Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    скука на БФБ!
    Пускам си Фокус с Марго Роби и оставам екранчето за сключени сделки само активно
    Тонка, за акциите не знам, но вкусът ти към жените ми допада.

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Таше, Ташееееееее, ти съвсем се обърка! В кой отбор играеш? Или за теб е важно да си на терена, а отбора няма значение
      Играя в отбора на тия дето могат да правят пари на борсата приятел.

Коментар

• Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Реално на външните пазари комисионните са по-ниски. Ниската ликвидност принуждава брокерите и борсата да събират повече комисионни на сто лева оборот.

Въпросът беше защо искаме борсата да се приватизира - за мен това е по - малкото зло. Би било чудесно да не се продава, а просто да се смени ръководството и на БФБ и на КФН с хора, които са наясно с капиталовите пазари, такива които са търгували с български акции, но това не стана в последните 20 години. Не виждам защо да чакаме още примерно 20 години докато на сегашните им ръководства им дойде време за пенсия...

Има в пъти по-компетентни наши кадри минали през пазара с добра репутация, но по ред политически причини не могат да станат ръководители на тези организации. Така че по-малкото зло е да се продаде поне борсата на външна организация и тя да направи конкурс за ръководител - тук подобрението е доста лесно спрямо сегашните бюрократи. Не очаквам някакво чудо, но и да правим една и съща грешка и да чакаме промяна в резултата е дефиницията за глупост...
        Голям мечо, аз нямам нищо против продажбата, ако това което казваш стане реалност, но да не стане да вдигнат само таксите, а другото по старо му.
        Да видим какво ще стане, незнам защо си мисля, че няма да я продадат и от третия опит

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          При една приватизация най-вероятно ще ни се увеличат разходите при сделките, което лично за мен е лошо развитие, но пък да се надяваме на промяна, нови инструменти, няква маржин търговия, нови емитенти, къси продажби и ........
          Реално на външните пазари комисионните са по-ниски. Ниската ликвидност принуждава брокерите и борсата да събират повече комисионни на сто лева оборот.

Въпросът беше защо искаме борсата да се приватизира - за мен това е по - малкото зло. Би било чудесно да не се продава, а просто да се смени ръководството и на БФБ и на КФН с хора, които са наясно с капиталовите пазари, такива които са търгували с български акции, но това не стана в последните 20 години. Не виждам защо да чакаме още примерно 20 години докато на сегашните им ръководства им дойде време за пенсия...

Има в пъти по-компетентни наши кадри минали през пазара с добра репутация, но по ред политически причини не могат да станат ръководители на тези организации. Така че по-малкото зло е да се продаде поне борсата на външна организация и тя да направи конкурс за ръководител - тук подобрението е доста лесно спрямо сегашните бюрократи. Не очаквам някакво чудо, но и да правим една и съща грешка и да чакаме промяна в резултата е дефиницията за глупост...
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            скука на БФБ!
            Пускам си Фокус с Марго Роби и оставам екранчето за сключени сделки само активно
            успех с китайските вградени..

Коментар

• Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              При една приватизация най-вероятно ще ни се увеличат разходите при сделките, което лично за мен е лошо развитие, но пък да се надяваме на промяна, нови инструменти, няква маржин търговия, нови емитенти, къси продажби и ........
              С две думи- струва си!

Коментар

• скука на БФБ!

Коментар

• Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                  Всичко държавно умира безславно...

Искаме, защото по-зле от това няма накъде..

Коментар

• Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Защо всъщност искате да я приватизират?

Всичко държавно умира безславно...

Искаме, защото по-зле от това няма накъде..

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Лихвите по депозитите за домакинствата паднаха под 2%

Цената, която банките са готови да платят за привличането на спестявания от населението, продължава трайно да намалява и през февруари пада под 2%. През изминалия месец предлаганата от финансовите институции средна годишна лихва за срочните депозити на домакинствата в левове се е понижила до рекордно ниските 1.94%, а влоговете в евро носят на притежателите средна годишна доходност от 1.73%. Това показва лихвената статистика на БНБ, публикувана в четвъртък.

http://www.capital.bg/biznes/finansi...padnaha_pod_2/
                      Тюю, лоша работа! Пари да няма човек в днешно време
                      Пътека се прави камък по камък!

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Таше, Ташееееееее, ти съвсем се обърка! В кой отбор играеш? Или за теб е важно да си на терена, а отбора няма значение
                        Сега е напазарувал

Коментар

• Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Лихвите по депозитите за домакинствата паднаха под 2%

Цената, която банките са готови да платят за привличането на спестявания от населението, продължава трайно да намалява и през февруари пада под 2%. През изминалия месец предлаганата от финансовите институции средна годишна лихва за срочните депозити на домакинствата в левове се е понижила до рекордно ниските 1.94%, а влоговете в евро носят на притежателите средна годишна доходност от 1.73%. Това показва лихвената статистика на БНБ, публикувана в четвъртък.

Брейй лоша работа!
                          Мечетата ще кажат, че и заради това БФБ не трябва да расте.. просто ще се депресират хората, още повече

Коментар

• Лихвите по депозитите за домакинствата паднаха под 2%

Коментар

• Надъхвате ли се оптимисти? Няма лошо стига да сте подплатени с кеш и новопривлечени кандидат милионери иначе няма да стане. Все пак успех!

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Аааа защо бре? Нека си расте борсичката та ако може хубаво да порасте.

Коментар

Working...
                                X