IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Нямам такъв пакет обаче, познавам човеци със стотици хиляди в този проект и няма да продават скоро. Интересно, каква печалба печалба очакваш след примерно 5 години от 1 пакет и защо?
    бе ти у ред ли си. Та те в момента ти суркат некви книжа, оценяващи дивото село, по на над 150 милиона. Бах тоя човеколюбив вожд, Мое ли да си представиш какви и колко компании из бфб се търкалят в момента за тези пари. Ей хора влизайте в час и не си хвърляйте парите през балкона, за да не скимтите после на умряло

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      Търся да закупя пакет или по-малко от Исторически парк. Давам 27 000 лв и 1000 лв награда за човек, който ми намери продавач и успешно приключим сделката.

      Наградата е за цял пакет и пада пропорционално в зависимост от договореното количество.
      Колко човека намери, които да ти откажат? Преди няколк остраници бях постнал фейсбук на едно момче, което очевино е отчаяно от инвестицията си, можеш да му пишеш директно?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Търся да закупя пакет или по-малко от Исторически парк. Давам 27 000 лв и 1000 лв награда за човек, който ми намери продавач и успешно приключим сделката.

        Наградата е за цял пакет и пада пропорционално в зависимост от договореното количество.
        Нямам такъв пакет обаче, познавам човеци със стотици хиляди в този проект и няма да продават скоро. Интересно, каква печалба печалба очакваш след примерно 5 години от 1 пакет и защо?

        Коментар


        • Търся да закупя пакет или по-малко от Исторически парк. Давам 27 000 лв и 1000 лв награда за човек, който ми намери продавач и успешно приключим сделката.

          Наградата е за цял пакет и пада пропорционално в зависимост от договореното количество.
          Keep going ...

          Коментар


          • Апостолът страрейшините и фианцовите консолтанти ваздигнаха бимбериците ан орлетъта. Игри ан волията е символ ан ваздигането ан орлетата който в полза рода ще се откажат от девиденти за няколко години . Ниа колко години слет игри ан волията в Истерически парк ще се снима филма Трийумфа на волията в чест на не знайиният инвестор в ИП.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              как е сектата ?
              зарибявате ли яко ?
              има ли нови поклонници и фенове ? Снасят ли кинти ?
              Асак, Имаш нещо против сектите и концпирациите ли ?!

              Коментар


              • как е сектата ?
                зарибявате ли яко ?
                има ли нови поклонници и фенове ? Снасят ли кинти ?

                Коментар


                • Абе сега се замислям, че може би Тонкин не е подходящ. Той не беше ли защитник на бизнеса с недвижими имоти? не беше ли направил така няк'ви кинти извън гуру попрището си. Няма как да се смеси с прогресивните про-българи от ИП. Или пък има...не знам....и Ивелин и Тонкин са готови на всички в името на малко банкнотки

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                    ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама
                    A дано.... играчорите на волята да спрат да акат на последните останали читави места по нашето бетономорие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                      ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама
                      Що му пусна тази муха, трябваше да е събитие на Кобилкина, Тонкин и всичкото гуро инфлуенсъри - повече пари ще се съберат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                        ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама
                        Страaoтен ник извади, евалата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                          ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама....
                          В интерес на истината, отдаването на ИП за всякъв тип предавания и продукции е добър вариант за ИП. То така и така няма хора, които да го посещават, така че реално не губи нищо. Ще го дава на безценица за треторазрядни филми и предавания, а инвеститорите в ИП ще си затвърждават в главата колко голяма работа е целият проект. Win-win.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                            Абе истината е, че тия филми с 40 хил лева инвестиция, 5 години "ramp-up" и 5000 лева годишен дивидент, които продаваха 2018 изглеждат все по-далечни след короната. Което просто прави инвестицията не особено рентабилна. Дори да отбележат само 2 години забавяне заради короната - това са 15 години докато човек си върне инвестицията чрез "дивидентите".

                            Виж, ако някой спекулира, купил е акции на 40 хил. и сега продава на 60 хил на разни наивници - няма проблем. Тук признавам, че може да се реализира печалба, въпросът е, че аз бих се чувствал леко неприятно да преебавам някой друг по тоя начин и да му продавам обещания за дивиденти, които най-вероятно няма да се изпълнят.

                            Тук само ще кажа, че Ивелин и неговите лаици консултанти много убедително и яростно отхвърляха установени инвестиционни методи - "инвестициите в имоти много зле, не знам какво си"... "финансовите пазари яко спекулация и измишльотина"... "кредити, П2П - голяма схема, много риск, много спекула"... "криптото - пак схема"
                            Обаче за мен фактите са следните - който е инвестирал в имот на зелено преди 2 години - сега го продава с 20-30% горница вече (или пък реално притежава нещо). Който е инвестирал в акции, ЕТФ-и, крипто и други - само тази година може да е ударил 50-100% печалба вече. Който е инвестирал консервативно в П2П - по 8-10% сложна лихва на година или към 20-30% от 2018 насам.

                            Ами все още се чудя - поради какви причина бих сглупил да загробя 40-50 хил лева за евентуален дивидент след 15 години, като вместо да чакам за нещо да се случи някога - сега можех вече да съм на реална печалба.

                            П.П. "Консултантите" от ИП като много ги разбират нещата - поне обясняват ли на хората, че ще трябва да си облагат печалбата с 10% данък ако си препродадат акциите от ИП или че ще платят данък дивидент евентуално някога когато почнат да раздават дивиденти... или тук пак планират да са на ръба на закона. Ама иначе "въздигаме държавата" - най-много ме напрягат ето такива смешки и претенции за "правя нещо велико, ама се пръскам да скривам данъци"
                            Оплюването на по-установени инвестиционни методи е класически MLM/понци подход. Ако се загледаш в американските варианти, там винаги "консултантите" отделят доста време в обяснения защо нищо друго няма смисъл и не работи и как ти може да си от избраните, които да получат златното ключе, щото са различен от останалите. Повечето хора нямат ни най-малка представа от методите, които Тогедър-ците оплюват и винаги са им звучали сложно, та им е лесно да ги отпишат. Напоследък гледам, че всички консултанти на Тогедър са се засилили да правят видеа, в които да обясняват как не трябва да вярваме на форуми и на "случайни" хора, (разбирайте никакво критично мислене), а да се доверяваме на професионалисти, които са постигнали нещо. Смешно твърдение, предвид, че половината им консултанти извън ИП не са продали една химикалка и това им е първа работа, но все така има хора, за които е по-лесно да изслушат младо енергично и "позитивно" младежче за 1-2 часа, отколкото да прекарат 2-3 часа в четене в нета всеки ден.

                            Иначе ме съмнява да обяснят каквото и да е по отношение на печалбата. Както се оказва и в този форум - инвестиралите там има доста неща, които нямат много идея на ръба закона ли са или не и въобще как се случват. Каквото няма логика или звучи съмнително, минава в графа "еми аз им вярвам и това ми е важното". Oh well....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                              Абе истината е, че тия филми с 40 хил лева инвестиция, 5 години "ramp-up" и 5000 лева годишен дивидент, които продаваха 2018 изглеждат все по-далечни след короната. Което просто прави инвестицията не особено рентабилна. Дори да отбележат само 2 години забавяне заради короната - това са 15 години докато човек си върне инвестицията чрез "дивидентите".

                              Виж, ако някой спекулира, купил е акции на 40 хил. и сега продава на 60 хил на разни наивници - няма проблем. Тук признавам, че може да се реализира печалба, въпросът е, че аз бих се чувствал леко неприятно да преебавам някой друг по тоя начин и да му продавам обещания за дивиденти, които най-вероятно няма да се изпълнят.

                              Тук само ще кажа, че Ивелин и неговите лаици консултанти много убедително и яростно отхвърляха установени инвестиционни методи - "инвестициите в имоти много зле, не знам какво си"... "финансовите пазари яко спекулация и измишльотина"... "кредити, П2П - голяма схема, много риск, много спекула"... "криптото - пак схема"
                              Обаче за мен фактите са следните - който е инвестирал в имот на зелено преди 2 години - сега го продава с 20-30% горница вече (или пък реално притежава нещо). Който е инвестирал в акции, ЕТФ-и, крипто и други - само тази година може да е ударил 50-100% печалба вече. Който е инвестирал консервативно в П2П - по 8-10% сложна лихва на година или към 20-30% от 2018 насам.

                              Ами все още се чудя - поради какви причина бих сглупил да загробя 40-50 хил лева за евентуален дивидент след 15 години, като вместо да чакам за нещо да се случи някога - сега можех вече да съм на реална печалба.

                              П.П. "Консултантите" от ИП като много ги разбират нещата - поне обясняват ли на хората, че ще трябва да си облагат печалбата с 10% данък ако си препродадат акциите от ИП или че ще платят данък дивидент евентуално някога когато почнат да раздават дивиденти... или тук пак планират да са на ръба на закона. Ама иначе "въздигаме държавата" - най-много ме напрягат ето такива смешки и претенции за "правя нещо велико, ама се пръскам да скривам данъци"
                              ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама....

                              Коментар


                              • ако чекнете тогедър канала в последния си клип михайлов шоково обявява, че се е договорил с новатв слеващият сезон на игри на волята да се проведе в исторически парк и така щял да направи мега якия маркетинг, защото всяка вечер реално нова ще му прави реклама

                                Коментар

                                Working...
                                X