IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
    Двата поредни тиража са две НЕСВЪРЗАНИ събития.
    Ъхъ, обаче ако намесиш закона за големите числа, статистиката надделява и нещата придобиват грозност. До колкото си спомням, топките ги сменяха през някакво време, но машината винаги имаше по-любими топки - дали защото някой ги е пипал с мазен пръст, или е дефект в топката - няма значение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Aбе то и колко беше вероятността да се повторят последователно всички числа от един тираж в тотото?! - почти нула на квадрат, а взеха че се повториха веднъж
      Двата поредни тиража са две НЕСВЪРЗАНИ събития. Това е все едно ако ти се падне ези и пак хвърлиш стинката да имаш по-голям шанс за тура, щото видиш ли предния път е било ези. Е да ама не -- пак ти е 50/50, защото двете поредни мятания са НЕСВЪРЗАНИ събития.

      Сега ако имаш една кофа с 2 червени и 2 черни топки, шанса ти да извадиш червена е 50%. Вадиш една червена и я махаш. Сега вече при второто бъркане шанса ти да извадиш червена е 1/3, щото има останали 1 червена и 2 черни. Това са СВЪРЗАНИ събития.

      flies away...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
        За да не си "чешем само езиците", предлагам темата да я затворим до изплащането на първия дивидент!
        /Според мен /ако го направим/ това ще е завинаги/!!!
        Да кажем поне, че може да е вероятно, колкото и шестицата от тотото
        Виждаме, че Айвълийн е успял, да въздигне желанието за профит дори на най- неочаквани места, дори и сред корави инвеститори.
        Може да се окаже и по-успешен от Мадоф, Негова милост българинът-доверил се инвеститор, най-накрая може да види някаква светлинка от постоянно прииждащите на доверие суми.
        А както се чува, все още има хора да си хвърлят парите от балкона. Следователно, щом има подобни пари, то има някакъв шанс и за парка - модерни инвестиции, вместо да се хвърлят от балкона, а и Айвълинчо може да е нацелил неква мадофска златоносна жила
        ps. Aбе то и колко беше вероятността да се повторят последователно всички числа от един тираж в тотото?! - почти нула на квадрат, а взеха че се повториха веднъж Сега въпросът е: дали поне веднъж ще кацне на някое дръвце в парка и някоя бяла лястовица или ще видим само кукувиче гнездо
        Last edited by precakanoto; 21.09.2020, 10:30.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
          За да не си "чешем само езиците", предлагам темата да я затворим до изплащането на първия дивидент!
          /Според мен /ако го направим/ това ще е завинаги/!!!
          Че защо, толкова е забавна...

          Коментар


          • За да не си "чешем само езиците", предлагам темата да я затворим до изплащането на първия дивидент!
            /Според мен /ако го направим/ това ще е завинаги/!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

              Честно казано искрено се надявам да си прав, а аз да греша. Просто обективните факти са такива, че просто не ми се вярва как ще бъде изплатен и 1лв. дивидент. Искрено ти желая успех, тъй като ако греша, аз няма да загубя нищо, докато ако ти грешиш реално имаш какво да губиш. Всичко добро ти желая.
              Не му го пожелавам на Митакито но, ако вече е дал пари за тези акции, може наистина да няма какво да губи отсега нататък. След като вече го е...
              Last edited by Pyramid; 21.09.2020, 23:20.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                Повече от 10 години са и да, няма как да загубя от тази инвестиция вече.

                Обърках се. 5000 лв на пакет акции беше казано. Един пакет мисля беше 200 броя. Трябва да погледна.

                Манчев, както казах човек вижда това, което иска да види. Ти виждаш измама, аз виждам възможност, колкото и странно да ти изглежда.

                Нямам проблем да си призная грешката ако не се получат нещата, но от началото на проекта чета как е пирамида, как са страшни измамници и т.н., а с времето нещата си вървят. По-другата година ще е първият дивидент. Според мен ще е далеч от спомената сума и съм ок с това, но да видим.

                Бъди здрав и успех!
                Честно казано искрено се надявам да си прав, а аз да греша. Просто обективните факти са такива, че просто не ми се вярва как ще бъде изплатен и 1лв. дивидент. Искрено ти желая успех, тъй като ако греша, аз няма да загубя нищо, докато ако ти грешиш реално имаш какво да губиш. Всичко добро ти желая.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Как по-точно "нямаш какво да губиш" в инвестицията, при положение че си дал пари, а не си взел и 1 стотинка дивидент? В момента не виждам и как можеш да излезеш от инвестицията при положение че няма пазар за въпросните акции? Какво по-точно ще "оставиш на щерката", ако въпросното дружество фалира? Ок е че си говорил с Ивелин, но пита ли го дали парка ще може да си изплати облигациите с 40% лихва? Изобщо ми е много странно как човек на 40 години с претенции че се занимава с инвестиции от 10, инвестира в подобен проект при положение че има 62 страници за " какво иде реч" във въпросния "проект". Но ти си знаеш. Все пак имаше един лаф - "майната им на парите, важното е да сме живи и здрави"...
                  Повече от 10 години са и да, няма как да загубя от тази инвестиция вече.

                  Обърках се. 5000 лв на пакет акции беше казано. Един пакет мисля беше 200 броя. Трябва да погледна.

                  Манчев, както казах човек вижда това, което иска да види. Ти виждаш измама, аз виждам възможност, колкото и странно да ти изглежда.

                  Нямам проблем да си призная грешката ако не се получат нещата, но от началото на проекта чета как е пирамида, как са страшни измамници и т.н., а с времето нещата си вървят. По-другата година ще е първият дивидент. Според мен ще е далеч от спомената сума и съм ок с това, но да видим.

                  Бъди здрав и успех!
                  Last edited by Mr.Profit; 20.09.2020, 07:49.
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Aleo Разгледай мнение

                    5к дивидент на акция прави 5 милиарда дивидент - това някаква нова лъжа ли е?

                    Михайлов обясни ли ти как точно парите ти влизат в парка за строителство на всичките 5 етапа? Също така, сподели ли защо сте 1 година на зад от плана?
                    Ne забравяй, че парка струва 300 лв. на акция, т.е. малко по-малко от Софарма, двойно повече от Адванс Терафонд, повече от 3 пъти курорта Албена и така...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                      Да построят и 5-те етапа и да докарат заложената дивидентна доходност.

                      За дивидентната доходност си давам сметка, че сме далеч от 5000 лв на акция към момента, но това не ме притеснява защото вярвам, че са на прав път и просто трябва време.

                      Отделно проектът търпи развитие, а виждам как се развива и селото. Може би и аз ще прозвуча като фанатик, но го "виждам" как става

                      Разбира се това си е мое лично мнение и може да няма нищо общо с реалността. Затова обичам да казвам, че времето ще покаже...
                      5к дивидент на акция прави 5 милиарда дивидент - това някаква нова лъжа ли е?

                      Михайлов обясни ли ти как точно парите ти влизат в парка за строителство на всичките 5 етапа? Също така, сподели ли защо сте 1 година на зад от плана?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                        Здравей, ще избегна субективните ти наблюдения и ще ти отговоря от моя гледна точка като инвеститор в парка.

                        1. Beauty is in the eye of the beholder, което означава, че каквото искаш да видиш ще го видиш. Така функционира човешкият мозък.

                        За мен определено сред тях има хора, които ми вдъхват повече доверие и такива с по-малко.

                        2. Реалният план за мен е точно както е анонсиран. Следя проекта от бая години и съм свидетел на всичко, което се направи до момента.

                        За таргет групата ще ти кажа, че съм на 40, с малко дете и добре платена работа. Занимавам се с инвестиции от над 10 години и ако имам забележки по финансовата част (опитвам се да бъда реалист доколкото ми е възможно защото съм акционер и съм пристрастен) по изпълнението нямам забележки. Допада ми идеята да участвам в построяването на нещо стойностно, което да оставя на щерката.

                        Идеята също ме спечели и знам, че тези хора ще докарат нещата до края. Убедих се с времето.

                        3. Говорил съм с Ивелин. Мисля, че може да е много убедителен, но съм се хващал как проявявам критично мислене докато говоря с него. Не се доверявам сляпо на това, което казва защото знам, че и той е човек и той е пристрастен.

                        Лично аз нямам как да загубя от тази инвестиция вече. С интерес следя всяка тяхна стъпка по пътя към крайната цел.

                        Бъди здрав и успех!
                        Как по-точно "нямаш какво да губиш" в инвестицията, при положение че си дал пари, а не си взел и 1 стотинка дивидент? В момента не виждам и как можеш да излезеш от инвестицията при положение че няма пазар за въпросните акции? Какво по-точно ще "оставиш на щерката", ако въпросното дружество фалира? Ок е че си говорил с Ивелин, но пита ли го дали парка ще може да си изплати облигациите с 40% лихва? Изобщо ми е много странно как човек на 40 години с претенции че се занимава с инвестиции от 10, инвестира в подобен проект при положение че има 62 страници за " какво иде реч" във въпросния "проект". Но ти си знаеш. Все пак имаше един лаф - "майната им на парите, важното е да сме живи и здрави"...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Какъв ще е краят, какви са очакванията !?
                          Да построят и 5-те етапа и да докарат заложената дивидентна доходност.

                          За дивидентната доходност си давам сметка, че сме далеч от 5000 лв на акция към момента, но това не ме притеснява защото вярвам, че са на прав път и просто трябва време.

                          Отделно проектът търпи развитие, а виждам как се развива и селото. Може би и аз ще прозвуча като фанатик, но го "виждам" как става

                          Разбира се това си е мое лично мнение и може да няма нищо общо с реалността. Затова обичам да казвам, че времето ще покаже...
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение


                            ....
                            Идеята също ме спечели и знам, че тези хора ще докарат нещата до края.
                            .....
                            Какъв ще е краят, какви са очакванията !?

                            Коментар


                            • 1. Дали всички техни представители са нясно с цялата схема или има такива, които истински вярват в цялата тая работа? Реално някои си изглеждат яки измамници по филмчетата, докато други имат достатъчно фанатични погледи, за да им повярваш.

                              2. Какъв е реалният план на тая схема. Колкото и да е абсурдно, цялото т'ва нещо вече си съществува някви години, тоест има няква мисъл зад цялата тая схема. Интересно ми е как са си подбрали таргет групата, какви похвати са измислили и тн. Винаги при такива схеми това ми е било интересната част. Дори за да си добър лъжец трябва да имаш доста добра интуиция или няк'ви знания.

                              3. Доколко Ивелин наистина е главата на цялото т'ва нещо? Изглежда ми семпло парче - тесните дрехи, големите меки бицари, селската прическа и скъпата кола....ама знае ли човек. Обикновено в такива схеми има публична личност, подбрана по някви критерии и някой, който дърпа нещата задкулисно.

                              Та те така....интересна схема, която пробужда в мен много смесени чувства.
                              От една страна ми е жал за всички тея бедни хорица, които не са наясно с тоя тип схеми и не са достатъчно способни да си набавят необходимата информация за да разберат, че това е схема. От друга страна има едни млади хора, които тук таме са техни фенове, които имат цяло море от онлайн информация и въпреки т'ва толкова много тлеят за лесни кинти, че общо взето цял живот ще са жертви на такива схеми. За тях май не ми е толкова жал, въпреки, че може би и те не са имали много равен старт в живота, щом си хвърлят парите за нещо такова.
                              Здравей, ще избегна субективните ти наблюдения и ще ти отговоря от моя гледна точка като инвеститор в парка.

                              1. Beauty is in the eye of the beholder, което означава, че каквото искаш да видиш ще го видиш. Така функционира човешкият мозък.

                              За мен определено сред тях има хора, които ми вдъхват повече доверие и такива с по-малко.

                              2. Реалният план за мен е точно както е анонсиран. Следя проекта от бая години и съм свидетел на всичко, което се направи до момента.

                              За таргет групата ще ти кажа, че съм на 40, с малко дете и добре платена работа. Занимавам се с инвестиции от над 10 години и ако имам забележки по финансовата част (опитвам се да бъда реалист доколкото ми е възможно защото съм акционер и съм пристрастен) по изпълнението нямам забележки. Допада ми идеята да участвам в построяването на нещо стойностно, което да оставя на щерката.

                              Идеята също ме спечели и знам, че тези хора ще докарат нещата до края. Убедих се с времето.

                              3. Говорил съм с Ивелин. Мисля, че може да е много убедителен, но съм се хващал как проявявам критично мислене докато говоря с него. Не се доверявам сляпо на това, което казва защото знам, че и той е човек и той е пристрастен.

                              Лично аз нямам как да загубя от тази инвестиция вече. С интерес следя всяка тяхна стъпка по пътя към крайната цел.

                              Бъди здрав и успех!
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                                От една страна ми е жал за всички тея бедни хорица, които не са наясно с тоя тип схеми и не са достатъчно способни да си набавят необходимата информация за да разберат, че това е схема. От друга страна има едни млади хора, които тук таме са техни фенове, които имат цяло море от онлайн информация и въпреки т'ва толкова много тлеят за лесни кинти, че общо взето цял живот ще са жертви на такива схеми. За тях май не ми е толкова жал, въпреки, че може би и те не са имали много равен старт в живота, щом си хвърлят парите за нещо такова.
                                Когато хората с пари срещнат хората с опит, първите си тръгват с опит, а вторите с пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X