Първоначално изпратено от ilioo
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Монбат (5MB / MONBAT) Архив 1
Collapse
Заключена.
X
X
-
Bobi75
Първоначално изпратено от ПипаДаниела, тази седмица или другата ще обявите резултатите за май?
Коментар
-
Съобщенията от днес, за да няма ощетени в информацията:
С Решение № 14 на Софийски градски съд от 12.06.2007 г., получено от от дружеството на 13.06.2007 г. са вписани:
1. Заличаването като член на НС на Валентин Георгиев Трифонов и вписването на Александър Викторов Чаушев като член на НС
2. Промени в Устава на «Монбат» АД
3. Промяна в адреса на управление от гр. София, ул. Лайош Кошут № 9 на гр. София, ул. Голо Бърдо № 4.
_______________________________
На 14.06.2007 г. е сключен договор за банков кредит с „Уникредит Булбанк” АД, в размер 6 228 000 EUR и срок на погасяване декември 2016 г. Срокът на усвояване и гратисен период е до 31.12.2008 г. Във връзка с договора за банков кредит са дадени следните обезпечения: ипотеки върху недвижими имоти, собственост на „Монбат” АД; особен залог върху машини и съоръжения собственост на „Монбат” АД; Залог на закупеното със средства от кредита оборудване.
Кредитът е във връзка с осъществяване на инвестиционната програма на дружеството.
Коментар
-
Първоначално изпратено от БатяИсках да питам Монбат рекламира ли продукцията си по някакъв начин в страните където експортира? В смисъл нещо като шарените автобуси и билбордове в БГ.
Все пак ще ставаме 5-ти в Европа
Коментар
Коментар