Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (5F4 / FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
    Не сте наясно с всичко(OTZK), нито тук нито при ПИБ, нито бяхте при Кремиковци!

Ще има потъване там където тези дето се правят на разбирачи, имам в предвид консултантите на ПИБ, защото се оказа че са много боси!!!

Тук(OTZK) потънаха заради машинациите на Захариев, той ги водеше за носа и в Кремиковци и тук(OTZK) и беше разпоредил определени финансови данни да не се дават на никой!!!

ПИБ потъват и в Кремиковци, няма го лесния скрап, трябват инвестиции за разчистване, рекултивация, взривни дейности и изваждане на над 45% от стоманения скрап който е под земята!
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

Коментар

• ПИБ е направила дарение от 300 000 лева , по 150 000 лева на двете общини Харманли и Димитровград за преодоляване на последиците от наводненията.

Е поне са национално отговорни спор няма....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение
        Има тук някаква уловка. То лихвата по 2 годишните депозити е по-висока (ако изобщо е възможно да се вземе този заем само за 2 години). Освен това не е съвсем ясно колко ще бъде лихвата после.
        http://www.moitepari.bg/potrebitelsk...9-1ce7755643b7

Коментар

• Първоначално изпратено от Remi Разгледай мнение
          Пич, ПИБ предлага това:

Fibank (Първа инвестиционна банка) предлага нов потребителски кредит по случай Великден.

Лихвеният процент на „Великденски кредит" е фиксиран на 6% (на годишна база) за първите две години от срока на кредита и плаваща лихва за останалия период.

Максималният размер е до 50 000 лв. (или тяхната равностойност в евро), като няма такса за разглеждане на документите за кредит.

„Великденски кредит" е и без такса при предсрочно погасяване.

За „Великденски кредит" може да се кандидатства във всичките клонове и офиси на Fibank (Първа инвестиционна банка) в цялата страна.

Айде следи си новините в нета и не пиши тук.

Има тук някаква уловка. То лихвата по 2 годишните депозити е по-висока (ако изобщо е възможно да се вземе този заем само за 2 години). Освен това не е съвсем ясно колко ще бъде лихвата после.

Коментар

• Това как звучи?

Коментар

• Интересно, всички спрягате ПИБ, а забравяте за VTB Capital Bulgaria?!? Те ще играят за БДЖ-Товарни превози, защо никой не ги слага в сметката? Впрочем след като вече са на БГ пазара, да отворим тема и за тях в Инвестор - какво мислите?

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Що се нервиш, че акцията се качва ?

Ако смятах че си заслужава - вече щях да я имам. Винаги съм измежду първите двама в наддаванията.Не съм скръндза на стинките.
                Ще чакам FIB от 1.50 надоле...
                Иначе си направих преди месец една бърза спекулка.
                От 1.81 на 1.88 - кой ти дава почти 4% за 2 дена...
                Ма и за това не става....ЦКБ е много по подходяща за целта.

И двете не са препоръка де, дет се вика.

Коментар

• Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Всъщност след като разгледах написаното в темата за твоя диверсифициран /изложен на диверсия/ портфейл ми стана ясно....
                  http://www.investor.bg/forum/showthr...35#p1332070903

Относно извадените от Софикса - навярно е сторено за да знаеш къде да си търсиш инвестициите....
                  Всъщност вече акцията потъва:

Взето е решение да не се продава работещата част на Кремиковци а това означава поне 5-10 г работа върху терена.За да се разчисти си трябват пари и пак пари!
                  Еврофондове божа работа, братята Тодорови(Владо и Любо) да хвърлят боб.

Ебаси и кефа, разбирачи бол на скрап !
                  Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

Коментар

• Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Много лоши кредити им се събраха на ПИБ.
                    Кремиковци, сега и тоя некадърник ги е точил.
                    Скоро акцията ще удари левче както върви...
                    Пък ако ги извадят от Софикс-а - стинки
                    Тамън ще си другаруват с ЦКБ
                    Всъщност след като разгледах написаното в темата за твоя диверсифициран /изложен на диверсия/ портфейл ми стана ясно....
                    http://www.investor.bg/forum/showthr...35#p1332070903

Относно извадените от Софикса - навярно е сторено за да знаеш къде да си търсиш инвестициите....
                    Last edited by Protokol; 18.03.2012, 14:33.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

Коментар

• Евала на Пиб обаче.

Ако продължават в с този темп скоро ще имат една огромна дупка в активите и някаква клонова мрежа около нея.
                      The weak are meat and the strong do eat.

Коментар

• Много лоши кредити им се събраха на ПИБ.
                        Кремиковци, сега и тоя некадърник ги е точил.
                        Скоро акцията ще удари левче както върви...
                        Пък ако ги извадят от Софикс-а - стинки
                        Тамън ще си другаруват с ЦКБ

Коментар

• Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                          badboy333 Да те светна, Захариев от години работи с UBS - мисля третата по големина банка в Швейцария.
                          Да те светна и аз:

За старата любов ...

Ако се стигне до договор с ПИБ, това няма да е изненада. Банката от години финансира различни фирми на Захариев. Справка в търговския регистър показва, че холдингът му има два кредита от нея: един за 7.3 млн. евро със срок на погасяване ноември тази година, и един за 3.2 млн. евро. И по двата са заложени активи на самия "Интертръст".

"В момента ОЦК има задължения от 90 млн. лв. към BNP Paribas, 75 млн. лв. към ПИБ и 20 млн. лв. - други", твърди собственикът на дружеството. Първа инвестиционна беше и основна обслужваща банка на "Кремиковци" по времето, когато Захариев беше собственик на комбината.

Коментар

• И аз чух за тази банка... Ама се бъркате, не е ПИБ, пичове, а КТБ! Изкупуват всичко...

Коментар

• Първоначално изпратено от zepter Разгледай мнение
                              Трябва ми кредит. Предпочитам с фиксирана лихва. ПИБ предлагат такива. Някой знае ли повече какви са условията им?
                              Пич, ПИБ предлага това:

Fibank (Първа инвестиционна банка) предлага нов потребителски кредит по случай Великден.

Лихвеният процент на „Великденски кредит" е фиксиран на 6% (на годишна база) за първите две години от срока на кредита и плаваща лихва за останалия период.

Максималният размер е до 50 000 лв. (или тяхната равностойност в евро), като няма такса за разглеждане на документите за кредит.

„Великденски кредит" е и без такса при предсрочно погасяване.

За „Великденски кредит" може да се кандидатства във всичките клонове и офиси на Fibank (Първа инвестиционна банка) в цялата страна.

Айде следи си новините в нета и не пиши тук.

Коментар

• @ badboy333 Да те светна, Захариев от години работи с UBS - мисля третата по големина банка в Швейцария.

Коментар

Working...
                                X