Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анкета - За кого ще гласувате на следващите избори?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

Абе ти нещо си се бъгнал ....
    В тази анкета се гласува за партии. Трябва да си увеличиш диоптъра на очилата .....
    ...бахмааму, станала грешка. ОК, пиши го дъждовен.
    Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Гласувах с „да”, напук на Матейка. Защото е явно, че той не разбира разликата между „правителство” и икономическа система на страната. Отделно, че - именно, по време на държавния капитализъм, наричан от манипулатори „комунизъм” - България беше Държава. За разлика от сега. Сега е фарс.
      Абе ти нещо си се бъгнал ....
      В тази анкета се гласува за партии. Трябва да си увеличиш диоптъра на очилата .....

Коментар

• Гласувах с „да”, напук на Матейка. Защото е явно, че той не разбира разликата между „правителство” и икономическа система на страната. Отделно, че - именно, по време на държавния капитализъм, наричан от манипулатори „комунизъм” - България беше Държава. За разлика от сега. Сега е фарс.
        Мандрата свършва скоро https://www.indiegogo.com/projects/hteconomizer-energy/x/10896729#/

Коментар

• Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Той, че се разлива, разлива се. Факт. Добро отличие от вас, обаче (в негова полза) е, че не е ... леке.
          Отказвам твоята "защита"!

Моля да не ме споменаваш излишно.

Коментар

• Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Безсмислен, не давай акъл. Логореята не е акъл.
            Той, че се разлива, разлива се. Факт. Добро отличие от вас, обаче (в негова полза) е, че не е ... леке.

Коментар

• От 30 години гласувам по един и същи начин: в дните малко преди избора подреждам списъка по принципа на най-малкото според мен "зло". Като гледам ситуацията, на тия избори здраво ще го джуркам и пренареждам. Досега не се е случвало да гласувам за някого с охота, камо ли с мерак, ноо... винаги гласувам. Отсега знам, че за пореден път ще пусна с отвращение поредната бюлетина, за поредния ми омразен "фаворит"!

Коментар

• Искам да информирам хората, че тази анкета е публична. Всеки може да провери кой за кого е гласувал, като отиде на анкетата на последната страница, и натисне иконката с човечето в дясно на всеки един ред от анкетата..

Коментар

Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                  След малко отново ще направя анкетите явни, за да може всеки да гледа кой за кого е гласувал. Предвид факта, че във форума е пълно с анонимни акаунти, това не е никакъв проблем и не нарушава ничее право на таен вот, какъвто всъщност не е обещаван на никого

Коментар

Другарю Партиен Секретар Имхотеп, пропуснали сте да ми отговорите (зная, че е случайно!) на въпроса, АКО (според вашите снимки протестът е толкова рехав и мафията е толкова неплатежоспособна, за да плаща на протестиращите) - ЗАЩО Гешев толкова се затруднява да идентифицира мутрите и мафията?

(ако въпросът ми е сложен, мога да поясня, но не искам да губите авторитета си!)

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Другарю Партиен Секретар Имхотеп, вече цял час, откакто МУ се помолихте!

Дори да се беше унесъл в следобедна дрямка, вече трябваше да е станал!

Не ми се ще да ви огорчавам, но този, когото молите - вече си търси друга партия!

Аз ви го казах и по-рано: авторитетът ви пада с часове, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

Пробвайте още веднъж да ГО помолите, но за един час вече отдавна трябваше да е станал!

Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

Много хора обвиняват процеса - демек тези дето броят бюлетините. А при броенето няма място за фалшификации и там не стават такива.

А купения вот сигурно влияе, но по-скоро на местните избори. На парламентарни и президентски няма особена файда се купуват гласове, но предполагам се купуват, но на местно ниво от амбицирани депутати решили да влязат на всяка цена. Имаше един показателен случай в ДПС, когато местен дербей поставен назад беше използвал преференциалната система да се набута първи.

Медиите го представиха така, но може и да не е така. Може хората да са гласували наистина за него, щото го познават и предпочитат пред някой спуснат от ръководството от горе.

Трудно ми е да дам оценка на купения вот, но според мен на парламентарните изборите е под 2-3%.
                        Математика явно си запознат с изборният процес - Да и аз съм на мнение че не може да се лъже при броенето но не е така при умишленото повреждане на бюлетини което ги прави невалидни

По спомен в БГ има около 10 000 секции по 10 бюлетини да увредят представителите на ГЕРБ и сие е достатъчно някоя нова партия да не може да влезне в парламента или да се промени подреждането между влизащите в парламента

Понеже си математик направи справка колко невалидни бюлетини имаше на кметските избори в София и дали това не можеше да промени кой да бъде кмет

Самият факт че герберастите така упорито отказват да въведат машинното гласуване е показателно за горните неща

Коментар

Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                          Другарю Партиен Секретар Имхотеп, вече цял час, откакто МУ се помолихте!

Дори да се беше унесъл в следобедна дрямка, вече трябваше да е станал!

Не ми се ще да ви огорчавам, но този, когото молите - вече си търси друга партия!

Аз ви го казах и по-рано: авторитетът ви пада с часове, Другарю Партиен Секретар Имхотеп!

Пробвайте още веднъж да ГО помолите, но за един час вече отдавна трябваше да е станал!

Коментар

Другарю Партиен Секретар Имхотеп, той член ли ви е?

Ако ви е член - винаги ли им се молите? Не искат, нали? Помолете му се още малко!

Коментар

• Матеев да помоля да я направиш явна, че съм пропуснал да разгледам кой за кого...
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

Коментар

• Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

Много хора обвиняват процеса - демек тези дето броят бюлетините. А при броенето няма място за фалшификации и там не стават такива.

А купения вот сигурно влияе, но по-скоро на местните избори. На парламентарни и президентски няма особена файда се купуват гласове, но предполагам се купуват, но на местно ниво от амбицирани депутати решили да влязат на всяка цена. Имаше един показателен случай в ДПС, когато местен дербей поставен назад беше използвал преференциалната система да се набута първи.

Медиите го представиха така, но може и да не е така. Може хората да са гласували наистина за него, щото го познават и предпочитат пред някой спуснат от ръководството от горе.

Трудно ми е да дам оценка на купения вот, но според мен на парламентарните изборите е под 2-3%.
                                Дай да бъдем прецизни: Ходът на процеса зависи от хората, които го осъществяват. Събрали се вълците и поканили агнето, да вечерят заедно.

...и то, понеже, е потомствена блейка, отишло.

Коментар

Working...
                                X