безмиселни сметки, но реално освен балъците, които искат да се гъзареят с ай-фон, има и една група дядовци и баби, дето са много лесни мишени и истински нямат шанс.
    Гледайки лелите от малки градчета, които яростно защитават ИП и се хвалят с инвестиции, представям си, че има една не малка група от истински отчаяни хора, които младежчетата успяват да набарат в неподходящия момент. Както бях написал преди време, имаше едно филмче в техния фейсбук, в което хвалиха някакъв техен инвеститор и бяха изтипосали въпросния инвеститор, който истински не изглеждаше адекватен. Та колкото и да си го казвам това с "балъците" (и то си е факт, макар да звучи цинично), реално има и едни други хора в кюпа.
    Реално повечето що-годе адекватни хора разбират, че това цялото е схема. Тоест като таргет за такъв тип далаверки винаги остават до някаква степен балъци/леко объркани/наивници и хора, които често имат доста сериозни проблеми. Консултаните в такъв тип схеми интуитивно разпознават кой от коя група е и като свършат първите, винаги посягат към тея другите.


    Така де...малко жален пост, ама съм сигурен, че всеки малко или много си го е помислил това.
    Last edited by megathrone; 25.11.2020, 11:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
      Аз се чудя каква точно печалба им обещават на тея хора? Някой, който има приятели, които са инвестирали там, знае ли какъв е целият процес от началото до края?
      Оказва се, че наистина има такива, които изхвърлят суми колкото за апартамент. Реално сега някой знае ли какво им обещават? Печалбите ще почнат 2021 или не е ясно, щото антибългарите съсипАха това райско енергийно кътче?




      Шегата настрана, все пак ми става тъжно, като си представя, че в тая ситуация най-вероятно има хора, които са останали без работа, но са дали на тея измекяри огромни суми, с които сега е можело да имат някакъв нормален човешки комфорт. Вместо това - гледат гръмки псевдонационалистични излияния на някви 21 годишни консултанти, които възнасят с хиляди постове всеки положен камък в тая бутафория. Знам, че това е някакъв вид естествен подбор (колкото и гадно да звучи) и ако не е Ивелин парк ще е някой друг измамник, който да им вземе паричките, ама си е гадниа цялата тая история. Представям си ситуацията, в която седиш безработен вкъщи и знаеш, че си дял примерно 50 хиляди лева на ИП, залъган от някакво лапе, дето се лензи по цял ден във фейсбук и линкдин с безмислени филмчета.
      Докато има балъци ще има и тарикати А балъците са повече от китайците

      Коментар


      • Аз се чудя каква точно печалба им обещават на тея хора? Някой, който има приятели, които са инвестирали там, знае ли какъв е целият процес от началото до края?
        Оказва се, че наистина има такива, които изхвърлят суми колкото за апартамент. Реално сега някой знае ли какво им обещават? Печалбите ще почнат 2021 или не е ясно, щото антибългарите съсипАха това райско енергийно кътче?




        Шегата настрана, все пак ми става тъжно, като си представя, че в тая ситуация най-вероятно има хора, които са останали без работа, но са дали на тея измекяри огромни суми, с които сега е можело да имат някакъв нормален човешки комфорт. Вместо това - гледат гръмки псевдонационалистични излияния на някви 21 годишни консултанти, които възнасят с хиляди постове всеки положен камък в тая бутафория. Знам, че това е някакъв вид естествен подбор (колкото и гадно да звучи) и ако не е Ивелин парк ще е някой друг измамник, който да им вземе паричките, ама си е гадниа цялата тая история. Представям си ситуацията, в която седиш безработен вкъщи и знаеш, че си дял примерно 50 хиляди лева на ИП, залъган от някакво лапе, дето се лензи по цял ден във фейсбук и линкдин с безмислени филмчета.

        Коментар


        • И аз имам приятел, който им е накихал сума колкото за голям апартамент в София... ама най-лошото е, че се мисли за ебаси инвеститора...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

            'Псулютно верно - тая корона криза направо им дойде като дар свише. Ще залъжат балъчЕтата още някоя и друга година само от това...
            Мъчно ми е, че и приятел им се хвана, ама така си го беше навил, че...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Локдаунът и днешната Криза са предвидливо разчетеният, „оневиняващ” организаторите на тази пирамида, форсмажор. Евала на момците: Прибраха парите на ахмаците и, лека-полека, се изнизват...
              'Псулютно верно - тая корона криза направо им дойде като дар свише. Ще залъжат балъчЕтата още някоя и друга година само от това...

              Коментар


              • Локдаунът и днешната Криза са предвидливо разчетеният, „оневиняващ” организаторите на тази пирамида, форсмажор. Евала на момците: Прибраха парите на ахмаците и, лека-полека, се изнизват...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от smartinvest Разгледай мнение

                  Снимал се под таблетките за тоалетната чиния. Сигурно се крие от техните в килера да снима.
                  Таблетките за тоалетната чиния са за да си оправи вкуса в устата след лекцията
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                    https://www.facebook.com/10357945139...98069218068257

                    Това видео на консултант на Together ме нави да инвестирам в ИП. Евала.
                    Снимал се под таблетките за тоалетната чиния. Сигурно се крие от техните в килера да снима.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      да изкаръш или да вкараш?!
                      Ако изкарване клони към 0, то за баланс вкарване може да клони към безкрайност ) Не си скръндза все пак, трябва да се мисли мащабно, - над парка са само боговете, които стрела не ги лови. Без възнасяне нема прокопсия
                      Трудну четъ аку ниама прафописни грежки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Кулко могъ да изкаръм после?
                        да изкаръш или да вкараш?!
                        Ако изкарване клони към 0, то за баланс вкарване може да клони към безкрайност ) Не си скръндза все пак, трябва да се мисли мащабно, - над парка са само боговете, които стрела не ги лови. Без възнасяне нема прокопсия

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение


                          Ума започна ад навистява сазнанието ти.


                          Младежа е с по- собен ад ваздигне бимбериците който си готов ад инвестираш в Ивелин парк. Инфромация ан ухо защо не се запишеш на курс за финансов консолтант? Ако четеш и се учиш можеш ад станеш учен и финасово независим като не го. Ще учиш директно от Ивелин човек оспял ад саздаде няколко компаний ан европейско ниво. По- вярвай в се бе си имаш качества в диретният маркетинк само Ивелин Матилда и Калчев трябва ад те о бучат.


                          Кулко могъ да изкаръм после?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                            https://www.facebook.com/10357945139...98069218068257

                            Това видео на консултант на Together ме нави да инвестирам в ИП. Евала.

                            Ума започна ад навистява сазнанието ти.


                            Младежа е с по- собен ад ваздигне бимбериците който си готов ад инвестираш в Ивелин парк. Инфромация ан ухо защо не се запишеш на курс за финансов консолтант? Ако четеш и се учиш можеш ад станеш учен и финасово независим като не го. Ще учиш директно от Ивелин човек оспял ад саздаде няколко компаний ан европейско ниво. По- вярвай в се бе си имаш качества в диретният маркетинк само Ивелин Матилда и Калчев трябва ад те о бучат.


                            Last edited by georgnank; 21.11.2020, 20:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение
                              Тоя пич е трагичен....
                              Според мен трябва да направят някакъв crossover семинар/продукт с Юли Тонкин, където всяка втора дума е "стойност". Истински се изненадвам, че не са, честно казано. Що-годе обща мантра имат и двете фирми, ЕТ Тонкин и Ивелин Парк ООД.

                              Коментар


                              • Тоя пич е трагичен....

                                Коментар

                                Working...
                                X