IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето ви нещо БЪЛГАРСКО и ИСТИНСКО
    https://www.facebook.com/bfvolley/vi...34003298373506
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hitman47 Разгледай мнение
      Пълна пародия. За момент чак ми стана жал колко е зле, ама се сетих колко гнусни са лунапаркаджиите.
      Жал ми стана и за секунда... докато не си спомних колко са нагли.

      Няма лошо от това че има средновековен фестивал някъде, даже и лунапарк. Но да съберат пари от наивните със лозунги като "най-голямата в света", "вулкан на българщината", "вулкан на културата" "единствения в света", 'най-мащабният фестивал в Европа', "въздигаме България"..... и всички знаем че нямат нищо общо... отвратителни са.

      Коментар


      • Пълна пародия. За момент чак ми стана жал колко е зле, ама се сетих колко гнусни са лунапаркаджиите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          Един колега вчера е размахвал брадва на истерическио парк. Нещо разпенен го даваше, па аз му викам едно време со лабрис (двойна брадва) са се били траките=българите
          https://www.facebook.com/Anton777s/v...63579760327443
          Ето да видите 200-300 души публика
          Единственото българско нещо на тази гротеска бутафория беше българското знаме.
          Почва да ми става жал за акционер-дарителите, поредното фиаско на Ивелин Михайлов събрало шепа хора пост ковид както той сам се изрази.
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Един колега вчера е размахвал брадва на истерическио парк. Нещо разпенен го даваше, па аз му викам едно време со лабрис (двойна брадва) са се били траките=българите
            https://www.facebook.com/Anton777s/v...63579760327443
            Ето да видите 200-300 души публика
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

              Абе Тоте, сега се сещам - как така ти все си в чужбина на всичките ивенти, организирани около ИП ?
              Шефа как така ти позволява да си извън пределите на ИП?
              Така беше и с ''вулкана на българщината'' - автошоуто, така и сега...
              Ти нямаш ли си работа за вършене тук в БГ?
              Може да са свършили трохите под масата на Ивелин и нашичкия да бранчва в чужбина... ама само спекулирам - нека Тотката си каже

              На мен ми е по-интересно как ни снася уж свършени факти тук в темата, като в същото време се мазни на Ивелин по клипчетата му и го пита за същите тия "свършени" факти

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                пецо, аз дори и в момента не съм в България бе туристчее
                Абе Тоте, сега се сещам - как така ти все си в чужбина на всичките ивенти, организирани около ИП ?
                Шефа как така ти позволява да си извън пределите на ИП?
                Така беше и с ''вулкана на българщината'' - автошоуто, така и сега...
                Ти нямаш ли си работа за вършене тук в БГ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                  пецо, аз дори и в момента не съм в България бе туристчее
                  Спирам с теб Тоте - изгубена кауза си...

                  Криселда (Ивелине) - добре дошъл обратно. Беше зает тези 3 дена, но ето те пак си с нас.
                  Би ли отговорил защо казва, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
                  Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
                  Имахте ли наистина 200к посетители или не?

                  И на втовият ми въпрос, амо може отговор - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
                  Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
                  За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
                  Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                    най-големият дъдж беше...
                    Пак лъжеш... виж какво пише исторически парк във фейса...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                      не малък, ами направо въшка.. джорка игнатов ти ли си? личи си, че имаш опит със съдебни спорове.. страхливеца се мисли за много голям, но го е страх да каже кой е.. ахахах нов виц на деня аз ако ти кажа кой съм ще си изтриеш профила и ще хукнеш при братя Галеви
                      По-кротко, Тотке - надценяваш се В интерес на истината - хем си близо, хем си мноооого далеч, но темата тук е Ивелин мошеника, схемата ИП и как патриотично и въздигнато лъжете инвеститорите си и държавата, та викам да се придържаме към нея

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petsov Разгледай мнение

                        ...казва човекът, който дори не е излизал от България... Тия локации за теб сигурно са блян...
                        Попътувай Тоте, пак ти казвам - облагородява. Белким прогледнеш!

                        Криселда (Ивелине) - добре дошъл обратно. Беше зает тези 3 дена, но ето те пак си с нас.
                        Би ли отговорил защо казва, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
                        Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
                        Имахте ли наистина 200к посетители или не?

                        И на втовият ми въпрос, амо може отговор - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
                        Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
                        За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
                        Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?
                        пецо, аз дори и в момента не съм в България бе туристчее

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                          Ех как се изкушавам да ти кажа кой точно съм - да видим дали влизам в определението "малък човек" ама ще почакам още
                          не малък, ами направо въшка.. джорка игнатов ти ли си? личи си, че имаш опит със съдебни спорове.. страхливеца се мисли за много голям, но го е страх да каже кой е.. ахахах нов виц на деня аз ако ти кажа кой съм ще си изтриеш профила и ще хукнеш при братя Галеви
                          Last edited by raydalio; 21.06.2021, 09:40.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                            На малките хора като тебе това им се струва фантазия, но за големите хора като мен, Михайлов, Дубай, Сингапур, Виена, Калифорния това вече е реалност
                            ...казва човекът, който дори не е излизал от България... Тия локации за теб сигурно са блян...
                            Попътувай Тоте, пак ти казвам - облагородява. Белким прогледнеш!

                            Криселда (Ивелине) - добре дошъл обратно. Беше зает тези 3 дена, но ето те пак си с нас.
                            Би ли отговорил защо казва, че ще имате 200к посетителя за 2019 в интервюто ти в средата на 2019?
                            Това прави 7млн лева от приходи само за вход (35 лва ви е входа). На входа предполагам давате касови бележки на всички? Защо тези пари ги няма отразени във ГФОто за 2019?
                            Имахте ли наистина 200к посетители или не?

                            И на втовият ми въпрос, амо може отговор - защо ще имате общо 30 гидове на ден (заложени по бизнес план)?
                            Всеки гид ще е отговорен за макс 8 човека в група (пак според Биснес Плана). Това прави 240 посетителя на ден.
                            За 8-месечен сезон (по Бизнес План) това правят 57 600 посетителя!!!
                            Как смятате да стигнете 300к посетителя? Ами 600к?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

                              На малките хора като тебе това им се струва фантазия, но за големите хора като мен, Михайлов, Дубай, Сингапур, Виена, Калифорния това вече е реалност
                              Ех как се изкушавам да ти кажа кой точно съм - да видим дали влизам в определението "малък човек" ама ще почакам още

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                                Абе Тотке - ти да не живееш в Гъбариума бе?!?!?! Нещо си се превъзбудил или съвсем си го закъсал финансово, та се надяваш на повечко огризки под масата Дано Хан Търмък да види старанието ти и ти метне и нещо блажничко да захлебиш, че почвам да се притеснявам за теб

                                Тоя ти пост влиза в златния фонд на лъжите и измамите, които ръсиш в тая тема
                                На малките хора като тебе това им се струва фантазия, но за големите хора като мен, Михайлов, Дубай, Сингапур, Виена, Калифорния това вече е реалност

                                Коментар

                                Working...
                                X