IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Plot twist от форума. Приятно четене:

    от GrandeTartaria

    Няколко неща искам да кажа като искам и да привлека внимание към някои подробности за които не се замисляте понеже се вглъбявате само в парите може би поради икономическото ви образование и искам да ви благодаря, че ме подсетихте за останалото, което ще ви кажа. Цялата банда която е обект на интереса ви са все някакви лего човечета, които им личи по кривите и асиметрични физиономии на лицето, че са измамници и много неща ги издават. Има няколко науки освен психологията, които ще ви помогнат да ги разпознавате като френология, физиогномика и криминална антропология. Тези "хора" НЕ СА БЪЛГАРИ! Те са евреи и им личи като са пълни с дефекти било то говора или други физически такива недъзи по тялото им. В най-добрият случай да имат някой дядо/баба циганин или нещо подобно, но не са българи. Оставете пирамидата за 70млн настрана и се замислете в буквалния и преносния смисъл ПО-ДЪЛБОКО. Какво има под този каменист замък, какво е имало или какво ще има и дали крайната цел не е земята отдолу. Дали селото не е набелязано да бъде като езерото Озарк от сериала? Съществува план за тоталното унищожение на България и Българите до 2030та година като това е закана на самият Родшилд, а също и геополитически прогнози за обща граница между Полша и Турция на дунава по проект за Интермариума или по-точно как да се раздели междуморието от балтийските държави до черно море за да не могат да се установят икономически и търговски отношения на две големи държави Германия и Русия. Общо взето да се предотврати немската мисъл да се съедини с ресурсите на тайгата. Ще ударят имотния пазар и ще вземат земята ни. Ето анализ по темата: https://tofeurope.blogspot.com/2020/...g-post_19.html

    Другото интересно нещо, което може да е важно и трябва да се провери е да се запитаме какви природни богатства и ресурси има под с.Неофит Рилски? Ето какво друго може да се прочете в уикипедия: "
    На 3 км от селото се намира най-голямата електроразпределителна подстанция „ВАРНА 750/400 kV“. Строежът ѝ започва през 1983 г. Замисълът е да се докара нова енергийна мощност за България от бившия СССР, която да се използва, ако откаже някой от двата 5-и и 6-и реактор, които са по 1000 MW. Строи се успоредно с електропровода „Съединение“ 750 Кв, който е входен.

    В уредба 750 кВ се разделя на 2, минава през трансформатори и излизат 2 по 400 кВ, с мощност по 1240 МW, по-голяма от V-ти и VI-ти реактор на АЕЦ „Козлодуй“. В уредба 400 кВ се разпределя на 4 изходящи електропровода. Има резервни полета, които са замислени за вкарване на електропроводи от АЕЦ „Белене“." Новият АЕЦ е геополитически проект с интерес от много държави, големи корпорации, частни и всякакви други разузнавания, като това допълва и проекта за дунав мост-3 при гр.Свищов. Друго интересно съвпадение е, че Свищов и Горна Оряховица са в една област и че камъните от които са правени възстановките в гр.Нове в местността паметниците до гр.Свищов са същите като тези в Историческия Парк. В и около свищов си има много малки мини исторически паркчета и постоянно никнат нови и нищо чудно да има някаква дълбока връзка тип "deep state", но преди да ви скимне в главата някоя глупост с цел сарказъм се замислете над фактите и кой стои зад анимационният герой Ивелин Михайлов.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение

      ForumFinansi - потърси във фейса пост от 13-ти октомври. Не го поствам тук, защото не знам дали е позволено.
      Има доста тъжни коментари на някои от инвестиралите - този ми направи силно впечатление...ама хванал се е човекът на хорото, ще го играе, к'во да прави.
      Те тези от форума, правят орелтата и вожда им диви и щастливи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
        E нали само се печели и акциите не падат - каква е идеята някой да си продаде акции при "курс" 200 акции за 60 000, на цена от 25 000?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
          ForumFinansi - потърси във фейса пост от 13-ти октомври. Не го поствам тук, защото не знам дали е позволено.
          Има доста тъжни коментари на някои от инвестиралите - този ми направи силно впечатление...ама хванал се е човекът на хорото, ще го играе, к'во да прави.
          По-скоро, надянал се е, и предпочита да продължи да се надява, отколкото да го надяват. Абе, извратена работа.
          Last edited by Pyramid; 01.11.2020, 09:32.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

            Добре де къде ги намирате тези бисери? Не са в групата на парка нали?
            ForumFinansi - потърси във фейса пост от 13-ти октомври. Не го поствам тук, защото не знам дали е позволено.
            Има доста тъжни коментари на някои от инвестиралите - този ми направи силно впечатление...ама хванал се е човекът на хорото, ще го играе, к'во да прави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i4o mitko Разгледай мнение

              Добре де къде ги намирате тези бисери? Не са в групата на парка нали?
              Винаги имъ дуволни и недуволни инфеститори. Убикнувено пуследните ф схемъта са недуволни.
              А и по гулема балгърска гордуст от Бозлуджа нема!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение


                Поствам няколко снимки тук - на тях ще намериш един горд съинвеститор, който предполагам, че ще ти продаде с удоволствие.
                Добре де къде ги намирате тези бисери? Не са в групата на парка нали?

                Коментар


                • Добре де, толкова ценни тез артии, че не се знаят колко са
                  Някой знае ли, колко са тук акциЙте !?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                    Аз пък казвам, че не е пирамида, а един от най-уникалните проекти, в които съм имал възможността да инвестирам . Но понеже мнението ми не е определящо реших да говоря с парите си.

                    Поствам няколко снимки тук - на тях ще намериш един горд съинвеститор, който предполагам, че ще ти продаде с удоволствие.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RimogarDD Разгледай мнение
                      Ми хората са закупили пакети с цел да вземат пара и да стават богати. Ако са взели пакет на 36000+ лева, никой няма да ти продаде на 25000, защото ИМ и компания обясняват как туй било инвестиция в бъдещето и как трябва да се чака 15 години и ще идват големите пари. Особено когато целта на шайката е да си пласират пакетите на дебели цени.

                      Именно това е и проблемът - никой не знае колко реално струват тия "акции". Работата е набълбукана повече от тесла акциите след първата ковид вълна
                      На Тесла акциите и х10 на сегашната цена пак ще струват повече от на ИП (Историческа Пирамида)!!!

                      Коментар


                      • Тъжното е, че не се вижда откъде и кой толкова (отделно, по каква причина) ще дойде тук, в многомилионни.количества, и ще оставя бели пари, дето сега, ще му трябват, за да оцелее. Митето много се е навил - ок - но, ако от самонавиване, парите идваха, един мой познат личен, от години, да е милиардер. Пък то нА, седи си тук, и обяснява, че неговият начин да си строщи главата финансово, не е единствен. Така че...
                        Време е за изтрезняване. Мистър Профит, брат, тегли си парите, ако още можеш, и бягай далече от тези бандюги. Ще изгориш жестоко.
                        Дружеска препоръка е.
                        Last edited by Pyramid; 30.10.2020, 22:53.

                        Коментар


                        • Ми хората са закупили пакети с цел да вземат пара и да стават богати. Ако са взели пакет на 36000+ лева, никой няма да ти продаде на 25000, защото ИМ и компания обясняват как туй било инвестиция в бъдещето и как трябва да се чака 15 години и ще идват големите пари. Особено когато целта на шайката е да си пласират пакетите на дебели цени.

                          Именно това е и проблемът - никой не знае колко реално струват тия "акции". Работата е набълбукана повече от тесла акциите след първата ковид вълна
                          Last edited by RimogarDD; 30.10.2020, 18:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            Понеже много се говори, но малко се действа искам да кажа, че търся да купя пакет от 200 акции. Давам 25 000 лв.
                            Притесняваш се, да не свършат акциЙте в обръщение ли ? Колко са всички акциЙ ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                              Аз пък казвам, че не е пирамида, а един от най-уникалните проекти, в които съм имал възможността да инвестирам . Но понеже мнението ми не е определящо реших да говоря с парите си.
                              Респект за което.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Само, дето няма предпоставки за некриминална печалба в случая. Съжалявам, Мите. Даваш си парите за изгубена кауза. Казвам го, т.к.не искам да допусна, че си от основателите на тази пирамида.
                                Аз пък казвам, че не е пирамида, а един от най-уникалните проекти, в които съм имал възможността да инвестирам . Но понеже мнението ми не е определящо реших да говоря с парите си.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X