IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
    Притесняваш се, да не свършат акциЙте в обръщение ли ? Колко са всички акциЙ ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Аз пък казвам, че не е пирамида, а един от най-уникалните проекти, в които съм имал възможността да инвестирам . Но понеже мнението ми не е определящо реших да говоря с парите си.
      Респект за което.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Само, дето няма предпоставки за некриминална печалба в случая. Съжалявам, Мите. Даваш си парите за изгубена кауза. Казвам го, т.к.не искам да допусна, че си от основателите на тази пирамида.
        Аз пък казвам, че не е пирамида, а един от най-уникалните проекти, в които съм имал възможността да инвестирам . Но понеже мнението ми не е определящо реших да говоря с парите си.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
          Само, дето няма предпоставки за некриминална печалба в случая. Съжалявам, Мите. Даваш си парите за изгубена кауза. Казвам го, т.к.не искам да допусна, че си от основателите на тази пирамида.

          Коментар


          • Тук много хора ме познават и заставам с името си зад тази оферта.
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
              Нали сегъ съму се казвъ колку се дава, а реълно ни се давъ. Аз пък давъм 30 за пакетъ.

              Коментар


              • На това разчитам. Някой да е склонен да касира на тази цена.
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                  Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
                  Трябва да са те налазили орлетата вече.... При тая суша ще продават с дискаунт, ако някой няма време да чака дивиденти... Иде зима
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
                    Last edited by Mr.Profit; 30.10.2020, 12:58.
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Денят е 22.06, Изгрява Сириус, Хор, синът на Изида е смъртноухапан от змия. Нищо човешко не е в състояние да отмени неизбежното. Но Изида със силата на цялата вселенска майчина любов заповядва на ладията на Слънцето да спре и отправя ултиматум към боговете - няма да пусне Слънцето, ако не изцелят Хор. Боговете са в размисъл. Щат не щат изцеляват Хор.
                      Извод - има и по-добри начини да се предизвикат боговете вместо да се стреля по тях с некъв дървен лък. Лъкът не предвещава нещо кой знае какво голямо добро
                      Т'ва не е специален лък - той е осветен от Бай Ивелин, демек докоснат от боговете.

                      Понеже явно съм цъкнал няколко техни филмчета и сега гугъл и фейсбук не спират да ми ги предлагат, та гледах сутринта докато си пих кафето едно от тях и се замислих за нещо - тея господа яко наблягат на идеята как едва ли не едни хиляди българи ще почнат да го посещават това място и ще се връщат ли връщат по 3-4 пъти на година, че и карти за намаление ще се изкарват. Абе....тея въобще няква елементарна бизнес логика имат ли - сериозно ли си представят, че някой ще отиде на това място няколко пъти в годината, примерно Верно, че сме най-великият народ и швейцарците с техните първобитни къщички могат да ни ядат гъзовете, ама са чак пък толкоз

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                        Нещата вече отиват към езотерика, хахахахахаха. Скоро очаквам репортаж по някоя кабеларка, за това как има необяснима енергия, която само в това райско кътче България може да бъде усетена....ама и не точно в България....а само и единствено в Неофит Рилски...ама само и единствено срещу 30 лева вход или заложен апартамент. Вече виждам как лелите похарчили последните си пари, пускат сълзи от умиление и Ивелин излиза с анцуг и блуза с шевица и обяснява на мйеко "Ми то туй уникални уе. На колизуема не цйентъра като отидити и си дадети парити има ли такъвъ енергия? Няма. Само тук има такова нйещо?"
                        Удри, Ивелинкаааааа!
                        Денят е 22.06, Изгрява Сириус, Хор, синът на Изида е смъртноухапан от змия. Нищо човешко не е в състояние да отмени неизбежното. Но Изида със силата на цялата вселенска майчина любов заповядва на ладията на Слънцето да спре и отправя ултиматум към боговете - няма да пусне Слънцето, ако не изцелят Хор. Боговете са в размисъл. Щат не щат изцеляват Хор.
                        Извод - има и по-добри начини да се предизвикат боговете вместо да се стреля по тях с некъв дървен лък. Лъкът не предвещава нещо кой знае какво голямо добро

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                          Темата стана много активна! Да не би случайно да са раздали ДИВИДЕНТ без да разберем!
                          То може и не само дивидент, ами и целите първоначални вноски да са се самораздали. Пирамидка

                          Коментар


                          • Имам интирис към корсове аз пандимечни винанзи, кафе дъ са сапишъ.?
                            Мооляя

                            Коментар


                            • Не знам за вас, но аз ходих и се заредих! Сега съм пълен с енергия за цялата зима. Дори си спрях парното - просто съм фрашкан с енергия, като ТЕЦ на Ковачки с италиански боклук!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                                Нещата вече отиват към езотерика, хахахахахаха. Скоро очаквам репортаж по някоя кабеларка, за това как има необяснима енергия, която само в това райско кътче България може да бъде усетена....ама и не точно в България....а само и единствено в Неофит Рилски...ама само и единствено срещу 30 лева вход или заложен апартамент. Вече виждам как лелите похарчили последните си пари, пускат сълзи от умиление и Ивелин излиза с анцуг и блуза с шевица и обяснява на мйеко "Ми то туй уникални уе. На колизуема не цйентъра като отидити и си дадети парити има ли такъвъ енергия? Няма. Само тук има такова нйещо?"
                                Удри, Ивелинкаааааа!
                                Баси енергията излъчва - като камък напечен на слънце.
                                Добре че няма и човек на снимката, че ще се окаже, че излъчва повече от парка

                                Коментар

                                Working...
                                X