IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

    Верно, Ивелин да вземе пример от пастора и да прежали некой лев за един такъв епохален евент. Па да викне и Наталия, тя ще обясни ритуалите за афтърпартито вечерта
    Аз направо си го представям - Тонкин излиза с риза с шевица, леко разкопчана за да се види, че е тренирал. Започва да обяснява на всички присъстващи как са уникални и неповторими и как всичко става с яко бачкане и те щом са тук, вече са постигнали 50% от успеха. След това Наталия ги почва с разказите за извираща енергия и секс "То туй Инергия сиксуалнъ от това уникалну мясту, аз обича много това място, то неповториму, разтърси цяло мое тяло". Накрая Ивелинката излиза със сълзи в очита, хвърля няколко лафчета за т'ва как България ще пребъде само ако ИП съществува и те така. Консултантите с бели ризи, изкъпани и сресани на заден фон за масовка. Гайди от двете страни, соколи прехвърчат.
    Красота!
    ПС: Не знам пастора къде може да се впише тук.

    Коментар


    • А аз, като по-изостанал, не виждам НЕОБХОДИМОСТТА,която, да застави стотици хиляди и милиони хора да оставят при тези, за едната бутафория, много сериозни суми от изкарани с кръв и пот, пари. Нула необходимост за нормалните и бегла еснафско-снобска тръпка -за някой и друг балама. Обаче, юнаците,,вече са прибрали Папото...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение



        Хахахаха, е т'ва е много силно. Разведената кобилкина, дето дава съвети за връзките, и гологлавият мотивационен цитат, дето май беше продал един сайт, обяснява как се гради бизнес.


        Тонкин открива събитие в Ивелин Парк - КОГА?????????
        Верно, Ивелин да вземе пример от пастора и да прежали некой лев за един такъв епохален евент. Па да викне и Наталия, тя ще обясни ритуалите за афтърпартито вечерта
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
          Кон коренцията не спи



          ОНЛАЙН СЪБИТИЕ



          ЛИДЕРСТВО В БИЗНЕСА И КАРИЕРАТА


          Доказаният метод да бъдеш номер 1







          Хахахаха, е т'ва е много силно. Разведената Кобилкина, дето дава съвети за връзките и гологлавият ходещ мотивационен цитат, дето май беше продал един сайт ти обяснява как се гради бизнес.


          Тонкин открива събитие в Ивелин Парк - КОГА?????????
          Last edited by megathrone; 25.11.2020, 16:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от georgnank Разгледай мнение
            Кон коренцията не спи



            ОНЛАЙН СЪБИТИЕ



            ЛИДЕРСТВО В БИЗНЕСА И КАРИЕРАТА

            Доказаният метод да бъдеш номер 1



            Аз приемам мотивационни съвети само от Киро Брейка

            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

              Явно такъв е целевият сегмент, с който се работи

              Тия от SCI действаха със замах, таргетираха широк сегмент и искаха доста по-малко пари - 3000 лв. май беше макса. Потенциални шарани бол, и не е чак болка за умиралка - сравнително лесно могат да се прежалят. Дори някой не чак толкова залупен би могъл да си каже: "Абе едни пари за почивка, що да не пробвам да видя кво ше стане?" Добре го бяха спретнали пастора и Станчо, чак имаше софтуер, карти и т.н., мисля че някой с доста акъл, опит и дори пари е дал началото там. Евенти в Маринелата в София, БМВ-та на лизинг за звездите в пирамидата, почивки, тийм-билдинги - съвсем друго ниво, брат. И ожънаха доста наивници за 2-3 години, преди да се изнесат оттук.
              Виж, за ИстЕрическия Парк Ивелинчо и орлетата могат да ги потърсят доста хора - 60 бонки и повече не се прежалват лесно. Давам пример с двете пирамиди Ийст-Уест и ЛайфЧойс - там потънаха доста хора с големи суми и беше голям рев и жалби по институции, държавата нямаше как да не им обърне внимание. Иво Недялков и Майкъл Капустин ги намериха и в чужбина.
              Верно - 3 хилки все ще се прежалиш за тях и ще се надяваш да не си разказал на прекалено мн хора, дето после да ти се подиграват. Тези, които обаче чупят касичката или решават вместо за образование на децата си, да "инвестират" в ИП, ще реват много. Друг е въпросът доколко хора, които са дали 60 000 за пирамида като ИП ще имат какъвто и да е капацитет да си гонят правата, защото то реално за това се иска бая упорство и пак някакъв акъл. Все пак, за да не слагам всички под общ знаменател, най-вероятно има и читави хора, които са се подлъгали и които ще могат да си потърсят правата.
              Ивелин, обаче, ако трябва да сме честни, добре си е преценил таргета - реално успява да ги завърти тея хора само с публикуването на някви неща във фейсбук и фалшиви гугъл ревюта. Аз затова не го виждам него като баш същата риба със SCI-ите, щото всичко, което той прави, изглежда някакси евтинко. Като го видя него и консултанте му с тея техните дрешки дето ги продават, направо аз се запарвам, хаха. Докато ти си прави - SCI си беше класическата американска пирамида с колите, златни/сребърни/бронзови продавачи - съвсем по-различно беше.
              При SCI обаче беше много лесно да насочиш всичкия негатив към главатарите, които к'вото и да си говорим - никой няма да ходи да ги барне. Интересно ми е като ИП се разсъхне, а това ще стане съвсем скоро в ситуация като сегашната, дали някой от измамените няма да хване да намери някой друг консултант и да си потърси парите. Не знам тея младежчета, дето сега се радват на едни кинти, дето с малко напън може в някой по-добър кол център да ги изкарат, дали не си дават сметка, че всичко това може да се развие много зле за тях. Като опре ножът до кокъла, никога не знаеш. Реално те още при подбора на "инвеститори" предполагам, че отлюспват тези, които потенциално може да създадата проблем и се насочват към по-лабилни такива....ама знае ли човек.

              Коментар


              • Кон коренцията не спи



                ОНЛАЙН СЪБИТИЕ



                ЛИДЕРСТВО В БИЗНЕСА И КАРИЕРАТА

                Доказаният метод да бъдеш номер 1



                Коментар


                • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                  Това, което ми е малко странно е, че цялостно Ивелин не ми изглежда като някой, който би оцелял в чужбина и би заминал. За разлика от SCI-четата, Ивелин изглежда като някой, който може да вирее само на местна почва. Целият му манталитет е по-скоро като на собственик на заложна къща в малък град. Тея от SCI ми изглеждаха по мултифункционални, дето като ги позабравят могат и да се върнат с някоя друга изтъркана западна схема - например MLM енергийни напитки или почивки.
                  Явно такъв е целевият сегмент, с който се работи

                  Тия от SCI действаха със замах, таргетираха широк сегмент и искаха доста по-малко пари - 3000 лв. май беше макса. Потенциални шарани бол, и не е чак болка за умиралка - сравнително лесно могат да се прежалят. Дори някой не чак толкова залупен би могъл да си каже: "Абе едни пари за почивка, що да не пробвам да видя кво ше стане?" Добре го бяха спретнали пастора и Станчо, чак имаше софтуер, карти и т.н., мисля че някой с доста акъл, опит и дори пари е дал началото там. Евенти в Маринелата в София, БМВ-та на лизинг за звездите в пирамидата, почивки, тийм-билдинги - съвсем друго ниво, брат. И ожънаха доста наивници за 2-3 години, преди да се изнесат оттук.
                  Виж, за ИстЕрическия Парк Ивелинчо и орлетата могат да ги потърсят доста хора - 60 бонки и повече не се прежалват лесно. Давам пример с двете пирамиди Ийст-Уест и ЛайфЧойс - там потънаха доста хора с големи суми и беше голям рев и жалби по институции, държавата нямаше как да не им обърне внимание. Иво Недялков и Майкъл Капустин ги намериха и в чужбина.
                  Last edited by Kildirim_Bei; 25.11.2020, 15:35.
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение



                    Да, наистина има леко сектантски подход тук. Прилича на пирамидата SCI от преди няколко години, имаше дискусия тук, тонове коментари се изписаха, докато пастора и ортака му не се изнесоха в чужбина с кинтите.
                    Мисля, че се инвестира стабилен ресурс в първоначално обучение на орлетата, които изглеждат като младежи, на които много не им се бачка и бързо се омайват от просперитета на Ивелинчо и няколко други корифеи от схемата. Обяснява им се какво ще получат, ако привлекат балък да си снесе парите, напълват ги с кухи фрази на техни си тайни семинари предполагам, и се почва. Първо приятели, познати, познати на познатите, социални мрежи, и се търсят рибета. Принципа е облъчваш максимално народ, все някой по-лабилен/доверчив ще клъвне. И тъй като началната вноска за "участие" в схемата беше към 60 каймета (а може и повече, ако шарана лапне на куката здраво), нищо не пречи да се рови 2-3 месеца дори само за един шаран. Мисля, че крайните етапи от сделката се поверяват на някой корифей като Ивелин, може би има още 3-4 като него, а орлето гепи некъв процент - предполагам нещо от сорта на 15-20%. Заслужава си да говориш глупости и да се правиш на малоумник 2-3 месеца, ако лапнеш едни примерно 10 бонки за това. МЛМ-схема за продажба на надежди, обвити в кухи фрази. Естествено, купили са некви ниви и са струпали малко бутафория, за да изглежда, че нещо реално се прави с парите. Всяка ефективна измама трябва да има зрънце достоверност в нея, за да се закачи рибе на куката.
                    Това са мои мисли, предполагам, че така работи схемата.
                    P.S. Малко хора разбират от финансови отчети, така че си върви схемичката с увеличение на капитала на ИстЕрически Парк АД чрез "купуване на акции от друго лице". Вестник Капитал писаха няколко статии по темата.
                    Чак имаше и конвертиране на облигации в акции и други некви такива алабализми, ама то на някой балък, дето не разбира бъкел от отчети, като му праснеш няколко купешки фрази и термини от финансовия речник ще гледа със зяпнала уста.
                    Да, звучи логически издържано. Реално ако тея момчета правят по 2-3 хилки на месец, би им било достатъчно за да могат да погледнат в огледалото и да си кажат "аз не мамя стари хора, аз въздигам България. Аз не съм лош човек, аз съм будител". Иначе и аз предполагам, че и Ивелин влиза някъде в схемата, щото лапетата са остриетата, ама реално Ивелинката е лицето на цялата схема. Предполагам, че като представят потенциалния инвеститор на вожда и краката му омекват, а очите му се заслепяват от слънцето и яркия цвят на анцуга и колата му. Ако имах повече време и ми се занимаваше, щях да се срещна с някой от тях и да проследя схемата в целия и блясък.
                    Това, което ми е малко странно е, че цялостно Ивелин не ми изглежда като някой, който би оцелял в чужбина и би заминал. За разлика от SCI-четата, Ивелин изглежда като някой, който може да вирее само на местна почва. Целият му манталитет е по-скоро като на собственик на заложна къща в малък град. Тея от SCI ми изглеждаха по мултифункционални, дето като ги позабравят могат и да се върнат с някоя друга изтъркана западна схема - например MLM енергийни напитки или почивки.

                    Иначе си напълно прав, че малко хора разбират от финансови отчети. Реално и аз не разбирам много, но цялостно като видиш колко е манипулативно всичко, което ти говорят, трябва да ти светне някаква зелена светлина. Дори да не разбираш това, ако видиш планът им колко посетители трябва да има на ден в следващите години, пак трябва да ти светне някаква лампичка, че това не е възможно в държава като нашата и с такъв проект. Всъщност консултантите търсят някой, на който нито една от тея лампички няма да му светне, щото и никога през живота не е светила.
                    Last edited by megathrone; 25.11.2020, 14:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                      То ясно, че племе от балъци винаги ще има. И ние не сме защитени да попаднем в някакъв вид схема и да ме балъци в очите на някой друг. Не ги жаля всички, ясно е, че човек няма как да живее нормално ако рони сълзи за всеки излъган. Все пак.....гледайки сектантските подходи на ИП, знам, че най-вероятно вкарват стабилен ресурс в това да изолират лабилни хора и да ги промиват.
                      Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                      А според вас дали дечицата реално правят сделките или те просто предават хората на засуканите стари консултанти?
                      Да, наистина има леко сектантски подход тук. Прилича на пирамидата SCI от преди няколко години, имаше дискусия тук, тонове коментари се изписаха, докато пастора и ортака му не се изнесоха в чужбина с кинтите.
                      Мисля, че се инвестира стабилен ресурс в първоначално обучение на орлетата, които изглеждат като младежи, на които много не им се бачка и бързо се омайват от просперитета на Ивелинчо и няколко други корифеи от схемата. Обяснява им се какво ще получат, ако привлекат балък да си снесе парите, напълват ги с кухи фрази на техни си тайни семинари предполагам, и се почва. Първо приятели, познати, познати на познатите, социални мрежи, и се търсят рибета. Принципа е облъчваш максимално народ, все някой по-лабилен/доверчив ще клъвне. И тъй като началната вноска за "участие" в схемата беше към 60 каймета (а може и повече, ако шарана лапне на куката здраво), нищо не пречи да се рови 2-3 месеца дори само за един шаран. Мисля, че крайните етапи от сделката се поверяват на някой корифей като Ивелин, може би има още 3-4 като него, а орлето гепи некъв процент - предполагам нещо от сорта на 15-20%. Заслужава си да говориш глупости и да се правиш на малоумник 2-3 месеца, ако лапнеш едни примерно 10 бонки за това. МЛМ-схема за продажба на надежди, обвити в кухи фрази. Естествено, купили са некви ниви и са струпали малко бутафория, за да изглежда, че нещо реално се прави с парите. Всяка ефективна измама трябва да има зрънце достоверност в нея, за да се закачи рибе на куката.
                      Това са мои мисли, предполагам, че така работи схемата.
                      P.S. Малко хора разбират от финансови отчети, така че си върви схемичката с увеличение на капитала на ИстЕрически Парк АД чрез "купуване на акции от друго лице". Вестник Капитал писаха няколко статии по темата.
                      Чак имаше и облигации, и конвертиране на облигации в акции, и други некви такива алабализми, ама то на някой балък, дето не разбира бъкел от отчети, като му праснеш няколко купешки фрази и термини от финансовия речник ще гледа със зяпнала уста.
                      P.P.S. Чудя се дали издават временни удостоверения за акциЙте, или кинтите се дават на корифеите срещу некъв фърчащ лист с подпис и печат, вероятно озаглавен Договор за нещо си....
                      Last edited by Kildirim_Bei; 25.11.2020, 14:05.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                        Човекът по принцип е алчно и мързеливо същество. Тези две неща използват тарикатите за да зарибяват балъците. Но за да си тарикат, трябва да създадеш образ на успял човек, да имаш дар слово и да ги омайваш как, видиш ли, в НЕДАЛЕЧНОТО светло бъдеще (обикновено се говори за месеци, година, две) инвестицията ти ще се удвои, утрои, че и повече. Башка ще има дивиденти, намаления и други такива благинки. И най-важното - да се казва, че това е УНИКАЛЕН шанс, балъка е един от малцината избрани, акциЙте са на свършване и ако не действа бързо, следващия, с който тариката има среща утре, ще ги вземе. И тогава сбогом с бързото забогатяване.
                        Балъка захапва, и тогава се почва разтягане на локуми защо забогатяването леко се отлага във времето, измислени проблеми, лошата държава, международното положение и други от сорта. Но балъка вече е прихванал стокхолмския синдром, и заобичва тариката, щото само в него и неговите "успокоителни" бръщолевения вижда някакво бъдеще за похарчените кинти, и му вярва безрезервно за известен период - обикновено година-две-три. После измамата лъсва и балъка с много мъка се приземява, но към този момент тариката вече е духнал с кинтите и споменава с добро балъците, обикновено пийвайки вечер класно питие някъде из чужденецията.
                        Така протичат сценариите на пирамидалните структури по нашенско още от началото на деветдесетте. Не сме го измислили ние, ползва се международен опит. Глобализация, кво да правиш.....
                        Но някакси племето на балъците не измира, защото... виж изречение първо.
                        То ясно, че племе от балъци винаги ще има. И ние не сме защитени да попаднем в някакъв вид схема и да ме балъци в очите на някой друг. Не ги жаля всички, ясно е, че човек няма как да живее нормално ако рони сълзи за всеки излъган. Все пак.....гледайки сектантските подходи на ИП, знам, че най-вероятно вкарват стабилен ресурс в това да изолират лабилни хора и да ги промиват.

                        Коментар


                        • А според вас дали дечицата реално правят сделките или те просто предават хората на засуканите стари консултанти?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                            Човекът по принцип е алчно и мързеливо същество. Тези две неща използват тарикатите за да зарибяват балъците. Но за да си тарикат, трябва да създадеш образ на успял човек, да имаш дар слово и да ги омайваш как, видиш ли, в НЕДАЛЕЧНОТО светло бъдеще (обикновено се говори за месеци, година, две) инвестицията ти ще се удвои, утрои, че и повече. Башка ще има дивиденти, намаления и други такива благинки. И най-важното - да се казва, че това е УНИКАЛЕН шанс, балъка е един от малцината избрани, акциЙте са на свършване и ако не действа бързо, следващия, с който тариката има среща утре, ще ги вземе. И тогава сбогом с бързото забогатяване.
                            Балъка захапва, и тогава се почва разтягане на локуми защо забогатяването леко се отлага във времето, измислени проблеми, лошата държава, международното положение и други от сорта. Но балъка вече е прихванал стокхолмския синдром, и заобичва тариката, щото само в него и неговите "успокоителни" бръщолевения вижда някакво бъдеще за похарчените кинти, и му вярва безрезервно за известен период - обикновено година-две-три. После измамата лъсва и балъка с много мъка се приземява, но към този момент тариката вече е духнал с кинтите и споменава с добро балъците, обикновено пийвайки вечер класно питие някъде из чужденецията.
                            Така протичат сценариите на пирамидалните структури по нашенско още от началото на деветдесетте. Не сме го измислили ние, ползва се международен опит. Глобализация, кво да правиш.....
                            Стари и изтъркани йерусалимски номера .... ма хитри са евреите божи народ са ....
                            А балъците ..... лековерието - основен човешки недостатък

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megathrone Разгледай мнение
                              Аз се чудя каква точно печалба им обещават на тея хора? Някой, който има приятели, които са инвестирали там, знае ли какъв е целият процес от началото до края?
                              Оказва се, че наистина има такива, които изхвърлят суми колкото за апартамент. Реално сега някой знае ли какво им обещават? Печалбите ще почнат 2021 или не е ясно, щото антибългарите съсипАха това райско енергийно кътче?

                              Човекът по принцип е алчно и мързеливо същество (това е основната ни разлика от животните, а не употребата на алкохол ). Тези две неща използват тарикатите за да зарибяват балъците. Но за да си тарикат, трябва да създадеш образ на успял човек, да имаш дар слово и да ги омайваш как, видиш ли, в НЕДАЛЕЧНОТО светло бъдеще (обикновено се говори за месеци, година, две) инвестицията ти ще се удвои, утрои, че и повече. Башка ще има дивиденти, намаления и други такива благинки. И най-важното - да се казва, че това е УНИКАЛЕН шанс, балъка е един от малцината избрани, акциЙте са на свършване и ако не действа бързо, следващия, с който тариката има среща утре, ще ги вземе. И тогава сбогом с бързото забогатяване.
                              Балъка захапва, и тогава се почва разтягане на локуми защо забогатяването леко се отлага във времето, измислени проблеми, лошата държава, международното положение и други от сорта. Но балъка вече е прихванал стокхолмския синдром, и заобичва тариката, щото само в него и неговите "успокоителни" бръщолевения вижда някакво бъдеще за похарчените кинти, и му вярва безрезервно за известен период - обикновено година-две-три. После измамата лъсва и балъка с много мъка се приземява, но към този момент тариката вече е духнал с кинтите и споменава с добро балъците, обикновено пийвайки вечер класно питие някъде из чужденецията.
                              Така протичат сценариите на пирамидалните структури по нашенско още от началото на деветдесетте. Не сме го измислили ние, ползва се международен опит. Глобализация, кво да правиш.....
                              Но някакси племето на балъците не измира, защото... виж изречение първо.
                              Last edited by Kildirim_Bei; 25.11.2020, 15:31.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                Докато има балъци ще има и тарикати А балъците са повече от китайците
                                Така е....ама то се получава малко като с Мтел. Винаги ще има балъци, дето за един айфон са готови да плащат безмиселни сметки, но реално освен балъците, които искат да се гъзареят с ай-фон, има и една група дядовци и баби, дето са много лесни мишени и истински нямат шанс.
                                Гледайки лелите от малки градчета, които яростно защитават ИП и се хвалят с инвестиции, представям си, че има една не малка група от истински отчаяни хора, които младежчетата успяват да набарат в неподходящия момент. Както бях написал преди време, имаше едно филмче в техния фейсбук, в което хвалиха някакъв техен инвеститор и бяха изтипосали въпросния инвеститор, който истински не изглеждаше адекватен. Та колкото и да си го казвам това с "балъците" (и то си е факт, макар да звучи цинично), реално има и едни други хора в кюпа.
                                Реално повечето що-годе адекватни хора разбират, че това цялото е схема. Тоест като таргет за такъв тип далаверки винаги остават до някаква степен балъци/леко объркани/наивници и хора, които често имат доста сериозни проблеми. Консултаните в такъв тип схеми интуитивно разпознават кой от коя група е и като свършат първите, винаги посягат към тея другите.


                                Така де...малко жален пост, ама съм сигурен, че всеки малко или много си го е помислил това.
                                Last edited by megathrone; 25.11.2020, 11:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X