IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможности за инвестиция в Исторически парк АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
    Пичове, моля ви не се връзвайте на тия идиоти-измамници - тотеннезнамсикакво, пламенчехляка, оня с опелчето и въобще тия тролове. Целта им е да пада нивото на дискусията, да затрупват съществените мнения, да става селски клюкарник и по този начин да олеква всичко написано от нас.
    Да се еб@т тия гнусни мърши, оставете ги да си дуднат сами. И без това безработица и проблеми ги чакат.

    П.С. Виждам, че има нов потребител със заявка да е сериозен в разобличаването на измамниците, дано не е поредния двоен агент
    Мен ли визираш?

    Прав си за сваляне на нивото, но те толкова си и могат на чисто когнитивно ниво. По-лесно е да лъжеш и мажеш, от колкото да отговориш къде са безотчетните пари, колко къщи са направени, дали не се отичат фондове и за Болгар Ню Кепитъл. А черешката на тортата е становище на РИОСВ, където е ясно заявен наплив до 200к туриста на година.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
      Пичове, моля ви не се връзвайте на тия идиоти-измамници - тотеннезнамсикакво, пламенчехляка, оня с опелчето и въобще тия тролове. Целта им е да пада нивото на дискусията, да затрупват съществените мнения, да става селски клюкарник и по този начин да олеква всичко написано от нас.
      Да се еб@т тия гнусни мърши, оставете ги да си дуднат сами. И без това безработица и проблеми ги чакат.

      П.С. Виждам, че има нов потребител със заявка да е сериозен в разобличаването на измамниците, дано не е поредния двоен агент
      единствената гнусна мърша тук си ти, наско.. айде беги там да ровиш в тр и чуждите банкови сметки единственият н@еан накрая ще си ти обаче.
      Last edited by totenkopf; 14.03.2021, 19:34.

      Коментар


      • Пичове, моля ви не се връзвайте на тия идиоти-измамници - тотеннезнамсикакво, пламенчехляка, оня с опелчето и въобще тия тролове. Целта им е да пада нивото на дискусията, да затрупват съществените мнения, да става селски клюкарник и по този начин да олеква всичко написано от нас.
        Да се еб@т тия гнусни мърши, оставете ги да си дуднат сами. И без това безработица и проблеми ги чакат.

        П.С. Виждам, че има нов потребител със заявка да е сериозен в разобличаването на измамниците, дано не е поредния двоен агент

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

          Май виждаш нещата само в черно и бяло (или сте с нас, или сте против нас) - лично на мен това ми дава огромно количество информация за това какъв си, и повярвай ми - не е в твоя полза Другия вариант е да си мега ограничен - като финансов отчет на ИП. Не се пъни да ми отговаряш, че вече почваш да не си ми интересен. Дай профила на друг дра(и)скач.
          ами твоята душа си е черна и това е видно за всички.. айде създай и ти нещо, вместо да висиш само и да плюеш.. явно това е единственото нещо, което умееш.. ама, ако стане въпрос за действие се скриваш веднага в дупката си

          Коментар


          • Само идеи, пожелания и заяждания се размятат тук... ама никакви числа, или коментари на официално известни такива.
            Или, ако има числа, те се предхождат от съчетанието "ще има", което е бъдеще неопределено време.
            А най-авангардната идея за въздигане на инвестициите и евентуален дивидент е потенциални приходи от абсолютно несвързани фактически и документално активи и дейности покрай парка, които неясно как ще се свържат с финансовите резултати на дружеството.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

              ами не знам, но по неспособен и по неможещ мрънкач от тебе не може да се намери.. ако останалите 1 милион злобни хорица байганьовци като тебе направят това с камъка, България ще стане Швейцария на Балканите.. и айде дай друг пример.. или не можеш да намериш такъв? Личи си, че да доставяш нещастие на хората и да плюеш ти докарва вътрешен оргазъм... най-злобните хора винаги са такива неуспели в живота комплексари като тебе, които гледат да си го изкарат на успелите хора като нас..
              Май виждаш нещата само в черно и бяло (или сте с нас, или сте против нас) - лично на мен това ми дава огромно количество информация за това какъв си, и повярвай ми - не е в твоя полза Другия вариант е да си мега ограничен - като финансов отчет на ИП. Не се пъни да ми отговаряш, че вече почваш да не си ми интересен. Дай профила на друг дра(и)скач.
              Last edited by Jorkata; 14.03.2021, 18:46.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                Еее, мацко - що така се нервиш, ще завъдиш някоя язва така... А ако за теб това е единственото положително нещо в БГ за последните 32 години... късай всички дипломи, нанизвай камък (ма не от автентичните, а обикновен - да не хабим материала) на врата и отивай да се мяташ в езерото с патетата

                Не забравяй преди това да дадеш акаунта на някой друг - надявам се по-способен и можещ
                ами не знам, но по неспособен и по неможещ мрънкач от тебе не може да се намери.. ако останалите 1 милион злобни хорица байганьовци като тебе направят това с камъка, България ще стане Швейцария на Балканите.. и айде дай друг пример.. или не можеш да намериш такъв? Личи си, че да доставяш нещастие на хората и да плюеш ти докарва вътрешен оргазъм... най-злобните хора винаги са такива неуспели в живота комплексари като тебе, които гледат да си го изкарат на успелите хора като нас..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                  като не искаш си затваряй плювалника и остави на мира хората да го довършат докрай!.. защото това е единствено положителното нещо, което е построено в България за последните 32 години... ако се сещаш друго, сподели..
                  Еее, мацко - що така се нервиш, ще завъдиш някоя язва така... А ако за теб това е единственото положително нещо в БГ за последните 32 години... късай всички дипломи, нанизвай камък (ма не от автентичните, а обикновен - да не хабим материала) на врата и отивай да се мяташ в езерото с патетата

                  Не забравяй преди това да дадеш акаунта на някой друг - надявам се по-способен и можещ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                    Мога ама не искам И защо всички орлета/патета все питате колко е инвестирал някой? Сменете малко репертоара, че си срамите тренерите/гуруто
                    като не искаш си затваряй плювалника и остави на мира хората да го довършат докрай!.. защото това е единствено положителното нещо, което е построено в България за последните 32 години... ако се сещаш друго, сподели..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                      колко лева си инвестирал, че да мрънкаш и претенциозваш?! вместо да мрънкаш като женичка-дърта свекърва, ела и помогни с твоите всестранни и огромни знания по строителство, счетоводство, финанси и бизнес...
                      Мога ама не искам И защо всички орлета/патета все питате колко е инвестирал някой? Сменете малко репертоара, че си срамите тренерите/гуруто

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                        колко лева си инвестирал, че да мрънкаш и претенциозваш?! вместо да мрънкаш като женичка-дърта свекърва, ела и помогни с твоите всестранни и огромни знания по строителство, счетоводство, финанси и бизнес...
                        сега французите тука ли ще идват да гледат. Не вярвам. Пак ще си ходят на гипсокартона.
                        Тук румънците ли ще дойдат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Тия цяло село са изяли, 'басимаата.
                          циганите вече го бяха изяли.. ние го възродихме и въздигнахме.. цената на една къща беше 2000лв, а сега е 110 000лв... някой за последните 150 години постигнал ли е подобно нещо? Колко села в България имат такива цени на имотите? През 2018, вместо да съскате и да се давите в собствените си пяна и злоба, ако бяхте купили къща, сега щяхте да сте минимум 50 бона напред.. но вие предпочетохте да си седите в панелките и да плюете..
                          Last edited by totenkopf; 14.03.2021, 18:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                            Ами вие паркаджиите ме разглезихте с величието на проекта и монументалността на цялото начинание - не мислиш ли, че е редно да имам претенции, когато липсват 58 милиона и 160 къщи?
                            колко лева си инвестирал, че да мрънкаш и претенциозваш?! вместо да мрънкаш като женичка-дърта свекърва, ела и помогни с твоите всестранни и огромни знания по строителство, счетоводство, финанси и бизнес...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jorkata Разгледай мнение

                              Ами вие паркаджиите ме разглезихте с величието на проекта и монументалността на цялото начинание - не мислиш ли, че е редно да имам претенции, когато липсват 58 милиона и 160 къщи?
                              Тия цяло село са изяли, 'басимаата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от totenkopf Разгледай мнение

                                aми аз единственият с претенции, който виждам си ти..
                                Ами вие паркаджиите ме разглезихте с величието на проекта и монументалността на цялото начинание - не мислиш ли, че е редно да имам претенции, когато липсват 58 милиона и 160 къщи?

                                Коментар

                                Working...
                                X